Jump to content
Dogomania

Sambo,opuscil nas dzisiaj o 11 ,zegnaj aniolku my bedziemy pamietac:(


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='ellensilla']Dobra, ale co robimy z operacja? Dziewczyny, blagam, musimy podjac jakas decyzje. Ja sie stresuje, a sama nie najlepiej sie czuje.[/QUOTE]
ja juz napisalam.....jak wet zleci to bedzie
i nie stresuj się tak
zrobi sie opis zdjecia na wizycie i poprosimy o diagnoze.....
operacja bedzie ,damy jemu szanse

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']zaraz porozmawiam z pania tylko dojedzie do domku
Ona byla u weta i wie co i jak...prosze poczekajcie:)[/QUOTE]

Ja juz z nia rozmawialam, nie powie ci nic wiecej bo sama nie wie, bo lekarz jej absolutnie nic powiedzial. Nawet nie wiedzial na ile dni dac mu ten antybiotyk i w sumie mam tylko 10 tabletek, a mialo byc chyba na dluzej.
zaczyna mnie to przerastac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellensilla']Ale na jakiej wizycie? Nie planowalysmy wizyty, wet mial opisac zdjecie, zebysmy mogly podjac decyzje op operacji. Giselle, blagam, bo zaczynam sie czuc jak w jakims matriksie![/QUOTE]
nie rozumiem o co idzie?
spokojnie kobieto

na Sleznej gdzie chodziłas byli pewni ze operacja bedzie tam robiona...wiec opis nie potrzebny
a po drugie to przed zabiegiem wet sam zobaczy co i jak i nie potrzebuje opisu.....
Czy juz uzgadnialas gdzie ma byc operacja i kto ma operowac?
czy na Sleznej czy u doktora Szczypki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellensilla']Ja juz z nia rozmawialam, nie powie ci nic wiecej bo sama nie wie, bo lekarz jej absolutnie nic powiedzial. Nawet nie wiedzial na ile dni dac mu ten antybiotyk i w sumie mam tylko 10 tabletek, a mialo byc chyba na dluzej.
zaczyna mnie to przerastac...[/QUOTE]
mnie tez.
co z tymi tabletkami?
co miało byc wiecej....?
teraz to ja sie czuje jak w matrixie
spokojnie bo do niczego nie dojdziemy...
spokojnie.
niech chwilke pomysle
pozbieram mysli i jeszcze raz wszystko przeczytam

Link to comment
Share on other sites

...tak to widze
ellesilla leczylas jego na Sleznej i tam ma byc ta operacja?
dawalas jemu antybiotyki,to znaczy ze zlecil je wet
i mial wiecej dopisac / czy to sa pierwsze antybiotyki
i kiedy je zlecił bo cos mi chyba umyka...
czegos nie rozumiem
kto wykupił leki i kiedy?
chyba juz spie ....to nie moj czas
wejde rano i kolejny raz wszystko przeczytam
ale
martwie sie Kola wazy tylko 15kg
to tyle co w schronie....wiec pewnie cierpi i choroba daje jemu w kosc....
sorry,sorry
jutro napisze wiecej jak zrozumiem...
ellensilla ,wypoczywaj i przepraszam ze Ciebie denerwuje
ale martwie sie o niego...

Link to comment
Share on other sites

Dobra dziewczyny, mnie to strasznie duzo stresu i nerwow w moim obecnym stanie kosztuje takie przerzucanie sie wiadomosciami na forum. Troche nie mamy na to czasu, z uwagi na stan Koli, no i ja tez nie mam sily tak klepac, kiedy i tak nie jestesmy w stanie sie nawzajem zrozumiec...
Jutro po poludniu Kola pojedzie z moim TZ do dr Szczypki i ten ostatecznie i uczciwie wypowie sie na temat mozliwosci i ryzyka. Nie wiem czy wezmie cos za taka wizyte, ale w Kolowej skarpecie zostalo 20 zl. Nie wiem tez ile mamy na ewentualna operacje.

Link to comment
Share on other sites

....musze wszystko uzupełnic
wiec
[B][U]Bardzo dziekuje pani Iwonce za transport i opieke na Sambulkiem oraz za wyłozenie z własnej kieszeni za badania[/U][/B]
[B][U]bardzo dziękuej [/U][/B]
[B][U]mimo ze chcialam oddac pieniazki [/U][/B]
[B][U]pani Iwonka powiedziala ze to bedzie dar jej serca na zdrowie dla psiaka[/U][/B]
[B][U]jeszcze raz dziekuje:)[/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ellensilla']Dobra dziewczyny, mnie to strasznie duzo stresu i nerwow w moim obecnym stanie kosztuje takie przerzucanie sie wiadomosciami na forum. Troche nie mamy na to czasu, z uwagi na stan Koli, no i ja tez nie mam sily tak klepac, kiedy i tak nie jestesmy w stanie sie nawzajem zrozumiec...
Jutro po poludniu Kola pojedzie z moim TZ do dr Szczypki i ten ostatecznie i uczciwie wypowie sie na temat mozliwosci i ryzyka. Nie wiem czy wezmie cos za taka wizyte, ale w Kolowej skarpecie zostalo 20 zl. Nie wiem tez ile mamy na ewentualna operacje.[/QUOTE]
rozumiem Ciebie bo sama jeszcze jestem chora.....ale nikogo nie obwiniam
dzisiaj masz 50zł
jutro bedziesz miala -500zl na operacje

Link to comment
Share on other sites

Czolem,
Kola byl dzisiaj u dr Szczypka, szybka konsultacja. Zadnych rokowan doktor nie dal, powiedzial, ze wypowie sie jak go otworzymy (jesli sie na to zdecydujemy).
Na plucach wyglada na to, ze nic nie ma. Za to serce jest powiekszone.
Pierwszym przygotowaniem do operacji sa tabletki zeby wzmocnic serce. 10 dni kuracji (rozpoczetej dzisiaj). Potem albo operacja, albo damy psiakowi spokojnie dozyc.
W przypadku operacji wazne bedzie - jak to wyglada w srodku, jakie beda wyniki badani histopatologicznego chorej tkanki i czy wybudzi sie z narkozy.

Odrazu uprzedze, ze jesli operacja mialaby byc to trzeba to robic odrazu, wiec nie mozna czekac sobie az mu sie pogorszy i dopiero wtedy sie zabierac za krojenie.
Ciezko bedzie nam samym podjac te decyzje. Z jednej strony Kola odzykal apetyt i zdaje sie, ze moze przezyc pozostaly mu czas w dobrym humorze. Z drugiej, dr powiedzial, ze infekcja bedzie towazyszyc takiem stanowi zdrowia.

Jak myslicie?

Link to comment
Share on other sites

biedny Kola :(
a wet nic nie mówił co by proponował jako fachowiec?
jasne że nic nie powie do póki go nie otworzy,ale pytanie jak to się ma do całości,do wieku Koli,do tego jak po takiej operacji będzie dochodził do siebie.
Kurczę sama już nie wiem co o tym sądzić.
Z jednej strony oczywiste że każdy z nas chce psiaka ratować ,ale może wet realnie powinien to ocenić?
Najważniejsze aby nie zadawać kolejnego bólu psiakowi :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...