Jump to content
Dogomania

Sambo,opuscil nas dzisiaj o 11 ,zegnaj aniolku my bedziemy pamietac:(


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziś po pracy jeszcze z małą iskierką nadziei pojechałam do malucha...
...wróciłam do domu zrezygnowana i rozżalona. :-(
Żadnej poprawy po podaniu sterydu...żadnej.
Prawdopodobnie to był wylew. Sambul jest jak w śpiączce...roślinka :-(
Ma zachowany odruch rdzeniowy, tzn. reaguje na dotyk, zabierając łapkę.
Połyka wodę podaną na język, zamyka i mruży oczy...i to wszystko.
Nie podnosi głowy, nie ma zupełnie władzy nad ciałem.
Jest zupełnie nieświadomy, spokojny, nie cierpi...
Ale lekarz nie widzi już żadnych szans...:-(
Jesteśmy zupełnie bezradni...nie możemy mu już w żaden sposób pomóc.
Właściwie została podjęta decyzja, że jutro rano Sambo zostanie
poddany eutanazji. :-(
Jutro, żebym mogła go zabrać, aby dołączył do moich psów.
To dobry i kochany pies...będzie dalej blisko mnie,
spocznie też blisko moich psich przyjaciół.


to ostatnie zdjęcie Samba, przykro mi...:-(
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17587/91b45fe900003c654ec3d90e/dsc04078_r[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

jestes jego najwiekszym przyjecielem
i zawsze juz bedziesz w jego sercu tylko Ty
odejdzie kochany i rozpieszczany
slepy i gluchy pies ktory dla Ciebie był sliczny ,mądry ,dobry i kochany
Sambulku zyłes jak prawdziwy czlonek rodziny
Iwonka była Twoją mamulką
i jutro przeprowadzi Ciebie przez Teczowy Most
Tam sie kiedys spotkamy wszyscy
Amen:(

Link to comment
Share on other sites

Sambo ok.11 odszedł za Tęczowy Most...:-(
Byłam z nim do końca.. trzymałam jego łapkę kiedy go przekraczał.
Odszedł może nieświadomie, w śpiączce...
Mam jednak nadzieję, że zabrał najlepsze wspomnienia ze swego życia,
a w sercu zachowa nie tylko pamięć o mnie, ale o wszystkich,
którzy pomogli mu kiedy był w potrzebie.
Serce...zawsze pamięta.
On dziś wiedział, że jestem przy nim...

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19282/6e5991ed002bfc404ec4ef5e/sambo-teczowy-most_2[/IMG]

Bądź szczęśliwy Samborku za TM
Byłeś ślicznym, kochanym, dobrym i wrażliwym psem...
Takim Cię zapamiętam...żegnaj Samborku :-(:-(:-(


Na pożegnanie...

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Panie Boże, nie jestem aniołem, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]dziś niewielu jest takich na świecie, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]może ci, co na ziemskim padole [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]pokochali zwierzęta i dzieci. [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Panie Boże, powiedziałeś „Proście”, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]rzekłeś „Proście, a będzie wam dane”… [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Wiesz, że dziś po Tęczowym Moście [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]szedł do Ciebie mój pies ukochany? [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Panie Boże, poznasz go z łatwością, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]miał sierść jedwabistą, cztery łapki, ogon, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]proszę, o Panie, zawołaj go głośno, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]bo miał w zwyczaju nie słuchać nikogo. [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Panie Boże, nie proszę dla siebie, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]znajdź mu jakąś osobę przyjazną, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]by głodny i smutny nie był i żeby [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]przy kimś bezpiecznie mógł zasnąć. [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Panie Boże, a gdy tak się stanie, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]że i mnie zabrać stąd będzie trzeba, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]pozwól, by wyszedł mi na spotkanie, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]kiedy będę wędrować do nieba...[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7597/762ee6630014ae344ec4ef6c/vft[/IMG]


Grażynko, dziewczyny...i ja pamiętam
..dziękuję za zaufanie jakim obdarzyłyście mnie,
powierzając mi opiekę nad Sambem...dziękuję

Dziękuję, że jesteście i wspieracie ciepłymi myślami...


Jeszcze jedno obiecałam psinie, ale to już jak opadną emocje
o tym napiszę. Dziś to ani miejsce, ani czas...

Link to comment
Share on other sites

Na pożegnanie...

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Panie Boże, nie jestem aniołem, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]dziś niewielu jest takich na świecie, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]może ci, co na ziemskim padole [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]pokochali zwierzęta i dzieci. [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Panie Boże, powiedziałeś „Proście”, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]rzekłeś „Proście, a będzie wam dane”… [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Wiesz, że dziś po Tęczowym Moście [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]szedł do Ciebie mój pies ukochany? [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Panie Boże, poznasz go z łatwością, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]miał sierść jedwabistą, cztery łapki, ogon, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]proszę, o Panie, zawołaj go głośno, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]bo miał w zwyczaju nie słuchać nikogo. [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Panie Boże, nie proszę dla siebie, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]znajdź mu jakąś osobę przyjazną, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]by głodny i smutny nie był i żeby [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]przy kimś bezpiecznie mógł zasnąć. [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]Panie Boże, a gdy tak się stanie, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]że i mnie zabrać stąd będzie trzeba, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]pozwól, by wyszedł mi na spotkanie, [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana, Arial, Tahoma, Calibri, Geneva, sans-serif][SIZE=2]kiedy będę wędrować do nieba...[/SIZE][/FONT][/COLOR]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi7597/762ee6630014ae344ec4ef6c/vft[/IMG]


Dziekuje za wszystko co zrobilas dla niego
nasze łzy dzisiaj po jego stracie niech się staną kamieniami dla ludzi ktorzy jego wywalili:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Śpij dobrze kochany psiaczku:-(
takiego szczęśliwego Cię będziemy pamiętać
[IMG]http://iwstar58.wrzuta.pl/sr/d/7Ej6VeqqUws[/IMG][/QUOTE]

Takiego go zapamietam dzieki Twojej opiece Iwonko.

Determinacja Grazynki wyciagnela Sambo ze schroniska i to byl juz pierwszy usmiech losu. Kazdy nastepny dzien byl darem dla Sambula i wiem, że byl szczesliwy wpierw z Asia, nastepnie z Iwonką. Prawdopodobnie byly to jedyne chwile kiedy traktowano go z miloscia i szacunkiem!
Jestem wdzieczna kazdej osobie pomagajacej temu bezbronnemu psiakowi, udało sie zjednoczyc sily i uratowac anonimowy zywot.
Dzis Sambo odszedl wraz z miloscia wielu ludzi ale zostanie w naszej pamieci na zawsze.

Dziekuje Cioteczki wszystkim razem i kazdej z osobna!

Żegnaj Przyjacielu (*)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, nie wiedziałam...Długo tu nie pisałam, ale zaglądałam i tak mi się ciepło na serduchu robiło jak widziałam zdjęcia szczęśliwego Sambusia w słoneczku, na trawce...Miał dobry ostatni rok życia....
Iwonko, dziękuję i ja od siebie za to wszystko co dla niego zrobiłaś, a przede wszystkim że obdarzyłaś go miłością, takiego ślepego, bezbronnego, starszego. On czuł, że Ty go kochasz, wiem to, był bardzo wdzięcznym towarzyszem, prawda?


Sambuniu, wędruj sobie wolniutko i rozglądaj się dobrze, spotkasz tam napewno samych przyjaciół...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...