Jump to content
Dogomania
unytka1

"Z kluczem do psa"

Recommended Posts

Dziekuję za szybką odpowiedź:) Niestety znalazłam tam informację, że nakład jest już wyczerpany:((((( Bardzo chciałabym przeczytać i obejrzeć film. Przeczytałam blog p. Zofii i uważam, że duuużo mogłabym się z książki nauczyć. Kurczę może jednak ktoś mógłby mi udostępnić książkę, chociaż do przeczytania, please....
Pozdrawiam

Guest Kamcia_14
Ehh ja też jej :cool3: szukam :cool3: ale jak na razie nie mogę znaeźć

Ja juz od deski do deski ją przyswoiłam, wraz z CD, takze ją sprzedaję, patrzcie allegro.

Szkoda, ze naklad raczej nie zostanie wznowiony, bo bardzo pomogła mi ta ksiazka, po prostu jest swietna i bardzo lekko sie ją czyta :)

Kochani, odkopuję temat...
Wiem, że nakład się skończył, dodruków nie będzie :(
Na wiosnę Pani Zofia wyda nowy poradnik, który mam zamiar kupic ale Klucz rówież chciałabym zdobyc. W związku z tym pytanie- czy ktoś przeczytał książkę od dechy do dechy i jej nie potrzebuje?
Chętnie odkupię :)

Chyba jest więcej chętnych tylko książek brak, a szkoda też jej szukam i jak na razie bezskutecznie:-( Jednak mam cichą nadzieję, że jednak uda mi się ją znaleźć. Może jeszcze ktoś ma tą książkę???

Cóż, książka prawie biały kruk, bo dodruku nie będzie raczej... a egzemplarzy za dużo też nie było.

Na pocieszenie: połowa książki zawierała część wpisów z blogu pani Zofii, który można znaleźć tutaj, a nawet więcej niż w książce - [url]http://www.owczarek.pl/szczeniak_w_domu/[/url]