Jump to content
Dogomania

KORKA w super domku , ma kumpli Tysie i Kabiego !!!! HUUURRRAAAA!!!!!


wandul 66

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Korka ma się oki , Kabi jeszcze nie wydmuszkowany , ciągle ma chore uszko!!! jestem w stałym kontakcie z ich pancią , jakby co , zaraz dam znac , co się dzieje!! Kora i Kabi to moje kociaki , choć Tysia też , mimo , że nie byłam w nią zamieszana!!!Korka to kotek z Żor z połamaną miednicą , a Kabi został przez nas z kwarwntanny wyciągnięty w schronisku!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No juz jestem!Witam wszystkich serdecznie po tak długiej nieobecności...za którą bardzo przepraszam,ale mieliśmy drobne kłopoty z naszą ukochaną neostradą :angryy: (niestety nic innego tutaj założyć się nie da :angryy: ). U mnie wszystko wporządku Kabi dalej symuluje,żeby uciec od kastracji uszko już się dolecza,ale teraz oboje z Tysią dostali kataru....obym tylko ja się nie zaraziła....
Poza tym w domu zamieszanie,bo Ala się do ślubu przymierza i w domu pełno ulotek, magazynów ślubnych itd. Co chwilę jej w domu nie ma bo na spotkanie a to z fotografem,a to z D.J'em się wybiera....co prawda to jeszcze dużo czasu do sierpnia,ale przygotowania wiadomo najlepiej zacząć wcześniej ;)
Pozdrawiam Cię Wandziu serdecznie i na wizytę zapraszam

Link to comment
Share on other sites

Szkoda Wandziu,że nie wpadniesz....:( poznałabyś Tysię,a właściwie Ptysię-bo tak ma naprawdę na imię....tylko,że....źle nam się to "Pt" wymawia.Zobaczyłabyś jakim już Kabiś jest dużym kocurem(waży całe 3,45kg) tylko ja się nie zmieniłam nadal śliczna, "zgrabna" poprostu urocza ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie uszyłam Wandziu,bo Korka arysKOTratka owszem chce sukienkę,ale od Diora czyli droższą od mojej a ja narazie na swoja pieniążki zbieram,bo rodziców mam niedobrych:-( także jak cos mi zostanie to i Korce kupię

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='wandul 66']cieszę się , że masz juz kompa , może parę fotek udało by się uprosić!!!![/quote]
Wandziu będzie cięzko,bo ja antytalent komputerowy jestem,ale pogadam z koleżanka to może pomże mi jakieś fotki wstawić

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...