Jump to content
Dogomania

Zawody Agility Lodz Cup 2006


marzenad

Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A co oznacza ten dopisek:
[QUOTE][B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]OSTATNI SPRZAWDZIAN PRZED MISTRZOSTWAMI SWIATA AGILITY 2006![/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

Dla kogo ma to być sprawdzian? Dla jakich psów ? Rozumiem że skoro podajecie tę informację to już wiecie że są psy które jadą na MŚw. W takim razie gdzie jest dostepna ta informacja?
No chyba że to mają byc eliminacje no ale skoro juz są powolane psy to raczej nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_W']ten dopisek znaczy tylko tyle, że są to ostatnie zawody w Polsce przed Mistrzostwami Świata i tylko tyle[/quote]
Słowo sprawdzian co innego sugeruje, wobec czego co oznacza słowo sprawdzian i dla kogo ma być sprawdzanem? Chyba nie dla psów które nie jadą na MSw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']są psy które jadą na MŚw. W takim razie gdzie jest dostepna ta informacja?[/QUOTE]

Wiesz, gdzie będzie informacja: na oficjalnej stronie MŚ [url]http://www.agility-wc2006.com/e/wettkampfe/teams.htm[/url]

:megagrin: :megagrin: :megagrin:
Mam nadzieję że się nie łudzisz że na stronie ZKwP:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Laluna, ale czegos nie rozumiem, chcesz odemnie sie dowiedziec coś o eliminacjach do MŚ? ja nic nie wiem nie interesowałam się tym nawet za bardzo, mi wystarcza informacja, że polskie psy tam jada i będę miała komu kibicowac.
To Ty siedzisz bardziej odemnie w agility i raczej ja od Ciebie mogła bym wymagac takich informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Wiesz, gdzie będzie informacja: na oficjalnej stronie MŚ [URL="http://www.agility-wc2006.com/e/wettkampfe/teams.htm"]http://www.agility-wc2006.com/e/wettkampfe/teams.htm[/URL]

:megagrin: :megagrin: :megagrin:
[/quote]

I wystarczy wejść na tę stronę, żeby się przekonać, że termin rejestracji na MŚ upłynął 15 lipca. Więc ani zawody w Łącku, ani tym bardziej w Łodzi nie są eliminacjami do MŚ - chyba że do przyszłorocznych. :cool3: Można też przeczytać na tej stronie, że kapitanem polskiej drużyny jest Leszek Kalisz, więc należałoby wnioskować, że on jest osobą najbardziej poinformowaną.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]To Ty siedzisz bardziej odemnie w agility i raczej ja od Ciebie mogła bym wymagac takich informacji.[/QUOTE]
To masz złe informacje bo ja nie pisałam żadnych listów do GKSzP w sprawie agility, a takowe w tym roku już były i zadje sie wyszły od członka klubu HoPsa, zresztą wskazujace kandydaturę na przew. kom ag obecnego kapitana drużyny na MŚw. Ag.
To chyba tylko taki zbieg okoliczności?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']a takowe w tym roku już były i zadje sie wyszły od członka klubu HoPsa, zresztą wskazujace kandydaturę na przew. kom ag obecnego kapitana drużyny na MŚw. Ag.
To chyba tylko taki zbieg okoliczności?[/quote]

[B]LALUNA[/B]
to że taki list powstanie ( bo chyba o tym właśnie mówisz) i zostanie wysłany z tą a nie inną kandydaturą przez konkretną osobę zostało ustalone na zebraniu zawodników po zawodach w Warszawie, za ich przyzwoleniem z tego co pamiętam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!'][B]LALUNA[/B]
to że taki list powstanie ( bo chyba o tym właśnie mówisz) i zostanie wysłany z tą a nie inną kandydaturą przez konkretną osobę zostało ustalone na zebraniu zawodników po zawodach w Warszawie, za ich przyzwoleniem z tego co pamiętam[/quote]
Szkoda ze wcześniej nikt nie powiadomił że bedzie robione jakieś zebranie. A co z resztą która nie była akurat na tych zawodach?

AsiuW to dziwne ze nic nie wiesz? Czyzby maż Cię nie informował że wysyła takowe pisma po innych klubach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!'][B]LALUNA[/B]
zebranie było spontaniczne[/quote]
I na sopntanicznych zebraniach ustala się takie wazne rzeczy jak kandydatura na komisarza agility:roll:

AsiaW napisała:
[QUOTE]Tak bardzo Cie interesuja relacje między mna a mężem:roll:[/QUOTE]
Relacje znam, dlatego nie daje wiary że nic nie wiedziałaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Relacje znam, dlatego nie daje wiary że nic nie wiedziałaś.[/quote]

[B]LALUNA[/B], daruj sobie takie teksty. Jesteś po prostu bezczelna. :mad: I jeszcze jedno - być może Twój świat kręci się wyłącznie wokół agility, ale nie mierz innych własną miarą. Niektórzy mają jednak inne priorytety. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG'][B]LALUNA[/B], daruj sobie takie teksty. Jesteś po prostu bezczelna. :mad: I jeszcze jedno - być może Twój świat kręci się wyłącznie wokół agility, ale nie mierz innych własną miarą. Niektórzy mają jednak inne priorytety. :roll:[/quote]
BeataG nie od dziś starasz się byc adwokatem hodowców sowjego psa. Więc daruj sobie tu nie kancelaria adwokacka.
[QUOTE]Niektórzy mają jednak inne priorytety. :roll:[/QUOTE]

te priorytety już poznałam w stworzonym pisemku, szkalującym dobrego sędziego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']BeataG nie od dziś starasz się byc adwokatem hodowców sowjego psa. Więc daruj sobie tu nie kancelaria adwokacka.[/quote]

Nie jestem niczyim adwokatem, a tak w ogóle to pudło - nie wykonuję żadnego prawniczego zawodu (choć jestem między innymi radcą prawnym) i nie mam "kancelaryjnych" naleciałości. Zwracam Ci uwagę, że Asia W. od 2 lat nie biega w agility, Robull po długiej przerwie zaczyna biegać w zerówkach z moim psem, więc siłą rzeczy nieprędko z nim coś w agility osiągnie, bo nie ma z tym psem kontaktu na co dzień. Ich młodszy syn biega w zerówkach, a dla starszego raczej priorytetem była w tym roku matura niż bieganie. Ja biegam w zerówkach i pewnie będę w nich biegać do końca życia, bo nie bawią mnie wyczyny, za to bawi atmosfera agilitowa - chociaż po tego typu dyskusjach coraz mniej. :angryy:

Klub HoPsa, którego jestem współzalożycielką, tworzą w większości ludzie, którzy zaczynają swoją zabawę w agility - i są nastawieni właśnie na zabawę z psami. To ludzie, którzy pracują lub uczą się, a w wolnym czasie lubią sobie pobiegać z psami. I naprawdę mamy w nosie wszelkie przepychanki i chore teorie spiskowe.

[quote name='LALUNA']te priorytety już poznałam w stworzonym pisemku, szkalującym dobrego sędziego[/quote]

Nie mam pojęcia, o czym mówisz. I nie interesują mnie Twoje chore wymysły.

Link to comment
Share on other sites

Jak by któraś zapomniała to jest topik pt.:
[B]Łódź CUP 2006[/B]

Załóżcie sobie temacik pt Hyde Park i prać:mad: się ile w lezie, w błotku, w kisielu co kto lubi:evil_lol:
Ja bym tu wolała coś na temat zawodów a nie zażyłości damsko-męsko-psich:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zawody sie odbywają :multi:
zmienił sie troche plan przebiegów. Doszlismy do wniosku, ze nieda rady zrobic więcej jak 4 biegi jednego dnia.
Plan Zawodów wyglada teraz w ten sposób:
sobota
Egzaminy A1 A2 A3
A+J do Pucharu Polski
Przebieg druzynowy A lub J
niedziela
Egzaminy
A1 A2 A3
A+J Łódź Cup
Przebieg druzynowy A lub J
co do ceny startowego dalej nie wiadomo:shake: jak tylko zostanie ustalona cena napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Laluna napisała:

[B]Relacje znam, dlatego nie daje wiary, że nic nie wiedziałaś[/B]

nie wiedziałam, że Laluna siedzi pod naszym łóżkiem i wie lepiej odemnie co mówi mi mąż:shake:

Przepraszam wszystkich za ten tekst, ale nie mogłam pozostawić tego tak sobie, odpowiedzi Laluny przebijaja wszystko, ona jest no jakaś dziwna (to takie określenie żeby nie wyrażać sie na forum) to jest ostatni post na jaki Jej odpowiadam. Ja lubię konstruktywne dyskusje, a po tej z Laluną niedługo dowiem sie od niej co robimy nie tak w nocy z mężem:shake:, a chyba niema to nic wspólnego z agility:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...