Jump to content
Dogomania

Maciejj

Members
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Maciejj

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

261 profile views
 1. Maciejj

  Jedzenie.

  Witam, mam małe pytanie, czy pies może zjeść śledzie, i czy mu to nie zaszkodzi?
 2. Kupie: Z kluczem do psa. Jesli masz tą książkę to pisz na priv.
 3. Maciejj

  "Z kluczem do psa"

  Odnawiam temat. Też chciałbym ją zakupić.
 4. Maciejj

  Przynoszenie aportu

  Sowa, dziękuje ci bardzo, teraz już wszystko zrozumiałem. A miałbym do ciebie jeszcze jedną prośbę. Czy mogłabyś mi pomóc w jeszcze jednej komendzie a mianowicie "do mnie"? Problem jest taki że pies nie zbyt chętnie do mnie przybiega i przede mną siada. Gdy mu uciekam i stanie z jedzeniem w ręku to czasami usiądzie przede mną a czasami odbiegnie w lewo nie chce za bardzo tej komendy wykonywać, a gdy nie mam jedzenia to to nie ma szans aby przybiegł i usiadł przede mną. Jak nie raz na internecie widzę że psy tak strasznie chętnie przybiegają i siadają. Nwm dlaczego tak jest?
 5. Maciejj

  Przynoszenie aportu

  Piłkę na sznurku kupię. A sowa powiedz mi czy ten gryzak to może być baśka? Jest to taki gryzak z dingo gear niebieski z dwoma rączkami po obu stronach z materiału francuskiego. To jest dokładnie on dam link https://www.dingogear.com/sklep/gryzak-szarpak-z-materialu-francuskiego-z-dwiema-raczkami-8-x-45cm-czerwony/ A mogłabyś mi trochę bardziej wytłumaczyć bo nie zrozumiałem tego. "Ale tak ustaw zabawę, byś w chwili, gdy pies ujmie zabawkę i odwróci się od ściany, sam mógł ująć zabawkę" Bo trochę tego nie zrozumiałem? Ale dziękuje ci za rady od jutra zaczynam z nich korzystać. Bardzo ci dziękuje :)
 6. Maciejj

  Przynoszenie aportu

  Ogrodzie. Lecz z wchodzeniem do domu nie ma problemu.
 7. Maciejj

  Przynoszenie aportu

  Nie nie gonię go. Wiem że nie wolno tego. Próbuję mu uciekać lecz on jest strasznie cwany i wie co chce zrobić i zawsze gdy ma piłkę to trzyma się 2-3 kroki z tyłu i nie chce do mnie podejść.
 8. Maciejj

  Przynoszenie aportu

  Witajcie. Chciałbym dzisiaj zadać wam drogim forumowiczom, pytanie od nośnie aportowania. A więc, problem jest następujący. Pies ma rok. Bardzo chętnie bierze wszystko do pyska co mu się podłoży drewniane aporty, drewna, piłki, jeden rodzaj ma ulubiony. Ale nie chodzi o branie tej piłki lecz, o przynoszenie jej. Wygląda to następująco : Ja: wyrzucam piłkę On: Biegnie po nią On: łapię ją w pysk On: Ucieka Ja : próbuje go przywołać On : nie chce przyjść. Nie ma problemu z oddawaniem piłki gdy już np. go złapie za obrożę to powiem daj i bez problemu mi odda bez protestu ani żadnej szarpanini. Ale chciałbym abym wyrzucał mu piłkę a on przynosił mi ją żebym mu znów rzucił.
 9. Maciejj

  Książki o tropieniu.

  Bardzo ci dziękuje Uxmal. dziękuje ci za podesłanie tych 2 tytułów zapewne kupie oba. Ale chodzi o to że ja pojęcia trochę o tropieniu mam mój pies świetnie tropi jak na razie na moich śladach już próbowałem około 150 m pójść i po tym czasie pięknie tropił do mnie. Bardzo podstawowym lecz zarazem najlepszym z dostępnych książek w których piszę o tropieniu jest kilka wydań Amatorskiego szkolenia psów. Akurat o tropieniu jest tam bardzo fajnie napisane nie ma żadnego przymusu jest to potępiane przez Śp. Antoniego Brzeziche. I dzięki tej książce trochę się nauczyłem o tropieniu, kiedyś jeszcze w mojej Bibliotece znalazłem kilka książek na temat tresury myśliwskiej lecz, jednak nie było tak o tropieniu potrzebnego do tropienia ludzi, tylko rannych czy zdrowych zwierząt. Uxmal a ty masz Nowoczesne szkolenie psów tropiących? A o tą książkę mój pies to jest to https://psiapasja.pl/pl/p/MOJ-PIES/900
 10. Maciejj

  Książki o tropieniu.

  Chodzi o to. Czy w tym zbiorze jest faktycznie ta książka. Mój pies. Poradnik praca zbiorowa Wydawnictwo: Multico Rok wydania: 2013 A jeśli chodzi o porównanie nie che porównywać chce jakiś tytuł książki którą można kupić i jest ona tylko o tropieniu, chodzi szczególnie o tropienie. Mam upatrzoną fajną książkę tylko niestety jest ona tylko na amazonie a jakoś nigdy tam nie kupowałem i nie za bardzo chce zaczynać, wolę gdy jest coś dostępne w Polsce. Znasz może Uxmal jakąś książkę która jest o tropieniu?
 11. Maciejj

  Książki o tropieniu.

  Cześć :) Czy jakiś miły użytkownik mógłby mi podpowiedzieć jakie książki kupić na temat typowego tropienia? Od razu powiem że Nowoczesne szkolenie psów tropiących jest nie do dostania a jeśli jest to za horrendalne pieniądze. I od razu mam pytanie czy faktycznie cała książka Nowoczesne szkolenie psów tropiących jest zawarte w książce mój pies.
 12. Maciejj

  Selim film dokumentalny

  Witam !
 13. Maciejj

  Książki Pani Mrzewińskiej

  Bou dzięki, kupię 1 na razie bo jeszcze inne książki zamawiam. Ale dzięki. :)
 14. Maciejj

  Książki Pani Mrzewińskiej

  Cześć potrzebuję na szybko odpowiedz które ksiażku kupić. Lepiej kupić najnowszą Zwykły Niezwykły Przyjaciel, czy dwie książki Jak Rozmawiać Z Psem, i Po obu końcach smyczy?
 15. Maciejj

  Selim film dokumentalny

  Cześć ma ktoś może link do filmu dokumentalnego selim o psie milicyjnym?
×