Jump to content
Dogomania

KIELCE Międzynarodowa, 18-19.11.2007


Guest DURANGO

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie się dowiedziałam, że znajomi nie jadą do Kielc :( Dlatego [B][COLOR=Red]PILNIE[/COLOR] [/B]szukam transportu dla siebie i suczki (może jechać na kolanach) z okolic [COLOR=Red][B]Gliwic [/B][COLOR=Black]na [COLOR=Red][B]sobotę[/B][/COLOR]. Oczywiście dokładam się do paliwa.

[B]Edit:
[/B]
W razie czego jestem w stanie dojechać do Katowic. Przyznaję, jestem lekko zdesperowana. Bo belgi idą na początku wystawy, a korzystając z jedynego rozsądnego połączenia PKP, na terenie Targów będę dobrze po 10 :([/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do wszystkich mieszkańców Kielc i okolic: jak przedstawia się u wsz sytuacja drogowa? Na południu jest aż tak źle, jak podaą w wiadomościach?
Jeśli jest też ktoś oriętujący się w stanie dróg z Gdańska do Kielc (przez Toruń, Łódź) mógł by mi coś o tym napisać... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Właśnie się dowiedziałam, że znajomi nie jadą do Kielc :( Dlatego [B][COLOR=red]PILNIE[/COLOR] [/B]szukam transportu dla siebie i suczki (może jechać na kolanach) z okolic [COLOR=red][B]Gliwic [/B][COLOR=black]na [COLOR=red][B]sobotę[/B][/COLOR]. Oczywiście dokładam się do paliwa.

[B]Edit:[/B]

W razie czego jestem w stanie dojechać do Katowic. Przyznaję, jestem lekko zdesperowana. Bo belgi idą na początku wystawy, a korzystając z jedynego rozsądnego połączenia PKP, na terenie Targów będę dobrze po 10 :([/COLOR][/COLOR][/quote]

Godelaine jeśli była byś w stanie dojechać do Krakowa to mogę cię zabrać. Przez śląsk niestety nie jadę. Mogła byś dzisiaj do mnie przyjechać ;)
Przenocowała byś się u mnie a rano byśmy pojechały podbijać Kielce ;)

Jak coś to pisz do mnie na GG - 5396225

Natomiast drogi przynajmniej w Krakowie są okropne :shake: Jest okropnie ślisko a śniegu ogrom :p Dzisiaj odśnieżaliśmy ponad 30 cm zaspy śniegu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky']Godelaine jeśli była byś w stanie dojechać do Krakowa to mogę cię zabrać. Przez śląsk niestety nie jadę. Mogła byś dzisiaj do mnie przyjechać ;)
Przenocowała byś się u mnie a rano byśmy pojechały podbijać Kielce ;)[/quote]

Dzięki za propozycję, czytając takie posty, wraca wiara w człowieka :) Niestety (z powodu kilku spraw do załatwienia) nie dam rady dojechać jeszcze dziś do Krakowa. A o której planujecie wyjechać rano?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!
Będziemy w imieniu TOZ-u Kielce zbierać datki do puszki na nasze "bezdomniaki"na wystawie.Zima w pełni a one na działce w budach:( i przede wszystkim zachęcać do adopcji. Ja z dwoma dziewczynami będę zbierać w sobotę od 13 do 17 i w niedzielę od 11 do 13.Będziemy miec zdjęcia psinek ze sobą więc zapraszam do pooglądania i wrzucenia symbolicznej złotówki. To link do naszej kieleckiej dogomanii-można zobaczyć nasze kieleckie bidy, którym sie nie poszcześciło w życiu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042&highlight=erka[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka79']Witam wszystkich!
Będziemy w imieniu TOZ-u Kielce zbierać datki do puszki na nasze "bezdomniaki"na wystawie.Zima w pełni a one na działce w budach:( i przede wszystkim zachęcać do adopcji. Ja z dwoma dziewczynami będę zbierać w sobotę od 13 do 17 i w niedzielę od 11 do 13.Będziemy miec zdjęcia psinek ze sobą więc zapraszam do pooglądania i wrzucenia symbolicznej złotówki. To link do naszej kieleckiej dogomanii-można zobaczyć nasze kieleckie bidy, którym sie nie poszcześciło w życiu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042&highlight=erka[/URL][/quote]


Miska ja to juz tu mam pżlan do kogo mamy zajzec :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Idziewczyny namawiam od tygodnia heh :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine'][COLOR=Red][COLOR=Black] Przyznaję, jestem lekko zdesperowana. Bo belgi idą na początku wystawy, a korzystając z jedynego rozsądnego połączenia PKP, na terenie Targów będę dobrze po 10 :([/COLOR][/COLOR][/quote]
A skąd wiesz, że będą na początku?:cool3: Masz skądś plan sędziowania z godzinami? Bo ja się zastanawiam o której są cockery..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']DuDziaczek - ja już rozesłałam wici do zaprzyjaźnionych basków i właścicieli innych ras o wsparcie finansowe i rzeczowe. Myslę, że nie wrócicie z pustymi rękami z wystawy. Obysmy się tylko spotkali!!!
Pzdr.[/quote]

A mnie pominęlas?? :evil_lol: ok jak juz wiem, to co nie co postaram sie pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...