Jump to content
Dogomania

Powiesił psy na drzewie...


Paulix

Recommended Posts

zdjęć nie oglądała. czyżby psów do schronu nie przyjęli??
ja już nie mam sił na to bestialstwo. codziennie nowe wieści; nie wiem czy to wynika z tego, że coraz więcej przemocy czy zaczęto poruszać te sprawy na łamach mediów ale jest źle, bardzo źle...co się dzieje z tymi ludźmi może czas na zmianę prawa? w końcu ludzie ludzi aż w takim natężeniu nie mordują jak zwierząt bo grozi 25 lat lub dożywocie..w tym jedyna szansa...dopóki będzie śmieszna kara to będą takie artykuły i takie zdarzenia:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To jest z mojego własnego " podwórka " :-(:shake: . Tutaj więcej informacji :

[URL]http://www.mmwroclaw.pl/12719/2011/1/10/ktos-powiesil-na-drzewie-w-grudziadzu-dwa-mlod******-drastyczne-zdjecia?category=news[/URL]

Możliwe, że psy nie zostały przyjęte do schroniska, ponieważ to schronisko nie przyjmuje psów od prywatnych właścicieli, jedynie przywiezione przez Straż Miejską lub złapane przez pracowników schroniska. Po prostu nie ma miejsc ani środków na przyjmowanie psów, które znudziły się ludziom.

Kaci mogli jednak poprzestać na przywiązaniu tych psów w lesie przy schronisku , wówczas schronisko na pewno by się nimi zajęło, bo zdarzają się takie sytuacje i wówczas pies jest traktowany jako bezdomny.

Z drugiej strony jednak, gdyby rzeczywiście psy nie zostały przyjęte , wówczas zwyrodnialcy mogliby zostać rozpoznani przez pracownika schroniska . który odmówił przyjęcia tych psów. Sprawa ta została przecież zgłoszona na policję.

Wiecie co jest najgorsze ? U nas takie powieszone psy znajdowane są średnio raz w miesiącu :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soniamalutka']Zgadzam się z tym . Gdyby kary były ostrzejsze potencjalny morderca by się dwa razy zastanowił zanim zrobił by krzywdę zwierzęciu ,a tak co - chwila'' dobrej '' zabawy i po problemie[/QUOTE]

jakiś ostatnio wysyp kretyńskiej agresji.

mam nadzieje ze to poskutkuje tym co sugerujesz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...