Jump to content
Dogomania

Zawody Agility Lodz Cup 2006


marzenad

Recommended Posts

Asiu Twoje relacje łóżkowe jakieby nie były nie interesują mnie. Natomiast dalej nie uwierzę że nie znałaś pisemka które napisał a przynajmniej podpisał Twój mąż. Pisemko to zostało już opublikowane na dogo i pewnie zostało podpisane i przez Ciebie aby zwiększyć ilosć głosów. Co do pisemka i to że P. Słoniewicz nie zna się na agility, równie dobrze mozna napisać że Twój mąż też udowodnił tu na dogo że też się nie zna, twierdząc że podwójną przeszkodę sędziuje sie w zależności od ilości tyczek zrzuconych na przeszkodzie. I jeszcze powoływał się na A.Grygara, zresztą nieprawdziwie.
A zeby było konstruktywnie w tym topicu, szkoda że najpierw nie ustaliliście ostatecznej wersji zawodów, bo zmienianie jej i uzupełnianie o dosć istotne dane co parę dni jest dość mało poważne.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedy jest koniec Pucharu Polski, to znaczy które zawody sa ostatnie?

Czy z góry jest ustalone kiedy koniec, czy to sie zmienia w zależności od tego, że ktoś chce zorganizowac zawody i dostaje zgodę żeby to byo do PPA?

Wydaje mi się, że najuczciwiej byłoby, gdyby przed rozpoczęciem cyklu z góry było wiadomo które zawody licza się do Pucharu i które sa ostatnie.

Wiem ze to troche idealistyczne podejście, i że to ten sam problem co eliminacje do MŚ. Mam nadzieję, że uda się to załatwić w przyszłości. A teraz jeszcze raz pytam: Które zawody są ostatnie w tym roku do PPA????

Link to comment
Share on other sites

Magda chyba jednak nie dowiesz sie tego na forum:razz: nie wiem czy gdzie kolwiek uzyskasz taka informację, ale mam nadzieję, że wreszcie wszystko zaczyna się normowac i coraz bardziej normalne stanie sie to Polskie agility.
Wiem z roku na rok mam taką nadzieję, ale jakoś jeszcze dalej w to wierzę:roll: może już ten następny rok bedzie lepszy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Asiu Twoje relacje łóżkowe jakieby nie były nie interesują mnie. Natomiast dalej nie uwierzę że nie znałaś pisemka które napisał a przynajmniej podpisał Twój mąż. Pisemko to zostało już opublikowane na dogo i pewnie zostało podpisane i przez Ciebie aby zwiększyć ilosć głosów. Co do pisemka i to że P. Słoniewicz nie zna się na agility, równie dobrze mozna napisać że Twój mąż też udowodnił tu na dogo że też się nie zna, twierdząc że podwójną przeszkodę sędziuje sie w zależności od ilości tyczek zrzuconych na przeszkodzie. I jeszcze powoływał się na A.Grygara, zresztą nieprawdziwie.
A zeby było konstruktywnie w tym topicu, szkoda że najpierw nie ustaliliście ostatecznej wersji zawodów, bo zmienianie jej i uzupełnianie o dosć istotne dane co parę dni jest dość mało poważne.[/quote]
[COLOR=black]Rzadko tu zaglądam ,ale.....[/COLOR]
No niezła tłuczka.Podoba mi sie ten wakacyjny wątek.Coś sie dzieje ,akcja płynie wartko!!!!
Kobieto dorzuc cos jeszcze chetnie posiedzę i poczytam.Niech zyje Puchar Polski Agility.... no i oczywiście jego Finał.Prosze o jeszcze kilka prywatnych watków z zycia zawodników.!!!
Superexpres.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chevers'][COLOR=black]Rzadko tu zaglądam ,ale.....[/COLOR]
No niezła tłuczka.Podoba mi sie ten wakacyjny wątek.Coś sie dzieje ,akcja płynie wartko!!!!
Kobieto dorzuc cos jeszcze chetnie posiedzę i poczytam.Niech zyje Puchar Polski Agility.... no i oczywiście jego Finał.Prosze o jeszcze kilka prywatnych watków z zycia zawodników.!!!
Superexpres.[/quote]
Chewers:klacz: :klacz: :klacz: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black&white']Chewers:klacz: :klacz: :klacz: :cool2:[/quote]
witaj
no widze że nie tylko ja ten serial czytałem,Ale jestem rozgoryczony!!!!
Jest zupełna cisza!!! A to byl chyba najciekawszy watek tego lata!!
Dlaczego ta cisza trwa tak długo?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chevers']witaj
no widze że nie tylko ja ten serial czytałem,Ale jestem rozgoryczony!!!!
Jest zupełna cisza!!! A to byl chyba najciekawszy watek tego lata!!
Dlaczego ta cisza trwa tak długo?????[/quote]
wiesz jest to tak mało symatyczne że nikt nawet nie chce się odzywać i chyba słusznie
najlepiej skwitować to właśnie milczeniem:stormy-sad::flaming:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black&white']wiesz jest to tak mało symatyczne że nikt nawet nie chce się odzywać i chyba słusznie
najlepiej skwitować to właśnie milczeniem:stormy-sad::flaming:[/quote]
Wiesz co?
Przeskoczyłem tak sobie w ramach aktywności na inny temat, a,tam, tam to sie dopiero ciekawie dzieje!!
Zapraszam cie gorąco na temat-MŚ Agility-no jest co robić tego lata , nie ma nudy!!!!
Jakże ja żałuje że tak rzadko czytuje forum,ale to sie zmieni. Tu jest to co powinno być-sensacja,bijatyka, jazda samochodami ,nożyć,tylko życ!!!!
superexpres

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Nie wiem jak Wy, ale ja wracam do jezdziectwa......:roll:[/quote]
witaj
wprawdzie to forum jest totalnie zdominowane przez dziewczyny ale jeszcze przez chwilke sie udziele.Ale i Agility wPolsce jest zdominowane przez dziewuchy i chyba brak tu czasem zimnej krwi.Tak sobie myśle że zawody odbywajace sie na zachodzie do grupy finałowej wprowadzaja po 700 psów...hmm
U nas raptem po zawodach jeżdzi średnio około 60 osób -to powinna byc zgrana paka,a co my tu mamy!! Męka -miedzy klubami tłuczka,mistrzostwa Swiata -tłuczka,itd zero ale to zero wspólnej organizacji.Gdzieś tu lezy przyczyna-tak sobie na goraco myśle może warto stworzyć taki ,no Kodeks koleżenski( na regulamin i tak nie mamy wplywu)Może zrobic dwudniowy zlot wszystkich i wszystko wyjaśnić.Może.
piotr

Link to comment
Share on other sites

Uuuu, a jak w jezdziectwie jest "milo, kolezensko i sympatycznie":evil_lol:

Agility przy sporcie konskim to kolko rozancowe:evil_lol:
Ale nic to , jestem twarda i w niedziele jade zawody, a co!
Trzymajta kciuki.
:evil_lol:
[SIZE=1]Koniec OFFa, zremy sie dalej, smacznego.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

z postu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2018559&postcount=74"]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2018559&postcount=74[/URL]
wynikaloby, ze tak
kiedys (na poczatku roku) mowa byla, ze to w Lodzi wlasnie ma byc zakonczenie...

organizatorzy!!!!...

Link to comment
Share on other sites

Zawody są oficjalne, ale po rozmaowach nie beda liczone do PPA. Oficjalne zakończenie zawodów PPA obowiązuje dalej w BIałym:loveu: Tak postanowiliśmy, bo na tydzień przed zawodami w Białym uważaliśmy, że to nie tak co by odbierać oficjalne zakończenie PPA.
Wszystkich serdecznie zapraszamy na zawody, bedą oficjalne, ale nie liczone do PPA.
Na temat noclegów trudno mi sie wypowiedzieć, ale postaram się coś dowiedzieć. Na razie wybywama z Polski, ale postaram sie zorientować na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...