Jump to content
Dogomania

8miesięczny york - diagnoza: ZWO! Już w najlepszym domku!


LadyS

Recommended Posts

albo wode z glukozą.
On jest chudzieńki trzeba mu dawać mniej ,a często. chociaz 3 razy.
Jak morfologia ?
mam nadzieje że jutro uda ci się zrobić biochemię i kwasy żółciowe.
Pamiętaj że robimy na czczo i po jedzeniu i to dobrym jedzeniu .
Najlepiej gdyby ci się udało wystartować z nim rano żeby z nów nie był tak długo głodny.
Rozmawiałam z babką jest strasznie zdziwiona jego zachowaniem ,więc bądź czujna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 906
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziś jedziemy do weta ale raczej badań nie będziemy robić bo mały jest zaflukany i kasłał w nocy więc jedziemy żeby coś nam dał na kaszel....

IVV on tak w miarę wariuje...najwięcej lata przed kuuupcią:)

PS ja mam pusty portfel:( wiec będę negocjować leczenie na kredyt

Link to comment
Share on other sites

znając mojego weta to nie powinno być większego problemu.... martwi mnie ten jego katarek bo badania się przedłużą.... na szczęście na razie żadnych neuro objaw nie ma....a języczek mu cały czas troche wystaje ale wet powiedział, że ten typ tak może mieć...


A tyle kosztowała poprzednia wizyta
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/281af1a94bec1728.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/519/281af1a94bec1728gen.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/281af1a94bec1728.html"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

już jestem....
tak jak piszą dziewczyny wyniki wątrobowe złe :
AspAT 161,0 a norma max 37 :shake:

AlAT 173,0 a norma max 50 :shake:

ALP 95, 0 norma max 155

Kreatynina 0,5 norma od 1,0 do 1,7:shake:

Mocznik 28,2 norma max 45

Kwasy powinny być dzisiaj..... mały dostał witaminki i coś na katar ale oczywiście zanim doszłam do domu to zapomniałam co to było :confused::wallbash:

na razie czekamy na wyniki ...jutro kolejna wizyta...jak wyjdą źle to musimy zapisać się na SGGW na amoniak bo trzeba ich uprzedzić....potem coż pewnie USG....


Ps Kocham mojego weta....:razz: zgodził się na razie leczyć młodego na krechę ale musimy zapłacic za laboratorium... bo wet za swoje leczenie leki itp może na odpuścić ale za lab trzeba niestety płacić.... co prawda dziś zrobił nam wyjątek i te 90zł(kwasy-70zł,wizyta, witaminy i te coś na katar-20zł) zostało nam zkredytowane ale tylko dziś :-(....

Link to comment
Share on other sites

FB to dobry pomysł ,zagląda tam niesamowita ilość ludzi .
Kwasy żółciowe bardzo szybko ,jeszcze niedawno trzeba było czekać tydzień lub coś koło tego ,w Polsce nie robili.
Konieczne USG i wizyta u Galantego ,on powie co i jak.
profesor wciąż pamięta moją Maltusie i walkę o nią.Malta była w dużo gorszym stanie.
Ile ja tam godzin wysiedziałam ile łez wylałam....:(
Jagna trzeba koniecznie ustawić go na diecie bezbiałkowej .HEPATIC ,ryż ,laktuloza żeby szybciej wydalał ,wtedy mniej rozkłada się w organiźmie i jest mniejsze stężenie amoniaku we krwi ,czyli nie zatruwa wątroby i nie zmula głowy.Esentiale forte na wątrobe ew. hepatil.
ORNIPURAL bardzo by się przydał ,on świetnie działa na wątrobę ,to lek Francuski.

Tak bardzo bym chciała żeby jemu się udało .

Link to comment
Share on other sites

' SZCZENIACZEK YORK miał być uśpiony' Mam tylko 8 miesięcy i ważę 1,3 kilo. Podobno jestem śliczny, wesoły i grzeczny. Mam duże problemy ze zdrowiem i dlatego chcieli mnie uśpić. Dobre dusze zabrały mnie i obiecały zawalczyć o moje życie. Ale to dużo kosztuje :( ...................................Prawdopodobnie mam zespół zwrotno- oboczny, objawia to się tak, że jednego dnia ładnie się bawię piłeczką, biegam a kolejnego siedzę w kącie i się kiwam albo wpadam na ściany. Proszę, dołóż grosik na moją diagnostykę. Chcę żyć.

Link to comment
Share on other sites

ok dziękuję mshume już robię wydarzenie, a może ktos by się podjąć zrobienia na cegiełkowego allegro? od razu wstawiła bym do wydarzenia ponieważ napewno będą pytania o konto a tak to będzie link na allegro :) ja niestety już mam jedno na Jaspera i nie mam zupełnie kasy. Chyba że zrobię i wezmę z tego allegro po prostu odejmę to 5zl, ale to wasza decyzja. Ja też jestem umysł ścisły więc nie mam głowy do tekstów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']' SZCZENIACZEK YORK miał być uśpiony' Mam tylko 8 miesięcy i ważę 1,3 kilo. Podobno jestem śliczny, wesoły i grzeczny. Mam duże problemy ze zdrowiem i dlatego chcieli mnie uśpić. Dobre dusze zabrały mnie i obiecały zawalczyć o moje życie. Ale to dużo kosztuje :( ...................................Prawdopodobnie mam zespół zwrotno- oboczny, objawia to się tak, że jednego dnia ładnie się bawię piłeczką, biegam a kolejnego siedzę w kącie i się kiwam albo wpadam na ściany. Proszę, dołóż grosik na moją diagnostykę. Chcę żyć.[/QUOTE]


jak dla mnie spoko jedynie mały nie bawi sie piłeczką bo najlepsza zabawa to latanie pod nogami i gryzienie palcy u rąk i nóg :D

[quote name='dorcia44']Jagna jeżeli kwasy wyjdą źle nie ma sensu robić amoniaku ,bo po co ? tym bardziej że żeby zbadać amoniak trzeba pobrać całą fiolkę krwi tz. pod korek.
a jak on się zachowuje ?[/QUOTE]

zobaczymy jak wyjdą kwasy....amoniak to tylko sugestia weta....ważniejsze USG...

Jogi - takie ma u mnie imie robocze na które zaczyna reagować- teraz śpi :) wcześniej kombinował jak wejść na kanape, potem fotel i pufę ale wszystko było za wielkie :D potem drapał mnie w noge bo znudziło mu się chodzenie.......przecież można posiedzieć na kolanach skoro ja i tak siedzę przed kompem .....teraz śpi na kolanach i jak się ruszam złowieszczo łypie jednym okiem bo mu w spaniu przeszkadzam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...