Jump to content
Dogomania

Leo Pędzelek pojechał do nowego domu :)


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Edi100']Ty kobieto chcesz żeby mi serce już całkiem pękło:(
Ma wątek ta bida?[/QUOTE]

Nie ma wątku, ogłaszam go już od wielu miesięcy i nic :( Niewiele o nim wiem, tylko tyle, co w ogłoszeniach:

[quote][FONT=Verdana][B]Trawis[/B] to nieśmiały, ale bardzo spostrzegawczy, [B]śliczny psiak w typie terriera, mniej więcej do kolan[/B]. Jest [B]młody[/B], ma ok. 3 lata. Ale [B]uroda nie pomaga mu w odnalezieniu domu[/B]... Cóż, w zatłoczonym boksie trudno wypatrzeć nawet takiego psa...[/FONT]
Trawis wypatruje zza krat człowieka, licząc na odrobinę zainteresowania - nie jest męczący, nie jest wymagający. On po prostu jest.... I czeka na tego, który go stamtąd w końcu zabierze....
[/quote]

Byłoby cudownie, gdyby któryś z tych domów zdecydował się na niego...

[CENTER][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6672/80820009.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Leoś do Pyrlandii ! Jeśli domek dobry to zapraszamy go do siebie. Będzie miał tu dobrze. My też po swojego psa jechaliśmy aż za Płock, więc takie związki na odległość się udają. Jestem dobrej myśli!

A ten drugi piesek słodkie oczka ma,ale niestey strasznie smutne. Oby to była ta chwila i domek z Warszawy sie zdecydował!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SkarpetKa']Leoś do Pyrlandii ! Jeśli domek dobry to zapraszamy go do siebie. Będzie miał tu dobrze. My też po swojego psa jechaliśmy aż za Płock, więc takie związki na odległość się udają. Jestem dobrej myśli!

A ten drugi piesek słodkie oczka ma,ale niestey strasznie smutne. Oby to była ta chwila i domek z Warszawy sie zdecydował![/QUOTE]
Jest rozwiązanie:) Ale czekamy na wizyty po adopcyjne. Ja oczywiście podeśle Pani fotkę Tej biedy. A wiesz jaki jest do innych stworzeń?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Jest rozwiązanie:) Ale czekamy na wizyty po adopcyjne. Ja oczywiście podeśle Pani fotkę Tej biedy. A wiesz jaki jest do innych stworzeń?[/QUOTE]


A to pytanie do koosiek to jej podopieczny, bo ja tylko kibicuje obu maluchom :) ...tak pozwoliłam sobie napisać, bo od początku mojej krótkiej bytności na forum śledze losy Leona i bardzo ucieszyły mnie te wieści!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Ale ze mnie gapa! Pani ma benreńczyka nie bernardynke. Dopiero na e mailu dopatrzyłam. Gapcio, no;)[/QUOTE]

ojej, Edi 100 pomyliłaś mnie! ja tylko grupa wsparcia, wprawdzie psa mam, ale nie bernardyna i niestety nie mamy warunków na drugiego, bo pierwszy strasznie zaborczy i zazdrosny! myśmy pisały na pw o Leosiu, ale w sprawach finansowych, ale to nie ja jestem od adopcji. Chyba ze to ja sie zakręciłam, bo mnie zacytowałś i odniosłaś do tego parę pytań...i juz sie zgubiłam czy to do mnie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SkarpetKa']ojej, Edi 100 pomyliłaś mnie! ja tylko grupa wsparcia, wprawdzie psa mam, ale nie bernardyna i niestety nie mamy warunków na drugiego, bo pierwszy strasznie zaborczy i zazdrosny! myśmy pisały na pw o Leosiu, ale w sprawach finansowych, ale to nie ja jestem od adopcji. Chyba ze to ja sie zakręciłam, bo pod mnie zacytowałś i odniosłac do tego parę pytań...[/QUOTE]
Kochana. ale ja od domu w wawie. Hi hi
Zrozumiałam wcześniej z rozmowy, że Leo miał by koleżankę Bernardynkę;) A Pani z wawy ma Berneńczyka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edi100']Mieszka Pani we Włochach. To jest pomiędzy Ochotą i Ursusem.[/QUOTE]

Ja z Ochoty, więc do Włoch powinnam dojechać :D

Co do Trawisa - nie wiem, nie znam go osobiście, trzebaby spytać Idusiek albo Felę... Ale na jednym ze zdjęć jest w budzie z drugim psiakiem, chyba nie powinno być problemu.

Link to comment
Share on other sites

Czyli jednak Edi100 miała dobre przeczucie, że domek z Wawy jeszcze się odezwie!:multi:
Trzymam kciuki, żeby oba domki były wspaniałe i tym samym, żeby oprócz Leosia jeszcze jakiejś innej bidzie spełniło się największe marzenie:)

A jak Pani ma berneńczyka to ja już Ją uwielbiam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Ja z Ochoty, więc do Włoch powinnam dojechać :D

Co do Trawisa - nie wiem, nie znam go osobiście, trzebaby spytać Idusiek albo Felę... Ale na jednym ze zdjęć jest w budzie z drugim psiakiem, chyba nie powinno być problemu.[/QUOTE]
Prześlę Tobie namiary na pw:)Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Ten berneńczyk to pies czy suka bo jak pies t nie bardzo widzę to aby sie dogadały. Leon to pies z charakterem i toleruje inne psy pod warunkiem, że one są mu całkowicie podporządkowane.[/QUOTE]
Suczka. Też się obawiam, ze dziewuszka będzie broniła swojej pani a On ze będzie napastliwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Ja z Ochoty, więc do Włoch powinnam dojechać :D

Co do Trawisa - nie wiem, nie znam go osobiście, trzebaby spytać Idusiek albo Felę... Ale na jednym ze zdjęć jest w budzie z drugim psiakiem, chyba nie powinno być problemu.[/QUOTE]

Mam wrażenie, że nie ma go w schronisku, ostatnio go nie widzałam. Sprawdzę przy najbliższej okazji, ok?
Jeśli jest, to uprzedzam, że ostatnio nie był szczególnie garnący się do człowieka, choć to oczywiście i jak wiadomo się zmienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ojjjj Leon mam nadzieję, że będziesz pakował manatki :loveu: :lol:[/QUOTE]
Ja też:):) mam taką nadzieję. Jeden i drugi domek zobligował się zaszczepić już u siebie. Podawali mi nazwy lecznic, ale nie zapamiętałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Ok, może tak być. A masz już kogos do wizyty. I uprzedź, że zapoznanie może być szorstkie ale Leo bardzo szybko się przyzwyczaja.[/QUOTE]
Tak tak wizyta z Poznaniu umówiona na jutro. W Warszawie już mam kogoś, ale nie znam terminu wizyty jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Tylko uprzedzcie, że on jest raczej większy, na pewno nie nadaje sie na kolanka i noszenie na rękach, grzbiet ma jak mała kanapa. Piszę to po to aby potem nie było rozczarowań, bo zwykle jak go moi znajomi widzieli po raz pierwszy to mówili, że on jest dużo większy niż na zdjęciach. Zresztą ja też miałam takie wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...