Jump to content
Dogomania

Cocker spaniel JOKI z Białej Podlaskiej - szczęśliwy w nowym domu


cavani

Recommended Posts

  • Replies 471
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ostatnio mieliśmy mały problem z Jokinkiem, wciął chusteczke i dostał biegunki, przegłodzilismy siertoke, daliśmy węgiel, potem dietka ryżowa i wszystko juz w porządku
niestety musiałam wrócic do pracy, Jokinek sprawuje sie wzorowo jak zostaje sam, czasem zaszczeka ale pilnuje chałupki to daje znak że jest,

Pani Aniu, papiery doszły, dziękujemy za sliczna karteczkę, OGROMNIE SIE CIESZYMY że kolejny piesio znalazł domek, a w dodatku w Lublinie :evil_lol:
a teraz fotki Jokusia idącego spać.....to moje nowe łóżeczko...
[IMG]http://img576.imageshack.us/img576/9350/1001313h.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mój skarbek kochany nauczył się wchodzić na łózeczko! Czułam, że to się tak skończy :lol:
Nie mogę się doczekać kiedy Jokiemu odrosnął piękne spanielowe uszyska. Już ma na nich coraz dłuższą sierść.

Następczynię JOKIEGO - moją tymczasowiczkę, słodką sunieczkę BETTY zawiozłam do Lublina w sobotę i bardzo mnie kusiło, żeby Was odwiedzić. Stwierdziłam jednak, że to jeszcze może być za wcześnie. Za jakiś czas zrobię dwie wizyty poadopcyjne w Lublinie - u Jokiego i u Betty :loveu: Ciekawa jestem, jak mnie psiaki przywitają ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zagladam i ja takie szczesliwe histrie lubie czytac..

Mam tez Jokiego w Dt w W-wie z Bialegostoku czyli blisko ale to slepy pudelek....8 letni
zajrzyjcie cioteczki...

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202059-Joki-starszy-pudelek-z-sercem-młodzieniaszka-)#post16544316[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam na ten wątek. Okazało się, że pojawiła się na nim Agnieszka cz do której o mały włos nie trafił nasz Joki! Zaczęła pojawiać się na innych wątkach jako Sabinka (tu też się zresztą na chwilę pojawiła po tym nickiem). Zobaczcie co się okazało: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202059-Joki-starszy-pudelek-z-sercem-m%C5%82odzieniaszka-%29/page7[/url]

Zamieszczam to ku przestrodze dla innych.

Jazzgotko kochana, jak ja się cieszę że mój ukochany tymczasowicz jest u Ciebie - bezpieczny i kochany!

Zapraszam też na wątki moich obecnych tymczasowiczów:
Jaga: [url]http://www.dogomania.pl/threads/203864-Filigranowa-JAGA-ze-schroniska-w-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-ju%C5%BC-w-BDT.-Teraz-szuka-DS[/url].
Łatek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/204965-Cudny-%C5%81atek-z-Bia%C5%82ej-Podlaskiej-szuka-domu.-Prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach[/url].

Mam nadzieję, że trafią tak wspaniale jak cockerek Jokuś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cavani']Zajrzałam na ten wątek. Okazało się, że pojawiła się na nim Agnieszka cz do której o mały włos nie trafił nasz Joki! Zaczęła pojawiać się na innych wątkach jako Sabinka (tu też się zresztą na chwilę pojawiła po tym nickiem). Zobaczcie co się okazało: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202059-Joki-starszy-pudelek-z-sercem-m%C5%82odzieniaszka-%29/page7[/URL]

Zamieszczam to ku przestrodze dla innych.[/QUOTE]
Poczytałam. Brak słów... :shake:

Link to comment
Share on other sites

dokładnie taki sam wpis tam zamieściłam
*no i szczęka mi opadła cycki zreszta też, nie uwierzycie JAKA JESTEM SZCZEŚLIWA że to do nas trafił Jokus spanielek, ma wszystko o czym marzy i nie tylko ciekawe jak długo pobył by u pani agnieszki cz, sabinki czy jak ja tam zwa, jedno wiem JESTEŚ PODŁĄ BABĄ, a w przyrodze wszystko musi wyjść na zero, wiec trzymam kciuki za wyrównanie rachunków...*

a nasz Jokuś złąpał robala, dostał leki, i wspaniałe porady od cioci Freji i juz wszystko wraca do normy, mój mąz jak patrzy na jego głupawki, to sie zastanawia *tak wygląda chory pies??*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jazzgotka']dokładnie taki sam wpis tam zamieściłam
*no i szczęka mi opadła cycki zreszta też, nie uwierzycie JAKA JESTEM SZCZEŚLIWA że to do nas trafił Jokus spanielek, ma wszystko o czym marzy i nie tylko ciekawe jak długo pobył by u pani agnieszki cz, sabinki czy jak ja tam zwa, jedno wiem JESTEŚ PODŁĄ BABĄ, a w przyrodze wszystko musi wyjść na zero, wiec trzymam kciuki za wyrównanie rachunków...* [/QUOTE]
Jak długo? Myślę, że krótko, zaraz by go wystawiła na sprzedaż i chętni by się szybko znaleźli na takiego pieska. Też sobie sposób na zarobek znalazła! :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Po długim czasie zajrzałam i po lekturze historii "sabinki" czy jak jej tam, omal nie zemdlałam ! PODLI !!! Ja dobrze,że Jokuś tam nie trafił !!! Jak sie czuje mój pupilek ?? dawno nie zaglądałam ani tu, ani na forum cavisi, miałam masę pracy,taka była zakręcona, no i moja trójeczka też bardzo absorbuje i nie lubi jak za długo siedzę przy komputerze :) Co z tym biedulkiem pudelkiem ? Tyle psiej biedy,że aż serce boli... Teraz będę zaglądać częściej... Słuchajcie mam masę włsnych tekstów o pieskach, wiersze, bajki, piosenki, opowiadania ( pisane dla dzieci ), gdyby poszukać wydawcy i CAŁY dochód ze sprzedaży przeznaczyć na pieski ???? Może jest na DOGO ktoś, kto ma kontakt z wydawnictwem, które wyda to nieodpłatnie, tylko za określony % ze sprzedaży ? A ja WSZYSTKIE tantiemy dam dla celów DOGO, to najlepszy sposób, w jaki mogę pomóc... i może byłaby z tego niezgorsza sumka. Książkę mogę sama opracować, będzie sformatowana, gotowa do druku, a w kwestii ilustracji liczę na pomoc forumowiczów - najlepsze byłyby fotki. I to piesków do adopcji z podanymi danymi kontaktowymi. CO WY NA TO ???? JOKUŚ , całuję w nochal :)

Link to comment
Share on other sites

Freja-Wejdź na ten wątek (Kundelkowa Skarbonka) [url]http://www.dogomania.pl/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB!/page154[/url]

i skontaktuj sie z jolą-li...:) Jola niedawno wydała "Kundelkowe rymowanki" ...Pomysł-znakomity!:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freja']głos na Ginger oddany :) Jak jeszcze można wspomóc czarną spanielkę nie za pośrednictwem allegro ?[/QUOTE]

Dzięki Freja. Dodam, że można głosować codziennie, więc prosimy o dalsze głosowanie. :cool3:


Co do spanielki czarnuszki, to suńka pojedzie do DT do Niemiec. Pieniążki na suńkę zbieram na swoje konto na razie, jesli chciałabyś cosik wpłacić na babulinkę, to mogę podać nr konta na PW. ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam, i przepraszam że tak mało zaglądam ale czasu troszkę brak, pogoda cudna wiec wole poganiać z Jokusiem po dworze, i tak sie składa ze zawsze jak zaglądam to z jakims problemem, no więc Jokus zaczął siusiać w domu, wychodzimy z nim na spacery 4, 5 razy dziennie, a nad ranem i tak nasiusia w domu, raz zsiusiał się do naszego łóżka, mam wrazenie jakby nie mógł wytrzymać, i siusia duuuuużo, aż trudno uwierzyc gdzie on to przechowuje, smaczki zamieniliśmy na żurawine, ale nie widze poprawy, zastanawiam się czy to może być infekcja pecherza czy problem z nerkami, a może to dieta?? dzis zajde do wetka i popytam, mam nadzieje ze to tylko przejściowe....
Witam ciocie Freje, i bardzo się cieszę że znów ma czas na dogomanie i porady dla nas;)

Link to comment
Share on other sites

Asiu !
podaj, czekam na PW :) mam duzo serca do staruszków, mój cockerek ma prawie 14 lat i już zupełnie siwy pycholek, ale bardzo, bardzo go kochamy i cieszymy się,że jest zdrowy i silny i nawet zębiska ma WSZYSTKIE i mocne :)
Co do Jokusia to pewnie przeziębił sobie to i owo... żurawina super nate kłopoty. Ale i tak trzeba do weta; to może też być...demonstracja tęskonoty za wami jak jesteście w pracy albo... z radości czy z chęci zwrócenia na siebie uwagi ( moje tak mają czasami )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...