Jump to content
Dogomania

Plama ma dom


Pianka

Recommended Posts

Dnia 25.01.2022 o 12:00, agusiazet napisał:

Szkoda takiego dobrego hotelu dla bezdomniaków. Bardzo szkoda!!!

Deklaruję jednorazowo 200 zł, potem  może 20 zł miesięcznie, jeśli coś nie wyskoczy, jak to w życiu!

Łoł! Gdzie byłaś przez tyle czasu?! 😃

Link to comment
Share on other sites

Ani z Brodnicy, może przyjąc tylko komercyjnie 40 zł/doba

I dexterki, bo ktos tu o niej pisał, ale czekam na odpowiedź (tylko nie wiem czy ona przypadkiem nie wchodzi od dawna na dogo)

 

a i jeszcze dostałam namiar na DT pod Wieliczką, ale tam jest warunek ze musi na 100% zgadzać się z psami

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2022 o 22:01, Pianka napisał:

Kojarzy ktoś jeszcze jakiś hotel na dogo? wolałabym żeby Plama miał jakąś alternatywe zapewnioną 😞

Nie wiem gdzie dla tylu psiaków znajdziemy miejscówki 😞 trzeba chyba zebrać listę dogomaniackich psiaków u Murki którym trzeba szukać miejsca bo jak sie coś godnego uwagi znajdzie to jak nie ten to inny może sie załapać 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 08:13, Pianka napisał:

I dexterki, bo ktos tu o niej pisał, ale czekam na odpowiedź (tylko nie wiem czy ona przypadkiem nie wchodzi od dawna na dogo)

 

ja i myślę jeszcze o Sylwii z Łowicza, mam tam dwa psy, mogę zapytać. 

Dnia 26.01.2022 o 08:41, Tianku napisał:

Nie wiem gdzie dla tylu psiaków znajdziemy miejscówki 😞 trzeba chyba zebrać listę dogomaniackich psiaków u Murki którym trzeba szukać miejsca bo jak sie coś godnego uwagi znajdzie to jak nie ten to inny może sie załapać 

Argo też tyle tak czeka na dom:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 08:13, Pianka napisał:

Ani z Brodnicy, może przyjąc tylko komercyjnie 40 zł/doba

I dexterki, bo ktos tu o niej pisał, ale czekam na odpowiedź (tylko nie wiem czy ona przypadkiem nie wchodzi od dawna na dogo)

 

a i jeszcze dostałam namiar na DT pod Wieliczką, ale tam jest warunek ze musi na 100% zgadzać się z psami

Dexterka tu już raczej nie wchodzi, trzeba do niej dzwonić, chociaż ostatnio kilka osób pytało ją o miejsca (je też) i nie miała..  Ale może właśnie coś się zmieniło i weźmie Plamę. U niej takie większe psy mają dobrze. Są spacery, wspólne wybiegi. Powinien się tam dobrze odnaleźć

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.01.2022 o 07:01, Moli@ napisał:

U Murki jest chyba więcej psów z dogo?

Szkoda, że hoteliki zostanie zamknięty 😞  Duże kojce, duży wybieg..., bezpośredni kontakt z hotelem na dodgo. Psy leczone, wożone do wetów nawet dziesiątki kilometrów.

Nie myślicie, że są za duże rozpiętości cenowe między hotelami? Od lat działające, zaufane miejsca zaczną znikać 😞

Wrócę do tego.

Koszty wszystkiego rosną, a każdy błaga PDT/hotelik żeby taniej policzyć za pieska. Bo bezdomny. No bezdomny, ale skoro już zaakceptowało się PDT jako formę, to przecież w obliczu inflacji cena nie może się nie zmieniać. Ania Milva, złota dziewczyna, przyjmuje teraz tylko komercyjnie i bardzo tanio (w porównaniu), nie bez powodu.

Murka zamknęła hotel z innej przyczyny, ale może warto byłoby się zastanowić nad tym, że ciocie sypią kasą na byle co, wypasione posłanka, zabaweczki, smaczki, karmę z wysokiej półki, a hotelik by chciały za bezcen.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 20:23, rozi napisał:

Wrócę do tego.

Koszty wszystkiego rosną, a każdy błaga PDT/hotelik żeby taniej policzyć za pieska. Bo bezdomny. No bezdomny, ale skoro już zaakceptowało się PDT jako formę, to przecież w obliczu inflacji cena nie może się nie zmieniać. Ania Milva, złota dziewczyna, przyjmuje teraz tylko komercyjnie i bardzo tanio (w porównaniu), nie bez powodu.

Murka zamknęła hotel z innej przyczyny, ale może warto byłoby się zastanowić nad tym, że ciocie sypią kasą na byle co, wypasione posłanka, zabaweczki, smaczki, karmę z wysokiej półki, a hotelik by chciały za bezcen.

Jakoś nie widze tych cioć sypiących kasą na byle co... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 17:28, agat21 napisał:

Dexterka tu już raczej nie wchodzi, trzeba do niej dzwonić, chociaż ostatnio kilka osób pytało ją o miejsca (je też) i nie miała..  Ale może właśnie coś się zmieniło i weźmie Plamę. U niej takie większe psy mają dobrze. Są spacery, wspólne wybiegi. Powinien się tam dobrze odnaleźć

 

Masz do niej numer telefonu?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 20:23, rozi napisał:

Wrócę do tego.

Koszty wszystkiego rosną, a każdy błaga PDT/hotelik żeby taniej policzyć za pieska. Bo bezdomny. No bezdomny, ale skoro już zaakceptowało się PDT jako formę, to przecież w obliczu inflacji cena nie może się nie zmieniać. Ania Milva, złota dziewczyna, przyjmuje teraz tylko komercyjnie i bardzo tanio (w porównaniu), nie bez powodu.

Murka zamknęła hotel z innej przyczyny, ale może warto byłoby się zastanowić nad tym, że ciocie sypią kasą na byle co, wypasione posłanka, zabaweczki, smaczki, karmę z wysokiej półki, a hotelik by chciały za bezcen.

Tym razem o dziwo w dużym stopniu zgadzam sięz rozi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2022 o 22:18, Jo37 napisał:

Niestety nie ma szansy, żeby uzbierać 1200 zł za miesiąc. A tak przy okazji to

hotel dla konia kosztuje połowę mniej.

Koń żywi się owsem, sianem, zużywa słomę. Pies niestety je karmę opartą na mięsie. Koszt "wyprodukowania" pożywienia dla konia i dla psa jest nieporównywalny. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...