Jump to content
Dogomania

Maciejj

New members
 • Posts

  38
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

755 profile views

Maciejj's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam. Mam pytanie. Jeśli będę miał 8 tygodniowego szczeniaka to czy mogę go zapisać na najbliższą wystawę która będzie np. jak będzie miał 11 tygodni? Czy jeśli zapiszę się na wystawę przez zgłoszenie internetowe to np. Muszę się wstawić na godzinę która jest podana np. ta rasa będzie o 12:00 to czy mogę przeyjechać o 11:30? Czy muszę przyjechać od początku wystawy? Czyli np. o godzinie już 9:00?
 2. Może mi Pani trochę prościej wytłumaczyć 2 sprawę a temat szczekania? Trochę nie ogarnąłem gdyby można było tak w podpunktach punkt np. 1 i napisane w nim coś potem punkt 2 i coś, bo ja trochę nie rozumiem.
 3. Maciejj

  Wybór wystawy

  Dziękuje za odpowiedź, wszystko ogarnąłem. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie wystawy a dokładnie 2. Czy jak pojadę na wystawę żeby przejechać się i obejrzeć rasę która mnie interesuje to po 1. będę wiedział gdzie ten ring się znajduje czy się zgubie? po 2. Czy muszę na wystawę przyjechać na samym początku czy mogę dopiero przyjechać jak będzie wystawiana rasa która mnie interesuje?
 4. Calcium Preparat witaminowy Zielony z glukozaminą dla psa op. 400g Czy to jest to? A jeśli pies waży 60 kg to 3 miarki?
 5. CANVIT dog MULTI Za 60 zł? Czyli dla rottweilera do jednego posiłku będzie trzeba dawać 12 tabletek? Skoro jedna tabletka na 5 kg masy a pies ma np. 60 kg to 12 tabletek?
 6. Witam mam pytanie chciałbym kupić fosforan wapnia czy może ktoś polecić mi jakiś dobry dla psów ras dużych?
 7. Maciejj

  Wybór wystawy

  Mam pytanie jak mogę się dowiedzieć na jakiej wystawie będą jakie rasy i ile będzie trzeba za wystawę za płacić może mnie ktoś pokierować bo na stronie zkwp dziwnie to wygląda?
 8. Witam, mam 2 małe pytanka, pierwsze jak nauczyć psa za pomocą smakołyków albo zabawek ażeby pies szedł na przód, drugie pytanie to co zrobić żeby pies szczekał na hasło jedyna rzecz jaką udało mi się uzyskać od niego szczeknięcie była to miska z jedzeniem czy może to być tylko że jak zaczął to przez kilka dni musiałem uspokajać bo wymuszał jakby szybsze podanie jedzenia bo oczywiście siada i waruje przed podaniem miski kładę i on czeka?
 9. A jak długo pies się przyzwyczajał do ubierania a potem do noszenia?
 10. A jeśli to będzie 2 letni owczarek niemiecki nie gruby nie wychudzony, wyćwiczony na piłce bieganiu, to czy będzie mógł pobiec dość wolnym tempem 5 km po asfalcie?
 11. Bou dobrze ja wiem, ale nie sprecyzowałem pytania, pies biega i po 4 km przez 1 spacer bez przerwy, lecz chodziło mi o zdarcie poduszek, żeby psu nic się w poduszki nie stało? I chodziło ile może bezpieczną odległość przebiec, żeby mu się nic z poduszkami nie stało.
 12. Nie wiem, czy w odpowiednim dziale pisze, ale mam pytanie, odnośnie do jazdy na rowerze z psem. Ile pies w taką pogodę jak jest u mnie niezbyt ciepło, pies może biec po asfalcie a ile np. gdy jest już dosyć gorąco?
 13. Witam, mam małe pytanie, czy pies może zjeść śledzie, i czy mu to nie zaszkodzi?
 14. Kupie: Z kluczem do psa. Jesli masz tą książkę to pisz na priv.
 15. Odnawiam temat. Też chciałbym ją zakupić.
×
×
 • Create New...