Jump to content
Dogomania

Hugo w PDT uczy się życia z człowiekiem, Boss ma dom


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maruda666']Bardzo proszę jeszcze raz nr konta - deklarowałam 20zł, pewnie konto dostałam, ale nie mogę go znaleźć. Zrobię stały przelew, przynajmniej nie zapomnę. Trzymajcie się psiaki.[/QUOTE]

Wysłałam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka'][B]Konieczne potrzebne deklaracje i rozsylanie watku !!!!!!!!!!!![/B][/QUOTE]

Kochani jeżeli ktoś mógłby dalej rozsyłać ten wątek będę Wam bardzo wdzięczna. Obecnie zaczynam rozsyłać wątek psów które są pod opieką koosiek, jest ich 10 i żaden z nich nie ma pełnych stałych deklaracji. Obecnie są zadłużona na ponad 1400zł, a miesięcznie brakuję koło 1900zł stałych deklaracji. Sytuacja robi się dramatyczna. Hugo i Boss są oczywiście na tym wątku uwzględnieni.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/208536-Jedenaście-psiaków-szuka-domów-ponad-1400-zł-długów-([/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']No chyba bez rozsylania sie nie obejdzie ..........

mowie o dodatkowym bo juz byly rozsylane...[/QUOTE]

Ja rozsyłałam, teraz rozsyłam ten wątek ogólny, bo praktycznie wszystkie toną w długach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']czytam na watku miska ktory maial byc powieszony ze kosiek nie wplacila za niego pieniedzy zbieranych na ten cel na swoje konto i wobec tego nie wplacam tez nate psy- brak zaufania[/QUOTE]

Nie wiedziałam o tym, bardzo mi przykro i rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za nieobecnosc, ale miałam ostatnio bardzo ograniczony dostep do komputera, a jakby tego było mało, w weekend padł mi telefon, odcinając mnie także od maila i fb... Za chwilę spiszę nowe wpłaty. Zrobiłam Hugo i Bossowi allegro - mam nadzieję, że chociaż Boss szybko znajdzie dom.
Hugo: [url]http://allegro.pl/hugo-szuka-bezpiecznej-przystani-adopcja-i1673401859.html[/url]
Boss: [url]http://allegro.pl/wspanialy-boss-w-typie-bokser-cane-corso-adopcja-i1673401102.html[/url]

[quote name='mtf zalesie']czytam na watku miska ktory maial byc powieszony ze kosiek nie wplacila za niego pieniedzy zbieranych na ten cel na swoje konto i wobec tego nie wplacam tez nate psy- brak zaufania[/QUOTE]

Po zmianie konta wszystko co u mnie było, wysłałam! Nie przesłałam tego, co trafiło do mnie później, bo po pierwsze część była w innej walucie i musiałam te pieniądze wymienić, po drugie przez ostatni tydzień prawie nie miałam dostępu do komputera i nie miałam kiedy wejść na konto.
Ani jednego grosza, który trafił na moje konto nie przywłaszczyłam, nie wydałam na własne przyjemności. Wszystko idzie tylko i wyłącznie na psy. Zresztą to bez sensu, gdybym chciała sobie jakieś pieniądze przywłaszczyć, nie proponowałabym Danavas przejęcia finansów Misia, tylko ciągnęłabym dalej kolejne sumki na moje konto...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...