Jump to content
Dogomania

Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(


Beatkaa

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zapraszam na bazarek cegiełkowy dla naszego kochanej Pimpali [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247030-Pimpu%C5%9B-w-potrzebie-Daj-pi%C4%85taka-dla-zwierzaka%21%21-bazarek-do-30-09-2013-do-20-00?p=21297900#post21297900"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247030-Pimpu%C5%9B-w-potrzebie-Daj-pi%C4%85taka-dla-zwierzaka%21%21-bazarek-do-30-09-2013-do-20-00?p=21297900#post21297900[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jestem :)

Ponieważ dla fanów i wielbicielek Pimpka dawno nie wklejałam filmiku specjalnie nagrałam przed chwilką. ;)
Widać na nim pimpkową werwę.

Ale niestety nie jest tak codziennie. Psina ma lepsze i gorsze dni.
Jego poprzedni stan o którym pisałam wcześniej był najprawdopodobniej spowodowany zmianą pogody. Same wiecie, że staruszki tak mają a musimy pamiętać, że Pimpek ma zdiagnozowaną dysplazję stawów biodrowych co mu nie ułatwia życia. Tutaj bardzo cenny jest arthroflex, który teraz praktycznie cały czas dodaję po łyżeczce do karmy.
Niestety jest to drogi lek a idzie go znowu sporo.

Jest w naszym hoteliku Biszkopt, który z dnia na dzień zaczął mieć dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Po RTG dolnej części kręgosłupa okazało się, że pies, pomimo młodego wieku, ma duże zwyrodnienia kręgosłupa.
Nawet ja to widziałam na zdjęciu :(
Zwyrodnienia są spowodowane wypadkiem samochodowym, który miał ponad rok temu. Dostał leki przeciwbólowe oraz [URL="http://www.kar-ma.pl/dla-chorujacych-arthrovet-ha-90-tabletek-o_l_93_644.html"]ArthroVet[/URL].
Jest to prawie identyczny preparat jak arthroflex, ale w tabletkach i o połowę tańszy.

Ale tak czy inaczej uważam, że Pimpali powinien mieć zbadaną krew i mocz i wizyta u weta go nie ominie.
A teraz krótki filmik, tadammmm:

[video=youtube;yx3WDSWXrm8]http://www.youtube.com/watch?v=yx3WDSWXrm8[/video]

Pimpek jest strasznym łasuchem i nie mógł znieść, że w klatce Kai są chrupki!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kochani post rozliczeniowy uzupełniony, hotelik zapłacony gdyby czegoś brakowało to krzyczcie

bardzo proszę piszcie tudaj albo w tytule przelewu za jaki miesiąc jest deklaracja to ułatwi mi to bardzo pracę

z deklaracji które wpłynęły i ludzie się ujawnili wynika że Pimpek stałych ma ok 145 zł więc bardzo mało
proszę porozsyłajcie wątek żeby zgromadzić nowe deklaracje,
na ten miesiąc za hotelik mamy ale na jakieś badania już będzie ciężko

pozdrawiam serdecznie i życzę Pimpkowi dużo zdrówka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']
z deklaracji które wpłynęły i ludzie się ujawnili wynika że Pimpek stałych ma ok 145 zł więc bardzo mało
[/QUOTE]

Jakto jest możliwe??? Zawsze wpłąty był na czas a bazarków chyba miał mało, nagle deklarację tak sie wykruszyły????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Jakto jest możliwe??? Zawsze wpłąty był na czas a bazarków chyba miał mało, nagle deklarację tak sie wykruszyły????[/QUOTE]
może jeszcze jakieś wpłaty wpłynęły do poprzedniego skarbnika, widzę że Winter wpłacała jeszcze 200 zł ale jeszcze nic do mnie nie wpłynęło i deklaracji jest wtedy na styk

przydały by się jakieś bazarki na wypadek leczenia itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']może jeszcze jakieś wpłaty wpłynęły do poprzedniego skarbnika, widzę że Winter wpłacała jeszcze 200 zł ale jeszcze nic do mnie nie wpłynęło i deklaracji jest wtedy na styk

przydały by się jakieś bazarki na wypadek leczenia itd[/QUOTE]

Z tego co pamiętam do Winter nie dało się wysłać PW na dogo, ale wysłałam jej wiadomość na facebooku, że jest zmiana konta. Może znowu spróbuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...