Jump to content
Dogomania

Zawody Agility Lodz Cup 2006


marzenad

Recommended Posts

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=green]Związek Kynologiczny oddział w Łodzi oraz [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=green]Klub Sportowy Hopsa zapraszają wszystkich [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=green]na dwudniowe zawody [/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=green][B][SIZE=3]Agility Ł[/SIZE][/B][B][SIZE=3]ódź Cup 2006[/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=green][/COLOR]
[COLOR=green][/COLOR]
[B][COLOR=green]który odbędą się przy okazji Klubowej Wystawy Psów Rasowych w Łodzi[/COLOR][/B]

Dzis, po rozmowie z oddziałem łódzkim, oficjalnie mozemy podac wszystkie szczegoly:

[B]termin:[/B] 16-17.09.2006

[B]miejsce:[/B] Łódź, stadion sportowy (teren wystawy psów)

[B]sędzia:[/B] Eileen Wishnia (Wielka Brytania)

[B]planowane konkurencje:[/B]
oficjalne egzaminy A1, A2 i A3
Agility Open + Jumping Open w klasyfikacji Pucharu Polski 2006
Agility Open + Jumping Open w klasyfikacji Agility Łódź Cup 2006
Przebieg drużynowy Agility

[B]startowe:[/B] 60 zl - 2 dni / 50 zl - 1 dzien

[B]płatność:[/B] na konto ZKwP O/ Łódź 35 1240 3031 1111 0000 3426 6805 lub na miejcu

[B]zgłoszenia:[/B] do 11 września 2006r. na adres: [EMAIL="[email protected]"][COLOR=darkgreen][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL] [/left]

[B]program zawodów:[/B]

[COLOR=indigo][B]sobota:[/B] [/COLOR]
[COLOR=indigo]A1 S,M,L[/COLOR]
[COLOR=indigo]A2 L,M,S [/COLOR]
[COLOR=indigo]A3 S,M,L [/COLOR]
[COLOR=indigo]Agility Open (Puchar Polski 2006) L,M,S [/COLOR]
[COLOR=indigo]Jumping Open (Puchar Polski 2006) S,M,L [/COLOR]
[COLOR=indigo]Przebieg dodatkowy (zabawa) [/COLOR]
[COLOR=indigo][/COLOR]
[B][COLOR=indigo]niedziela:[/COLOR][/B]
[COLOR=indigo]A1 S,M,L [/COLOR]
[COLOR=indigo]A2 L,M,S [/COLOR]
[COLOR=indigo]A3 S,M,L [/COLOR]
[COLOR=indigo]Agility Open (Agility Łódź Cup 2006) L,M,S [/COLOR]
[COLOR=indigo]Jumping Open (Agility Łódź Cup 2006) S,M,L [/COLOR]
[COLOR=indigo]Przebieg drużynowy Agility[/COLOR]




[CENTER][SIZE=3][COLOR=green][B]OSTATNI SPRZAWDZIAN PRZED MISTRZOSTWAMI SWIATA AGILITY 2006![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]





[CENTER]:multi: :multi: :multi: :multi:
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tusek'] a jak bardzo takie zawody oficjalne różnią się od "podwórkowych"?[/quote]
Przede wszystkim jest to, czego nie ma w zerówkach, w których do tej pory biegałyście, czyli huśtawka, slalom i koło. Nie można biegać z zabawkami czy smakolami, nie można dotykać psa. Chyba tyle ze spraw technicznych. A poza tym z reguły zawody oficjalne są nieco bardziej sztywne od nieoficjalnych, ale postaramy się, żeby i tak było fajnie ;)

Link to comment
Share on other sites

koło i huśtawka spoko (mam nadzieję :diabloti:) slalom w miarę (zmajstrowałam sobie z rurek na dziełce i dzielnie trenujemy). smakolyki też chyba spoko, chociaż z Muff nigdy nic nie wiadomo :diabloti:

tylko sztywna atmosfera mi się nie podoba :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tusek']tylko sztywna atmosfera mi się nie podoba :shake:[/quote]
No może trochę przesadziłam - po prostu jest trochę spokojniej niż na podwórkowych, jest bardziej "oficjalnie" ;)

I można spotkać parę osób, których na podwórkowych nie uświadczysz... :p

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

smallikow? zawsze chyba jest najmniej dlatego najlatwiej :p

z tego co sie domyslam to bedzie napewno demon toru Masaj i jego mniejsza zastepczyni demonka Majka, wiec masz sie czego bac :eviltong:
jeszcze chyba Ka-Vanga z Cavano....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']z tego co sie domyslam to bedzie napewno demon toru Masaj i jego mniejsza zastepczyni demonka Majka, wiec masz sie czego bac :eviltong:
jeszcze chyba Ka-Vanga z Cavano....[/QUOTE]
No, zmartiwe Cie, Masaj jeszcze jest na tyle niedorozwiniety :krolik: ze nie umie slalomu :shake: :watpliwy: Ale cwiczymy, cwiczymy :cool3:

[size=1][COLOR="PaleTurquoise"]Z tym demonem to lekka przesada :evil_lol: :drinking:[/COLOR][/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']No, zmartiwe Cie, Masaj jeszcze jest na tyle niedorozwiniety :krolik: ze nie umie slalomu :shake: :watpliwy: Ale cwiczymy, cwiczymy :cool3:

[/quote]
Ale jak to?? nie, nie możesz mi tego zrobić Aneta i nie przyjechać.
A Mufka niby umie slalom? ostatnio ćwiczyłyśmy na początku lipca na działkowym slalomie z rurek pcv...

nie rób mi tego :modla::modla::modla::modla::modla:

poza tym nasze oficjalne to też będą pierwsze jeżeli zdążę sie zapisać do ZKwP...

Link to comment
Share on other sites

Łąck mi uciekł, Wawa uciekła, Legnica odjedzie, ale Łódź nie!! Nie damy się tak, to miał być nasz rok na oficjalne, a tym czasem wszystko odbywa się w trakcie moich niezaplanowanych wcześniej wyjazdów:mad: Tak więc Łódź, bój się, gdyż [SIZE=1][/SIZE][SIZE=1]nie[/SIZE][SIZE=3]po[/SIZE][SIZE=3]konany[/SIZE] malamut nadciąga:lol: A no i zna ktoś może koszt??

Link to comment
Share on other sites

Tusek :glaszcze: nie martw sie, jutro bedzie gorzej :evil_lol:

[size=1]A tak na serio, to naprawde, nie ma sensu zebym go zglaszala, po co mam placic kilka dyszek za detke :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A tak wogole to ja bede :haha: tak mi sie przynajmniej zdaje:haha:[/size]

A co do slalomu, tez bym chciala miec mozliwosc taka jak Ty, ze rozkladasz sobie slalomik na dzialeczce i pomykacie z Mufka :cry:
Jak bym tak zrobila na spacerze to by ludzie sie w glowe stukali :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...