Jump to content
Dogomania

Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!


Avilia

Recommended Posts

Romuś ma się dobrze:) zakochał się i to z wzajemnością w suni z klatki obok:loveu: tyle że Sabcia ma 1,5 roku a kawaler już sędziwy:loveu: dziś ja idę na zabieg więc do wnusia przyjdzie babcia. Jak wrócę popołudniu i go zatłamszę, czy będzie grzeczny czy nie:loveu:
[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1377166_540115642733795_1159195169_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1392095_540114326067260_888355834_n.jpg[/IMG][IMG]http://images61.fotosik.pl/301/b33a1409e9245338gen.jpg[/IMG]Polowanie na śniadanie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']Romuś ma się dobrze:) zakochał się i to z wzajemnością w suni z klatki obok:loveu: tyle że Sabcia ma 1,5 roku a kawaler już sędziwy:loveu: [/QUOTE]
W starym piecu diabeł pali :diabloti:

Ale tu Romek świetnie wyszedł:p
[URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1392095_540114326067260_888355834_n.jpg[/URL]

Ładne tereny tam macie:)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj byłam ta padnięta po tym zabiegu, że nawet kompciaka nie włączyłam. Dziwnie się czuje bo mam szwy na brodzie i o bułeczkach mogę pomarzyć... Romuald skakał w nocy po klamkach, chciał koniecznie wyjść, przyczyną są cieczki:razz: a suczek przewaga;) siłą poszedł do lóżka podziamgotał żałośnie i spał na moich nogach twardo do białego rana.

Maćku to złudzenie, ładne tereny zaczynają się jakieś 30km od nas na południe. Ten kawałek wody to z elektrowni wodnej:cool3: obok jest jeszcze huta i druga elektrownia:( Romanowi to nie przeszkadza dla niego liczy się tylko spacer, grunt żeby z pola nie wracać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']Wczoraj byłam ta padnięta po tym zabiegu, że nawet kompciaka nie włączyłam. Dziwnie się czuje bo mam szwy na brodzie i o bułeczkach mogę pomarzyć... [/QUOTE]
Zyczę szybkiego powrotu do...bułek;)

[quote name='margoth137']Romuald skakał w nocy po klamkach, chciał koniecznie wyjść, przyczyną są cieczki:razz: a suczek przewaga;) siłą poszedł do lóżka podziamgotał żałośnie i spał na moich nogach twardo do białego rana.[/QUOTE]
Niby własny dom... Niby nowe życie... Niby takie szczęście... ...a w dalszym ciągu celibat:eviltong:

[quote name='margoth137']Maćku to złudzenie, ładne tereny zaczynają się jakieś 30km od nas na południe. Ten kawałek wody to z elektrowni wodnej:cool3: obok jest jeszcze huta i druga elektrownia:( Romanowi to nie przeszkadza dla niego liczy się tylko spacer, grunt żeby z pola nie wracać:loveu:[/QUOTE]
To się zdziwiłem:D

Link to comment
Share on other sites

nie nie:) szwy to był planowany zabieg, usunięcia włókniaka, który zrobił się z tyciego pieprzyka:cool3: Romuś czudowny, zachowuje się jakby był z nami od lat:)

Asiuniu nie mogą znaleźć wątku, ale meldujemy z Romanem, że ogóreczki rozpływają się w ustach....:eating::happy1:pycha... tamte co miałam z curry Twoim nie dorównują nawet:loveu: Roman papryki pilnuje, no cóż....

Edited by margoth137
Link to comment
Share on other sites

[quote name='margoth137']nie nie:) szwy to był planowany zabieg, usunięcia włókniaka, który zrobił się z tyciego pieprzyka:cool3: Romuś czudowny, zachowuje się jakby był z nami od lat:)

Asiuniu nie mogą znaleźć wątku, ale meldujemy z Romanem, że ogóreczki rozpływają się w ustach....:eating::happy1:pycha... tamte co miałam z curry Twoim nie dorównują nawet:loveu: Roman papryki pilnuje, no cóż....[/QUOTE]
super, pięknie dziękuję za milutkie komplementy, tak bardzo się bałam oceny:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...