Jump to content
Dogomania

Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!


Kar0la

Recommended Posts

  • Replies 947
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W Starachowicach jest wiele bezdomnych psów i wszystkie potrzebują pomocy.
Ja prowadzę wątek Almy jednak nie moge decydowac o przekazaniu Almy do hotelu, ponieważ ja mieszkam ładnych kilkadziesiąt kilometrów dalej. Nawet jej nigdy nie widziałam na żywo. Niestety finansowo także pomóc nie mogę.
Z hotelami to jest tak, że najczęściej na pierwsze parę tygodni pieniądze są, a potem nagle finansowanie sie ucina i co potem zrobić z psem? Znowu na ulicę. A dług rośnie.
Jednak w przypadku Almy może udałoby się coś zdziałać. Nie chcę na razie nic pisać, bo to jeszcze nic pewnego, ale możliwe, że nie musiała by być w hotelu bardzo długo. Problem w tym, że w Starachowicach chyba nie ma hotelu a nie wiem, gdzie jest najbliższy.

Porozmawiam z Mają. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Więc tak Z raną już wiem- rozmawiałam z Panem, który Almę i Małą karmi. Alma sobie znów rodrapała starą ranę i co ma już strupa to sobie rozdrapie na jeszcze większą
Co do hotelu - rozptrujemy taką możliwość ale jako ostateczność zimą Hotel mamy i to dobry niedaleko - tam gdzie pojechał teraz Rudi z Radomia. Miejsce sprawdzone, więc obaw nie mam, ale wszystko rozbija się o ... kasę. Mam nadzieję, że niedługo stowarzyszenie będzie zarejestrowane i trochę kasy będzie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']Więc tak Z raną już wiem- rozmawiałam z Panem, który Almę i Małą karmi. Alma sobie znów rodrapała starą ranę i co ma już strupa to sobie rozdrapie na jeszcze większą
Co do hotelu - rozptrujemy taką możliwość ale jako ostateczność zimą Hotel mamy i to dobry niedaleko - tam gdzie pojechał teraz Rudi z Radomia. Miejsce sprawdzone, więc obaw nie mam, ale wszystko rozbija się o ... kasę. Mam nadzieję, że niedługo stowarzyszenie będzie zarejestrowane i trochę kasy będzie![/quote]
Pamiętajcie ,że tymczas jest za ok. 3 tygodnie . Może na ten czas warto ę sunię przetrzymać ,żeby jej się nic nie stało .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Pamiętajcie ,że tymczas jest za ok. 3 tygodnie . Może na ten czas warto ę sunię przetrzymać ,żeby jej się nic nie stało .[/quote]
Jo37 Ale czy ten tymczas to jest pewna sprawa ?
I nie sądzę, że coś jej się stanie Ona najlepiej czuje się tam gdzie jest
Chyba że pewna uparta Pani dalej jej będzie chciała proverę podawać :mad: :mad: :mad: mimo, że Alma zastrzyk hormonalny dostała, ale tym to się ktoś ma już zająć, bo chyba .... został dzisiaj wyprowadzony z równowagi !!!!!! :evil_lol:
Mówię, że durni nie brakuje wokół nas !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...