Jump to content
Dogomania

Peggy Sue (teraz Kiwi) - nasza mała miss jest już w nowym domu!;-)


Amanita

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Azyl_Zory WebAdmin']Właśnie dostałem info o tej pani co chce adoptować suczke.
Wysłałem jej maila że sunia będzie po sterylce:)I czekam na odpowiedź.[/QUOTE]
No i bardzo dobrze.:klacz: Mnie też doszły słuchy, że ona ma negatywne zdanie o sterylizacji.:roll: No, ale może zmieniła zdanie...

Sunieczko jesteś taka słodka, a w tych oczach można się po prostu zatracić.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Owszem, można sterylizować przed pierwszą cieczką, kilkumiesięczne suki, ale nie kilkutygodniowe maleństwo. Przecież to wszystko się rozwija bardzo intensywnie. Ja bym nie ryzykowała dopóki suka nie skończy minimum 5 miesięcy. (ale może jestem w błędzie ;) )[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
Admin, proszę napisz do mnie na gg ;)
[SIZE=1][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Peggy Sue siedzi właśnie cioci na kolankach;) Ona jest przesłodka, przekochana:loveu: Taka maleńka, a wszędzie jej pełno:cool3: Zaczepia swojego przyszywanego pańcia, a jak szczeka tym swoim piskliwym głosikiem:evil_lol: Jest bardzo mądrą dziewczynką i doskonale wie, co dzieje się w takim pomieszczeniu jak kuchnia;) A jaki z niej żarłok:lol: Jest też bardzo kulturalna - kupcię zrobiła na kafelkach, żeby łatwiej i szybciej można było posprzątać;) Niestety, Azulka boi się Peggy:oops: To naprawdę wygląda komicznie, kiedy taki wielki kudłacz ucieka przed takim maleńkim bobaskiem. Jedyne miejsce, gdzie można się ukryć to łóżko - tam jeszcze Peggy nie potrafi się wdrapać:evil_lol:
A teraz kwestia domku dla Peggy - czy to już pewne? A jeśli tak, to jak zmienić tytuł wątku, bo to mój debiut i za bardzo nie wiem, jak to zrobić:oops:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Amanita rozwazcie prosze kwestie wydania suni tej pani z Zieonej Góry

Jestem Patrycja. Mam u siebie Parsonke Fibi. Ta pani dzwoniła do mnie i tez ja chciała. Jak tylko dowiedziała sie o sterylce to stanowczo zabroniła mi tego zrobić jakby suczka miała do niej trafić. Powiedziała , że ja okaleczam i ze wydziwiam itp. a suczka mieszkałaby na wsi i biegała wolno wiec wiadomo co by było z takiego biegania :roll:

Poprosiłąm o zdjecia domku to powiedziała, ze to niepotrzebne. Rozmawiała ze mna takim głosem bez uczucia jakby dzwoniła i zamawiał kilo schabu.
Dlatego rozwazcie jeszcze wydanie suczki tej pani.

Ja miałam sporo zapytań o Fibi powysyłałąm maile do tych ludzi z linkiem i opisem Pegi. Moze warto poczekać.

[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Pati, w niniejszej sytuacji oczywiście sunia nie powinna być wydana do tego typu osobowości.
[SIZE=1]Sterylizacja ratuje życie wielu niechcianym zwierzakom[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
Domek, jeśli ma się znaleźć, to musi być pewny i odpowiedzialny. Pies to decyzja na kilkanaście lat. W ogóle po co komu pies, który ma biegać w samopas, pies ma być częścią naszej ludzkiej rodziny, a nie resztką, albo osobnikiem drugiej kategorii :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

No i wszystko jasne:roll: To ja wrzucilam Fibi na forum Volty, a teraz podeslalam namiar na Admina tej dziewczynie. Zwrocilam rowniez uwage (na pw), ze nie wiem jak ona odniesie sie do sterylki bo kiedys szukala na forum "meza" jak to okreslila dla swojej JRT i prosilam zeby powiadomil ja o koniecznosci podpisania umowy adopcyjnej ze zobowiazaniem do sterylki i o kontrolach poadopcyjnych:roll: ale skoro ona w taki sposob potraktowala Pati to juz wszystko wiadomo... Moze nalezaloby ja umiescic w Czarnych Kwiatkach?

Edit: wlasnie doczytalam na Volcie, ze chyba zalatwila wydanie suni z Adminem ale mysle, ze w obecnej sytuacji to on powinien to poczytac i sie wypowiedziec.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]ja bym tej pani Pegi nie dawała. Zreszta zadnego psiaka bym jej nie wydała.

Jak do mnie dzowniła to uważała, ze Fibi jest jej. Jak jej powiedziałam ,ze to ze dzwoni nie znaczy ze dam jej sunie to troche wyluzowała. Zdjęc domu nie chciała dać, nic o sobie nie powiedziała. Tylko ze ma takie spiaki i ze corcia jezdzi konno .Potem dostałam maila i tez pisała zebym suńki nie okaleczała i nie sterylizowała. No i, ze bardzo kocha zwierzeta i nie ma zamiaru zakłądac hodowli psów.

Ciekawe jak odpisze na meila ze ta sunka tez bedzie sterylizowana .
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Peggy jest tak urocza, że na pewno znajdzie dom idealny. Proszę, nie wydawajcie jej bez umowy adopcyjnej i deklaracji sterylizacji. Zresztą jeśli ta pani jest do sterylizacji negatywnie nastawiona, to nawet jej podpis pod umową jest mało wiarygodny.

Wciąż myślę o jej bzusku do całowania:oops:

[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6917/peggy1kd0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czyli nie zmieniamy tytułu;) Peggy Sue jest wyjątkową dziewczynką i zasługuje na wyjątkowy domek - na pewno nie oddamy jej komuś, kto jest przeciwny sterylizacji:shake: Pierwsza noc za nami;) Zamknęłam TŻ-ta w sypialni z Azą, a sama ulokowałam się z Peggy na kanapie w salonie;) Peggy spała - słodziutko spała... aż do 3 w nocy. O 3 w nocy uznała, że czas na zabawę:evil_lol: Jestem podrapana, pogryziona i co tylko możliwe:evil_lol: Na szczęście uratowała mnie... Aza:loveu: Usłyszałam, że nie śpi i że tupta po sypialni, więc ją do nas wpuściałam. Azulka obwąchała sobie Peggy ze wszystkich stron, wypieściła ją jak mamusia:loveu:, a później pozwoliła nawet Pegusi targać się za sierść, wskakiwać na plecy... i tak do 5.00;) Później znowu poszłyśmy spać (trzy kobiety na jednej kanapie:cool3:). Peggy to taki mały dzikusek - strasznie rozrabia;) Chce pożreć Azę - gonią się teraz wzajemnie, a jak Peggy warczy... rozbrajające;) Bawiła się również moim butem, kapciem TŻ-ta. Muszę jej chyba jakąś zabawkę sprawić, bo te Azulinkowe to trochu są dla niej za wielkie (piłka tak wielka jak ona sama:lol:).
Gosiu, dziękuję za pw;) Peggy wraca dzisiaj do azylu około 12, bo ja wychodzę do pracy i nie będzie mnie do 19, więc opiekę przejmuje wujcio;) Na noc zabieram ją znowu do siebie, ale w sobotę z pewnych przyczyn na noc nie mogę jej zabrać, także Gosiu wielkie dzięki:loveu: Tylko ostrzegam, że lnie można się w niej nie zakochać;) Ona ma naprawdę te oczyska niesamowite i kiedy tak popatrzy na człowieka ma się wrażenie, że poznała wszystkie jego myśli;)
A tutaj link do nowego lokatora azylu:-(:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=29167[/url]

Link to comment
Share on other sites

Amanitko- to dla mnie nie kłopot, a wielka radość mieć takiego małego stwora choć jeden dzień :cool3: :cool3: :cool3:
Moja bokserska sucz zrobi z nią porządek- czyli mała jej wejdzie na głowę, a Boksa będzie szczęśliwa :diabloti: :diabloti: :diabloti: standardowy scenariusz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Powiedzcie tylko kiedy po sunię można się zjawić
Amanita proszę napisz mi Twój telefon stacjonarny i komórkę na pw :p

Link to comment
Share on other sites

A więc tak:)
Pani o której już wszyscy wiedzą:)Nie nadaje się do tej jak i innej psiny!!
W swych wypowiedziach (mailowych jak i tele)Broni się strasznie od sterylki!!!!
I podkreśla że nie będzie "niechcianych ciąży"(czyli będą celowe).
Dzisiaj mnie bardzo podszkoliła kiedy najwcześniej można sterylizować suczkę(wielkie dzięki;))Po czym była pewna że dostanie suke bez sterylki:)
Gdy się dowiedziała że dostanie suńke wraz z umową w której będzie wyraźnie napisane iż po pierwszej cieczce jest ZOBOWIĄZANA do wysterylizowania suczki (co będzie sprawdzone) już jej ton się zmienił.Jest to dziwna osoba która chce tanim kosztem mieć rozmnażalnie!!A więc śmiało można ją zapisać w "czarnych kwiatkach".Nie wyślemy przecież psa na wieś o której mało kto wie,a później będzie o niej cisza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...