Jump to content
Dogomania

Leo Pędzelek pojechał do nowego domu :)


koosiek

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja zaprszam na bazareki na utrzymanie ostrowiaka Filipka



[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201526-Wietrzenie-szafy-)-bo-Filipek-domu-ni-ma...do-13.02.?p=16242993#post16242993[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201529-Biustonosidła-)-przyniosą-pieniądze-Filipkowi-Do-13.02[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Szwy jeszcze nie ściągnięte, ja z reguły ściągam po 10 - 14 dniach. Rana ładnie wygojona, Leo już nie musi chodzić w kołnierzu. Humor mu dopisuje, apetyt też, czasami zastanawiam się czy by go nie wypadało odchudzić troszkę :-)[/QUOTE]
Nie odchudzać:)Wiosna przyjdzie to wyskacze:)

Link to comment
Share on other sites

Domek w wawie się wycofał::(
Dostałam właśnie taki email "
Pani Edyto,

z przykrością informuję, że rezygnuję z adopcji Leosia. Przepraszam za zrobienie nadziei ale podchodząc bardzo odpowiedzialnie i biorąc pod uwagę moją mamę, która obawia się, że nie będzie miała siły zrobić dla Leosia tyle dobrego, ile należałoby dać takiemu pieskowi, nie pozostaje mi nic innego, jak wycofać się z adopcji. Jest to dla mnie trudna decyzja.

Szczerze wierzę, że Poznań okaże się jego szczęśliwym domem a radość pozwoli mu zapomnieć o smutnych przeżyciach, które doznał."
I dalej: ps. proszę jednak o informację, gdyby losy Leosia nie okazały się pomyślne."
Trzymajcie kciuki za Poznański domek. bardzo mocno trzymajcie!!!!!
Moge od jutra nie mieć netu ( kłopoty chwilowe) więc dopiero będę w poniedziałek. jak cioteczka Paulina87 coś napisz, napiszcie mi sms 796647066

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...