Jump to content
Dogomania

Futerka duże i małe


junoo

Recommended Posts

współczuję palca i szybkiego gojenia życzę :lol:
mnie zawsze sprawy z zerwanymi, odchodzącymi etc paznokciami bolą na samą myśl, jakoś jestem uczulona na to.. jakbym zobaczyła schodzącego paznokcia to chyba by mnie trzeba zbierac:eviltong:
długo takie pęknięcie się goi ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W sumie panokieć zaczął już odrastać i już jest o niebo lepiej z ręką, bo bywało, że ból promieniował do samego łokcia :/
Psisko mi strasznie zarosło, a brudny jest już bardzo z tym, że kąpać mi go trudno jedną ręką (w dodatku lewą) i na 4 marca umówieni jesteśmy na ścinanie futra.
Fotki postaram się jakieś zrobić na dniach, może uda się jeszcze sfotografować w wersji futrzastej ;)
Dziękuję bardzo za odwiedziny. :)
Zuzolandia, nawet nie wiem kiedy one zdążyły już minąć. Zakręcony czas przy tej zbliżającej się maturze...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1820/obraz002ew.jpg[/IMG]

"To ja, Aron... ogolony.
Mamy się przeprowadzać i siedze na wykładzinie, bo posłanko mi zwinięto i zabrano...
W dodatku Pańcia mi jeszcze fleszem po oczach przejechała, bo mi oczy w cieniu wychodziły.
Tak mi smutno :( "

Link to comment
Share on other sites

na czas remontu mieszkaliśmy w mieszkaniu babci, a teraz mamy wracać, niestety powrót się trochę przeciąga, bo a to wyjazd, a to mama chora... a psu już posłanie zabrałam ;) Ale przynajmniej ma pretekst by się wpakować do mnie do łóżka ;)

A co do zdrowia... paznokiec odrasta, a że od 28 stycznia prawie nie używam 4 palca prawej ręki, mięśnie zaczęły mi w nim zanikać... Mam nadzieję, że szybko wróci do normy, jak w końcu go odwinę z bandaży.

No a teraz szykuję się do matury, więc bardzo przepraszam za zaległości w psich wątkach. Po 20 maja nadrobię :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...