Jump to content
Dogomania

Sambo,opuscil nas dzisiaj o 11 ,zegnaj aniolku my bedziemy pamietac:(


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Muszę się jakoś przygotować psychicznie do tego wszystkiego, dużo zmian przede mną. Nie tylko Kola się wyprowadza, ja też...Czy mogę prosić tylko o jedno? Bardzo chciałabym Kolę sama zawieźć do pani Iwony, chciałabym go tam odprowadzić, zobaczyć gdzie będzie mieszkać i zobaczyć jak obchodzi wszystkie kąty...Czy możesz Giselko poprosić o to panią Iwonkę? Może będzie mi trochę łatwiej w ten sposób...

Link to comment
Share on other sites

Asiu, czy tak może wyglądać podziękowanie dla pana doktora?

[URL=http://img33.imageshack.us/i/sambodladoktora2.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7627/sambodladoktora2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Piękne!! :) Gosiu, drukuj, jest SUPER! Umówimy się jutro co i jak, ale myślę, że format 10x15 a ramka o format większa, wykombinuję jakieś tło z papieru czy coś. Pieniążki oczywiście oddam.
A wam cioteczki dziękuję za wszystkie ciepłe słowa w moim kierunku, bardzo ich teraz potrzebuję. Gdzieś tam w głębi duszy wiem, że będzie dobrze, potrzebuję tylko trochę czasu.
Wiadomo już co z przekazaniem Koli? Ja we wtorek jestem wolna od 16 i jestem gotowa pojechać gdzie tam trzeba.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie antyramę miałam na myśli :) Wiszą teraz tam i mniejsze, więc lepiej nie kupować takiej dużej, nie chcę zabierać tyle przestrzeni, bo tych zdjęć i podziękowań jest tam naprawdę sporo i pewni będzie jeszcze więcej. Myślę, że antyrama 18x21 będzie ok.
Gosiu, z góry wielkie wielkie dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellensilla']Muszę się jakoś przygotować psychicznie do tego wszystkiego, dużo zmian przede mną. Nie tylko Kola się wyprowadza, ja też...Czy mogę prosić tylko o jedno? Bardzo chciałabym Kolę sama zawieźć do pani Iwony, chciałabym go tam odprowadzić, zobaczyć gdzie będzie mieszkać i zobaczyć jak obchodzi wszystkie kąty...Czy możesz Giselko poprosić o to panią Iwonkę? Może będzie mi trochę łatwiej w ten sposób...[/QUOTE]
Asiu,pania Iwonke juz znasz
i wiesz,ze to kobieta ktora zaprosi na kawke abys mogla w spokoju sie pozegnac z Sambulkiem....
wiem ,ze dwie dorosłe kobiety jestescie i sie doskomnale dogadacie....
pakuj dobytek elelensillo ,maluszek zmienia miejsce zamieszkania i bardzo dziekuej
pamietaj o tym ,,smierdzacym,,kocu jego azylu
bo jego dobrze zna wiec niech ma i na nowym mieszkaniu....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...