Jump to content
Dogomania

ON-ka Saba z budowy za długo żyje? Zapomniana, schorowana.Już za TM...


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu, termin kastracji jest umówiony na 7.11. - ma miec ten zabieg ze zniżka. Na 2.11. jest zaplanowane EKG- w wieku Saby, w jej nienajlepszym stanie zdrowia- przed narkozą jest to chyba konieczne. Po sterylizacji przez czas niezbędny na wyzdrowienie po operacji - 7-10 dni Saba zostanie jeszcze w hoteliku- bo do Czardziejki za daleko, by wieżc sunię z ranami pooperacyjnymi i w polowie listopada zostanie przewieziona. Transport ma załatwić Czarodziejka- jednak będzie to odpłatne. Poczatkowo myślalam, by skorzystac z okazji, ale oczekiwanie na okazję w hoteliku jest troche bez sensu, to juz lepiej przewieżć za te pieniądze Sabę do miejsca, ktore ma na razie stać się jej domem. Koszty- Sterylizacja, EKG, majtki pooperacyjne to koszt w wysokosci 435 zł. Transport to ok 200-250 złotych. No i dobrze byłoby jeszcze przynajmniej od razu zapewnic jakies pieniądze na poczatek pobytu u czarodziejki. Pozostaje też kwestia opłacenie hotelu za pobyt do tego czasu- jednak to juz pomału, teraz priorytettem są w/wym wydatki.
Tak więć, jak widzisz, jeszcze nie mamy uzbieranej pełnej kwoty- ale juz jest niezle. Tzn mamy z dzisiejszą wpłatą Blondelli :) 450 złotych, TangoBlue wystawiła perfum,y na rzecz Saby- osiągają całkiem niezlą kwotę na licytacji, nie wiem, czy mozemy liczyć na jeszcze jedna zadeklarowaną tu wpłatę- bo deklaracja nie zostala powtórzona, ale i termin ewentualnej wpłaty nie nastąpił. W każdym razie na razie mamy na te zabiegi, mam nadzieje jednak, ze do polowy listopada uzbieramy i na transport i co najmniej na zarełko na wyprawkę do nowego domku. Potem będzie juz tylko lepiej, bo odpadną dodatkowe koszty i pozostanie tylko utrzymanie. Tylko- nie oznacza, ze bedzie to za darmo- potrzeba na wyżywienie i leczenie- wizyty i leki razem ok. 200 zł miesięcznie.

Link to comment
Share on other sites

dzieki za obszerną relacje:loveu:
ja zapytałam, bo myslałam, ze cały czas stoimy w miejscu - czekając na zebranie pełnej kwoty powiekszamy co dzien dług hotelikowy .. miałam zamiar zaproponować załozenie brakujacej kwoty na poczet moich przyszłych wpłat, ale ciesze sie ze nie jest źle - przynajmniej wiem, ze 50 zł saba ma co miesiac na pewno:lol:

Link to comment
Share on other sites

własnie juz jakies 3 tygodnie , chociaz Saba nie miała jeszcze uzbieranej pełnej kwoty uzgodnilismy, ze trzeba sterylke umawiac, a pieniądze jakos się dozbiera. I w sumie prawie w 10 trafilismy z tym dozbieraniem na termin zabiegu :).
A ja się cieszę, ze Saba ma na pewno co miesiąc 100 zł :) a nawet 150 :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kochane, moja aukcja konczy sie w poniedzialek, juz podalam w swoim watku na bazarku numer konta. Jest jeszcze jedna osoba, dla ktorej cos tutaj kupilam i jej wyslalam, ale nie moze mi wplacic pieniedzy na moje konto poniewaz nie ma specjalnego konta do przelewow zagranicznych. W takim razie pomyslalam, ze te pieniadze przeleje na konto dla Saby.
Mam w takim razie pytanie. Czy w tresci przelewu, pod tytulem, ma byc wpisane ze to jest dla Saby zeby wszystko bylo jasne czy to konto wystarczy i wszystko bedzie wiadomo? Pisze o kwocie ok. 75, 80 zl, nie wiem bowiem, jaki jest dzisiejszy przelicznik dunskich koron na zlotowki.

P.S. Juz znalazlam, trzeba dopisac Saba Rembertow, dzieki i przepraszam za zamieszanie.

Link to comment
Share on other sites

Troszkę się tytuł zmienił, ale mam nadzieje, ze wszyscy tu trafią :)
[B]Zbieramy pieniądze na sterylizację, EKG i transport suni do Domku Tymczasowego.
Potrzebna jest nam tez deklaracja udziału w miesięcznych kosztach utrzymaniu Saby- prosimy o kazdą kwotę - nawet 10, 20 złotych miesiecznie da nam tę brakującą część. [/B]
TRzymam za słowo dotychczas deklarujących Anię, Blondellę- po 50 złotych, ja deklaruje po 70 złotych miesiecznie . Brakuje nam jeszcze 30-50- złotych, by Saba mogła miec zapewnione leki na spondylozę, stawy i Sabcia będzie mogła mieszkac w cudownym domu - z Rexem, Miśkiem, Gajką i kotem :). Prosimy o pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Fakt, Asiu, byl moment, gdy napisalam, ze ekg ma być 6.11, ale to przez pomyłkę i zaraz to sprostowalam. NIe sprawdzilam postu oktawii, lecz na pamiec uznalam, ze to dzien po dniu.
To znaczy tak- na tym watku pisalam, ze sterylka 7 list. a chyba w przeddzien EKG. I tutaj tego nie prostowalam, ale wcześniej jest post oktawii, ktora podaje dokładne terminy.
Natomiast na watku transportowym i na PW do osob, ktore podejmowaly się transportu pisalam juz prawidlowo.
Więc jeszcze raz
EKG 2.11- na godz. 20.00 w klinice na Gagrin a w Warszawie. Tania obiecala Sabę zabrac z Otrębus i odwiezc po EKG. Na miejscu w klinice bedzie juz Oktawia.
Sterylizacja 7.11. godz. 10.00 - z Otrebus ma zabrac ją Jo37, przenocopwac, odwiezc do kliniki na 9.00- tam ma czekac na Sabcie juz oktawia, ktora przeprowadzi Sabę przez zabieg. Jak z powrotem juz nie wiem dokladnie.
Aaasiaa, czy aktualne jest odebranie Saby przez Ciebie i przenocowanie i odwiezienie następnego dnia? Bo jakos temat się urwal, na pytanie na PW nie otrzymalam odpowiedzi. Mnie zaraz nie bedzie prawie przez tydzien i musze wszystko, czego się podjęlam wykonczyc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...