Jump to content
Dogomania

Peggy Sue (teraz Kiwi) - nasza mała miss jest już w nowym domu!;-)


Amanita

Recommended Posts

[quote name='Alfa i Zuzia']Jadę jutro o 13.45. z przystanku "Sąd" drabasem do Katowic. Nie wiem u kogo jest teraz szczeniak ale dobrze by było gdyby został dostarczony na przystanek albo tak po 13 do domu.
Proszę go oczywiście nie karmić przynajmniej 4 godziny przed wyjazdem i nie poić:)
... i proszę wymęczyć żeby spała;)
[/quote]

i nic się nie zmieniło - chyba że ktoś nas podrzuci do Katowic na 15.00,:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja mała miss:loveu::loveu::loveu::placz::placz::placz: Dziewczyny już pewnie w Warszawie. Ciocia Alfa napisała, że ok. 20.00 Peggy Sue zobaczy swoją nową pańcię. A u nas też pusto, cicho, nikt nie woła ciągle "Jeść, jeść!" i buty są na swoim miejscu...

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do cioci Alfy. Peggy Sue jest w swoim domku, u swojej pańci i ma do towarzystwa koleżankę - sznaucerkę olbrzymią;) Co to się będzie działo:evil_lol: Pańcia Peggy Sue obiecała, że zawita na dogo, więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać.

Proszę o przeniesienie wątku.
Peggy Sue znalazła już swoje miejsce na ziemi:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Mam wiesci!!! Widzialam to malenstowo! :loveu: Slodziak. podbila serca nowych wlacicieli. Dzis byli po wyprawke. Ma piekne, mieciutkie legowisko (choc i tak chyba woli spac z Gracja - sznaucerka), obrozke zielona i smyczke. Dzis byla tez na torturach u weta - szczepienie + odrobaczenie. Nastepne tortury za 3 tygodnie. ;)
Postaram sie dokleic zdjecia jak zdobede... :cool3:
Mala ustawia wszystkie zwierzaki jak leci. :eviltong: Goni Gracje, podgryzajac jej lapki ze szczekiem, a ta ucieka. Dzis nawet kota pogonila. :razz:
Zboj straszny, lapie za nogawki. Pieszczoszek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam! Jestem nową panią Kiwi. To najsłodsze stworzonko jakie kiedykolwiek widzialam. Ta kruszyna ma w sobie tyle energii, że aż trudno uwierzyć, że mieści się ona w jej małym ciałku. Ledwie przekroczyła próg naszego domu, a już zaczeła wszystkich ustawiać. Jest bardzo bystra. Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. W ogrodzie wariuje- skacze, biega, szczeka, turla się... Jest bardzo towarzyska, już poznała Freye- psiaka Madalenki i bardzo się polubiły...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...