Jump to content
Dogomania

Zawody Agility Lodz Cup 2006


marzenad

Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie stukali, nie atrzyli z podziwem, tylko uciekali jak od wariata :razz: ano i szkoda że zerówek nie bedzie, w takim razie zaczniemy startować później, bo akurat mi sie tak w te wakacje trafiło, że podczas zawodów jestem na wyjeździe :shake: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

To ja mam kilka pytań
- cena startowego
- czy druzynowe przebiegi będą osobno z J i Open? No i czy faktycznie jest tyle druzyn, bo w small i medium to nie wiem czy jedna pelna drużyna bedzie z jakiegoś klubu.
- czy są to oficjalne zawody
- dlaczego oddział Łódź udziela info że nic nie wie o zawodach?

Link to comment
Share on other sites

Kurcze coś ostatnio nie mam szczęścia do zawodów:shake:
Na Płock nie dotarłam bo zepsuł nam się samochód, do Białego nie pojadę bo mam wesele a na Łódz Cup też się nie zanosi bo wyjazd za granicę.:shithappens::cry::watpliwy:

Link to comment
Share on other sites

A my możemy wystawić pełną drużynę we wszystkich klasach, a co:evil_lol: Jedno tylko pytanko, rozumiem, że drużynowe są oddzielne w sobotę i w niedzielę? Bo my prawdopodobnie tylko w sobotę będziemy... a jest nadzieja że do drużyny nas wezmą;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Hmmm ciężko będzie:roll:[/quote]

A u mnie nie ralne...
nawet w dalekiej przyszłości nie będę mieć 3 psów w jednej klasie wzrostu :razz:

i mam pytania:
czy sa to zawody tylko drużynowe??

i czy ew. ktoś nas przyjmie do dryżyny (jak byśmy się zdecydowały jechać) - Fufu skacze na czysto, tylko normy czasu są dla nas za krótkie :diabloti: , ale pracujemy nad tym... czy nam się uda czas pokaże :-(

Link to comment
Share on other sites

Sa to indywidulane i drużynowe. Tylko dziwi mnie ze jak dochodzi do konkretów to Organizator miliczy. Czyżby historia miała sie powtórzyć? Bo podobna sytuacje juz mieliśmy przed zawodami w Warszawie- tymi odwołanymi.
Czy ktoś mógłby jeszcze raz zadzwonic do oddziału Łódzkiego i dowiedzieć się czy faktycznie będą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sic!']LALUNA
easy easy to jeszcze pona miesiąc! :d
mam do Was za to inne pytanie: czy drużyna = 3 psy, czy minimum 3 psy czy jak?
i pytanie drugie:) : czy mogą być dwa drużyny w których startuje ten sam pies??[/quote]
Drużyna to drużyna czyli 3 psy. Pies startuje tylko raz, a nie kilka razy w różnych druzynach. Więc jeden pies nie moze być w kilku drużynach.

Miesiac nie miesiac ale jak juz się co ogłasza to musi być to pewne, tym bardziej że niektórzy musza zarezewrować ten termin kosztem innej imprezy. Wiec glupioby było gdyby okazało sie że nic nie wypali.
A tu od kilku dni cisza i wypowiadaja sie wszyscy tylko nie organizatorzy.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="Red"][SIZE="4"]Hej organizatorzy i zawodnicy może dałoby się po zawodach w sobote spotkać i omówić regulamin, noszenie piłek w kieszeniach podczas przebiegów, zasady eliminacji na MŚ i mierzenie psów oczywiście;) itp, itd ?[/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_W']zawody sa na wystawie, więc nie wiem czy to dobry pomysł, bo jednak sporo osób jednocześnie z bieganiem wystawia psy[/QUOTE]

Jeżeli piszesz o spotkaniu to myślałam o wieczorowej porze. Wtedy chyba nikt już biegać nie będzie na wystawie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Organizatorzy zamilkli 06.08.2006, już chyba ich nie interesuje ten topic skoro mają w kieszeni kwalifikacje do MŚwAg:evil_lol:[/QUOTE]

Lepiej żeby się zaiteresowali mam wystawę w tym terminie i wolałabym wiedzieć czy są czy nie:mad:
W kwietniu dałam się nabrać a mogłam pojechać gdzie indziej:mad:

Link to comment
Share on other sites

Organizatorzy sie interesują, ale osoba która się najwięcej udziela na tym forum i jednoczesnie uczestniczyła w rozmowach w Łodzi wyjechała na wakacje. Nie znaczy to jednak, że nic sie nie dzieje w sprawie zawodów. Trwaja jeszcze rozmowy co do ceny startowego np, ale zawody będą tylko jeszcze nie wiadomo ile trzeba będzie zapłacić.
Nie wszyscy maja czas na zagladanie na forum.
Napewno informacja wraz z opłata znajdzie się w tym topiku i to juz niedługo.

Link to comment
Share on other sites

Na teraz moge napisać już, że zawody sa oficjalne i nie mam pojecia czemu ktoś w oddziale Łódź udziela informacji, że zawodów niema:shake:
Trwaja negocjacje co do ceny startowego, ale czy przebiegi drużynowe będą osobno to nie wiem. Obiecuje, ze się dowiem i napisze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...