Jump to content
Dogomania

Jest ich troje...


kalyna

Recommended Posts

[quote name='kalyna']Zapraszamy do zaglądania do nas :)
za tydzień zaczynają się studia, więc będzie więcej fotek ;)
o ile naprawię w laptopie internet :mad:



oo ktoś mnie docenił :multi:

ja tam wole już gotowce.. ;)

zdjęcia kiedyś będą... kiedyś...[/QUOTE]
To u mnie na odwrót...jak się zaczynają studia, to nie mam czasu i ochoty na zdjęcia...wozić,przegrywać to na pendrive itp....

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich :multi:

no u mnie od października to będą zdjęcia, bo w week focę, a potem przez tydzień to wstawiam.. i tak już 2 lata, więc nie jest to problem..
ehh ale muszę zacząć szukać jakieś dorywczej pracy, bo mam nowe marzenia, które jak zwykle sa kosztowne :mad:

Z nowości to wczoraj i dzisiaj bawiłam się w pielęgniarko-groomera.. rana Ciapkowi ładnie się zagoiła, ale został wielki strupek... musiałam ten strupek z kłaczkami poobcinać na tej doopce. i okazało się, że ta rana była dwa razy większa :roll: teraz ma pół doopki wydepilowanej...mama mówi, że zrobiłam mu bardzo gustowna grzywkę :D
No i Ciapuś zjada nawet chętnie gotowanego kurczaczka z marchewką lub jabłkiem ;) jemu daję wersję light.. od razu jeść nie chce, ale jak nie ma nic innego do jedzenia to zjada :D
Owczary też to samo dostają, tylko z większa ilością warzyw i owoców i jak zajadają :multi:

no i bez obaw, bo zdjęcia mam, ale wszystko w aparacie, nie mam chęci tego pozgrywać... buuuu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Witamy wszystkich :multi:

no u mnie od października to będą zdjęcia, bo w week focę, a potem przez tydzień to wstawiam.. i tak już 2 lata, więc nie jest to problem..
ehh ale muszę zacząć szukać jakieś dorywczej pracy, bo mam nowe marzenia, które jak zwykle sa kosztowne :mad:

Z nowości to wczoraj i dzisiaj bawiłam się w pielęgniarko-groomera.. rana Ciapkowi ładnie się zagoiła, ale został wielki strupek... musiałam ten strupek z kłaczkami poobcinać na tej doopce. i okazało się, że ta rana była dwa razy większa :roll: teraz ma pół doopki wydepilowanej...mama mówi, że zrobiłam mu bardzo gustowna grzywkę :D
No i Ciapuś zjada nawet chętnie gotowanego kurczaczka z marchewką lub jabłkiem ;) jemu daję wersję light.. od razu jeść nie chce, ale jak nie ma nic innego do jedzenia to zjada :D
Owczary też to samo dostają, tylko z większa ilością warzyw i owoców i jak zajadają :multi:

no i bez obaw, bo zdjęcia mam, ale wszystko w aparacie, nie mam chęci tego pozgrywać... buuuu[/QUOTE]

Kalinko znajdź chęć proszę:):) a co to za marzenia? Uchyl rąbka tajemnicy?:)

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, żem jest leń :grins::grins::grins:
jak kupię to się pochwalę.. teraz zapeszyć nie chce :grins::grins:

w sumie to mam zdjęcia i Ciapka, i Sonii i Gandzika i całej trójki :grins::grins:
ale kotów nie mam..... bo one albo są w domu jak nie mam czasu robić zdjęcia... czyli rano albo Łatek śpi u mnie w pokoju.. a najczęściej to chodzą w około domu, bo psy jazgoczą na nie ostatnio :shake: jak mnie to irytuje... bo jak ryknę to Sonia umie się opamiętać, nawet siad na komendę za pierwszym razem zrobi, ale Gandzik :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Niedługo będzie puszczony list gończy za mną, przez te zdjęcia.. bo na innym forum tez mnie ścigają.. ale to nie moja wina, że mam totalnego lenia :roll:

aby pozbieram się do kupy, bo ostatnio ciągle siedze przed kompem, nawet i to 2 w nocy i jeszcze dłużej :(
to jest uzależnienie :mad:

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się, ja ostatnio też wpadłam w dziwną manierę siedzenia przy komputerze bez celu do 4 w nocy, mimo że przez szczyla jestem strasznie niewyspana, bo nawet nie miałam czasu odespać kilku nocek spędzonych z projektami... a w dodatku jestem chora, więc dodatkowo przemęczona. A i tak siedzę, nie wiem po co...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=makot'a;19715393]Nie martw się, ja ostatnio też wpadłam w dziwną manierę siedzenia przy komputerze bez celu do 4 w nocy, mimo że przez szczyla jestem strasznie niewyspana, bo nawet nie miałam czasu odespać kilku nocek spędzonych z projektami... a w dodatku jestem chora, więc dodatkowo przemęczona. A i tak siedzę, nie wiem po co...[/QUOTE]

co gorsza.. to ja wiem po co siedzę... :roll:
a siedzę na czacie Owczarkarzy.. no i plync.. bo od 12 w nocy pisze, że już idę i wychodzi z tego zong, bo faktycznie wychodzę ale 2,5 później :roll:
najgorsze jest to, ze kompa stoi u siostry, która już śpi... a ja jak debil śmieje się do monitora :lol:

to wstawię aż jedno zdjęcie :lol:
[img]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/beztytuu_zps4600eb5f.jpg?t=1348483163[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Jedno zdjęcie :crazyeye: I co my mamy z nim zrobić :mad::eviltong:[/QUOTE]
podziwiać takiego gniota :lol:
[quote name='Kaaasia']Dobrze że chociaż cała trójka się na nim złapała ;)

Mina Ciapka powala-owczary się kłucą a on jest przerażony tym co widzi :evil_lol:[/QUOTE]
noo specjalnie takie wybrałam :lol:
taaa to jest Ciapus :loveu:
[quote name='unikatowydiament']ale się wysiliłaś jedną fotką:mad:
a fotka super:loveu:[/QUOTE]
no co? zawsze coś :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Ciapek sekunduje;) e no bez jaj po jednym zdjęciu będziesz wstawiać? ;)[/QUOTE]
lepiej po jednym, niż co jak niektórzy, przez długi czas nic nie wstawiają :eviltong:
[quote name='dOgLoV'][URL]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/beztytuu_zps4600eb5f.jpg?t=1348483163[/URL] jakie słodkie :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
:loveu:
[quote name='magdabroy']Lepiej się podziwia np. 10-15 takich gniotów zamiast jednego :eviltong:[/QUOTE]
no to masz te ok. 15 gniotów :lol:

zresztą jutro jadę do Poznania :placz: wakacje mi się kończą, właśnie teraz, gdy zaczęłam dogadywać się super z psami :placz:
chciałam wziąć jednego psa ze sobą, ale... w jeden dzień mam zajęcia od rana do wieczora i pies nie wytrzyma tyle bez wychodzenia :placz:

ale byłam dzisiaj u weta z Sonia.. robiłyśmy szał na ulicy, i z tym kagańcem :D normalnie ludzie zachowywali się, jakby kosmici szli :hmmmm::hmmmm:
ale Sonia zachowywała się jak nie ten pies... różne psy za ogrodzeniem szczekały na nią, a ta tylko spojrzała i szła dalej, bardzo często oglądała się na mnie, co robić.. całą drogę szła mi przy nodze. mało tego, na jednym podwórku była brama otwarta, a tam duży, rudy kot. Kot się zjeżył a Sonia tylko spojrzała na niego i poszła dalej :mdleje: ktoś mi psa podmienił, to nie jest ta moja wredna suka :hmmmm::hmmmm: wiecie jak się dziwnie czułam....ani razu nie podniosła ogona i nie zjeżyła się, nawet zębów nie wystawiała.. baaa żadnego dźwięku z siebie nie wydobyła :crazyeye::crazyeye:
no i p. vet nas pochwaliła. Że taki grzeczny i miziasty Łowczarek z Sonii jest. Lubi ludzi, grzeczna przy zastrzyku i do każdego chodzi, aby go głaskał.. zero strachu, agresji i była CICHO.. żadnego dźwięku z siebie nie wydała.. No i bardzo rzadko można takie Owczarki spotkać :-(:-(

podczas drogi szłam koło dwóch ONow na posesji.. jeden grzeczny, drugi jazgot.. Sonia popatrzyła i poszła za mną, a tamten przeniósł swoja agresję na kumpla obok... Jezu wmurowało mnie tam, rykłam FE i opanował się ten pies.. ale to była masakra :shake::shake:

aa zdjęcia chciałam wstawić, ale nie mogę... wyskakuje taka informacja jak chce powiększyć wgrane zdjęcia.... że działanie, które chciałam wykonać, nie powiodło się... [SIZE=1][FONT=verdana,arial,helvetica][COLOR=#1c64b4][/COLOR][/FONT][/SIZE]a miałam dobre intencje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...