Jump to content
Dogomania

Sambo,opuscil nas dzisiaj o 11 ,zegnaj aniolku my bedziemy pamietac:(


giselle4

Recommended Posts

[quote name='ellensilla']Nie kochana, mój Faruś śmiga po tęczowej trawce już od 2 lat... :( Wygląda na to, że będę dla Samba jedynym przewodnikiem i to niedoświadczonym...Coś czuję, że wymienimy się telefonami i będę od czasu do czasu podpytywać Cię o radę :)[/QUOTE]
Oj bardzo mi przykro:( Przepraszam, ale tak zrozumiałam. Kochana dasz radę i zobaczysz ile radości wniesie Ten Bieduś, a potem serce będzie rosło i rosło i powiesz sobie, dobrze zrobiłam:) Nie ma większej nagrody jak satysfakcja ze szczęścia biednego piesia.
Każdy krok, nowa umiejętność Sambo będzie dawała Ci wiarę w to co robisz. Trzymam kciuki za Ciebie i za Sambo z całych sił!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie panikuj, na pewno sama będziesz zaskoczona..I wcale nie wiem czy ten DT nie skończy się DS..Takie pieski są niesamowaite..Ja jesem kociara, ale do dzis pamięam Klusię-nieiwdomą czarną sunię, która byłą u mnie mniej więcej dobę..BYła niesamowita..I TY też to poczujesz, ja k patrzę na zdjęcia SAMBO to już wiem..Nie martw się ,wszystko będziek o.k.Zobaczysz, ze sama będziesz miała opory żeby go oddać..Powodzenia.//Trzymam kciuki..

Link to comment
Share on other sites

Chwała Ci za to za to że chcesz SAMBKA na DT..A co będzie dalej - okaże się..Życie mnie nauczyło,że niestety niczego nie można być pewnym tak do końca..I masz rację, ja też nie oddałabym nawet biedronki..Zobaczysz, będzie dobrze, i na pewno to prawda, że łatwiej wyadoptować pieska z DT niż ze schronu..Tzymam bardzo mocno kciuki za WAS i SAMBKA..Uda się, musi..

Link to comment
Share on other sites

ellensilla - dogramy sie czasowo, zaden klopot - nam nawet pasuja godziny popoludniowe, rowniez ze wzg. zawodowych :)
On bardzo potrzebuje dt :( jest tak bardzo smutny, jakby nieobecny. Boje sie, aby nie zostawil nas, jak Kajtus.
Bąbelek tez nie widzial ale mial w sobie radosc zycia. Jak tylko wchodzilo sie na kwarantanne tanczyl i czekal az podejdziemy a Sambo siedzi ze spuszczona glowka i jest mu obojetne.... na szczescie ma apetyt i tu jestem spokojna. Ale co jesli serce nie zniesie rozstania z czlowiekiem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellensilla']To niech mu która szepnie na ucho, że jedzie do ciotki do Wrocka, która lubi takie kłapciate kudłatki, psy czają jak im się takie rzeczy opowiada! :) Jak mówiłam mojemu Farusiowi na ucho "śmierdziuch!" to zawsze się na mnie obrażał! :) Niech poczeka chwilke, to szybko zleci![/QUOTE]

powiem jemu dzisiaj
ze jest sliczny i czeka na niego laseczka .ktorej sie podoba
ok?
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Sambo ma niestety tylko 11 wyswietlen na allegro. Trzeba zaczac robic kolejne ogloszenia, cioteczki pomozcie :([/QUOTE]
jestem codziennie zze znanych wzgledow
Sambo juz mnie poznaje
wystarczy ze wyciagnę reke a jego on szaleje
jedzenie podstawiam pod mordeker ale i bez tego sobie daje rade
jest w boksie razem z Sarenka
i pozwala Sarence wyjadac ze swojej miski
bez warczenia czy innych oznak niezadowolenia...:)
kochany piesek:)
a jesc lubi
oj lubi
i jajko i kefirek i sucha....
bedzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...