Jump to content
Dogomania

KORKA w super domku , ma kumpli Tysie i Kabiego !!!! HUUURRRAAAA!!!!!


wandul 66

Recommended Posts

[quote name='mar.gajko']Ten co ma inne zdanie niż (osoby znające sie na rzeczy: położna i weterynarz) jest z góry skazany na niepowodzenia.
To tak jak tłumaczenie babciom po kamienicach, iz nie należy karmić 5 tyg. kociąt mieszanką krowiego mleka z roztopionym masłem, bo przeciez to pożywne, tylko dlaczego pozdychały. Tłumaczysz raz, drugi, piąty a babcia kiwa głową i dzwoni za miesiąc że te kocięta to okropną sraczkę maja a dwa to już zdechły.
To jak tłumaczenie babie u weta,że jej suka nie MUSI się raz oszczenić dla zdrowia, bo Pan Dohtor powiedzał, że musi.
Ja całymi dniami tłumaczę, na zywo i przez telefon i chociaż tu cholera na dogo, wydawało się, że przynajmniej jakiś rozsądek panuje.
Co ja będę głupia gadać, i tak nie ugadam.
Masz rację naigrywając się, nie mam fachowej wiedzy książkowej, nie jestem ani wetem ani zootechnikiem. Jedyne co mam "za sobą" to ponad 40 lat życia z kotami, bardziej niż psami i to w czasach kiedy weci koty uważali za gatunek "nieleczalny".
A każde robienie kotom krzywdy, nawet przez "dobroć" doprowadza mnie do pasji; może zbytniej? Może nie warto?
Pewnie tak.
Ja już kończę.
Pozdrawiam laicko-kocio.[/quote]

ludzie o odmiennym zdaniu nie sa przeze mnie wysmiewani ,została natomiast przeze mnie wysmiana Twoja postawa , nie wiem komu i ile tłumaczysz poza forum , Wandzie niczeo nie starałas się wytłumaczyc na forum tylko naskoczyłas na nia od razu...
Ja ni pisze tutaj jako wet tylko jako osoba prywatna , bo wetem [prze internet nikt nie może być, kotke widziałam samam robiłam jej badania i uważam ze nie powinna byc jeszcze poddana operacji , ale także uważam ze nie powinna sama rodzic , Ja sugerowałam Wandzie sterylkę aborcyjna zaok tydzień , fakt ciążą wysoka , ale ja innego wyjscia nie widze .To moja opinia. Z tym ,ze staram się jej wytłumaczyc dlaczego tak a nie inaczej , a nie walę po głowie hasłami o bezmyslności i egzaltacji itp itd. Mając taka postawe nic dobrego sie nie zdziała.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kora zbiera się pięknie po sterylce , choć były chwilę grozy , w 10 dobie usunę szwy i jak będzie wszystko oki , zaczynam jej szukać domku , z zaznaczeniem ,że chyba nigdy nie będzie już taka super sprawna , choć mam nadzieje , że się poprawi. Ona już chodzi zupełnie normalnie, zdarza jej się ,że tylne łapki trochę się rozjadą , napewno nie będzie super skocznym kotem , ale jej to też nie przeszkadza zupełnie.

Link to comment
Share on other sites

formica , Kora czuję się wspaniale i mruczy Ci najlepszą bosanowe do poduszki . Ona może być tylko niewychodzącym kotem i otoczonym szczególną troską. Nie wiem jaki ma stosunek do psów , bo moi panowie nie sa do niej dopuszczani , ale z wiklinowego koszyka , jak psy do niej się zbliżały , słychac było prychanie , więc dom nie może być zapsiony , toleruje natomiast moja postrzeloną 2 miesięczną kicie KLUSKE , która wykorzystuje każdy moment ,żeby ja odwiedzić. Z moim dorosłym kocurem kastratem , jeszcze nie miała przyjemności , dla niego wejscie piętro wyzej jest zbyt pracochłonne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...