Jump to content
Dogomania

Pomocy !!!


wer

Recommended Posts

oj ja ze wstawiania zdjęć kiepska jestem:( ale pewnie dziewczyny pomogą..
a co do dawkowania leku zapytaj weta - na taką małą wagę psiaka to może być dawka 1 dniowa ale pewności nie mam..
warto też od razy zrobić rtg i dopiero podjąć decyzję o leczeniu bo bez badań pewności nie ma i bez sensu faszerować taką kruszynkę lekami nie mając diagnozy- ale takie moje zdanie. często lekarze leczą na zasadzie : podam coś jak zadziała tzn. że to to schorzenie..a wcale nie jest to dobre...
trzymam za Was kciuki i Wam gorąco kibicuję:) czyli sunia zostaje u Was:)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wer']Mam jej zdjęcia jak mogę je dodać ???[/QUOTE]


Może pomoże :lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawiAE-zdjAE-cia-na-nowej-dogomanii[/URL]

Jestem ciekawa jak wygląda Twoja kruszynka, niech się zdrowo chowa ,może to nic poważnego nie będzie , tylko łapczywośc ,albo zarobaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Kochani za nic w świecie nie umiem dodać zdjęć,jak przyjedzie kuzyn to go poproszę,mała jakby mniej wymiotuje,oczywiście karmię na stojąco i noszę po jedzeniu. Chefrenek ja chyba spanikowałam z tą chorobą,mała jest strasznym łakomczuchem,dosłownie połyka jedzenie. Jest tak żywa,że boję się iż coś sobie zrobi,skacze,biega i strasznie nas gryzie,jest słodkim diabełkiem.Chefrenek doradż mi jakie jej kupic zabawki,bo zadne ją nie interesują oprócz gryzienia w nos ręce i włosy,moja Nelka to naprawdę wulkan energii,chcialam jeszcze spytać czy ma ktoś na forum Charcika ??? pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mała musi się nauczyć, jak używać zębów, musi poznać jakie są granice i zasady. Więc: jak gryzie w zabawie,lekko,to ok,możecie się dalej z nia bawić. Ale jak zaczyna się "nakręcać" i gryzie coraz mocniej,lub kiedy gryzie nie wtedy,kiedy powinna-momentalnie wydawajcie z siebie krótki,głośny pisk(taki, jak piszczy szczeniak gdy go zaboli). I przerwa w zabawie. Szybko powinna załapać, o co chodzi.
A próbowałaś z suszonymi częściami z krowy lub swini:roll: ? Tzn.suszony ogon świński,albo ucho,albo cos takiego? To dobre do gryzienia i zabawy, a przy tym ładnie pachnie(dla psa), wiec jest bardziej interesujące niż gumowa czy sznurkowa zabawka.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam jej taką kostkę do gryzienie ,ale zajmuje jej to tylko chwilkę i dalej hula jak nakręcona,za nogawką za butem i oczywiście skacze bo chce na rączki,ale wszystko to przesłania moja uwaga,ze malej już tak nie bulgocze w gardełku i dzisiaj tylko raz troszkę jej się ulało rano,zauważylam poprawę,myślę że wszystko jej przejdzie,a spanikowałam,ale ma jeszcze często czkawkę i bardzo zachłannie je,jest taka szczuplutka,ze nazywamy ją patyczakiem,ma dlugie szczuplutkie nóżki jak patyki i jest takim szczurkiem(rozrabiaką)ona jest chyba przeciwieństwem cech tej rasy (diabełek)ale się cieszę,że jak narazie jej się poprawiło,jest taka słodziutka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...