Jump to content
Dogomania

Sunia z 6 szczeniaczkami zamarzają na śniegu koło Kielc! Błagamy o pomoc!


erka

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='li1']A moze ta rodzinka pojedzie do hoteliku Gabi ? Sytuacja wyglada alarmujaco. Nie wiem czy Gabi sie zgodzi i jak bedzie oplata, ja bylam przygotowana na ok 400zla za psa. Andzia co myslisz ? Masz innego kandydata dla mnie ?[/QUOTE]

[quote name='Asior']no ale psów jest 7 razem z matką...[/QUOTE]

Wiem, ile jest psow. Przeczytalam tytul i jezeli sunia ma 6 szczeniaczkow to obliczylam na palcach , ze daje to 8. Oj, chyba sie pomylilam, moze 4 ?

Chcialam by ta sunia i maluchy pojechaly do Gabi, a ja placilabym np. ok 400 zl, a Wy robicie zrzutke na dzieci i razem mozemy utrzymac rodzinke.
Los znalazl mi inna biede. Koszmarne, nieludzkie jest to zycie.

Link to comment
Share on other sites

zapraszam wszystkich na mega szybki bazarek z ozdobami świątecznymi
WSZYSTKIE SĄ RĘCZNIE ROBIONE.
są tu stroiki na drzwi i kartki świąteczne...
Część dochodu będzie przeznaczona na Kieleckie psiaki pod naszą opieką...

[url]http://www.dogomania.pl/threads/198657-Stroiki-świąteczne-kartki-WSZYSTKO-ręcznie-robione-do-22.12.2010-r-godz-22?p=15965070[/url]

[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/6633/dscf2288e.jpg[/IMG]

[IMG]http://img695.imageshack.us/img695/344/dscf2184h.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']
Chcialam by ta sunia i maluchy pojechaly do Gabi, a ja placilabym np. ok 400 zl, a Wy robicie zrzutke na dzieci i razem mozemy utrzymac rodzinke.
Los znalazl mi inna biede. Koszmarne, nieludzkie jest to zycie.[/QUOTE]

Dzięki Li1 :loveu:

Musimy znaleść miejsce !!!
Dzwoniłem do Pana Tomka w Lednicy Górnej k.Wieliczki, ma niestety zajęte boksy ogrzewane do końca marca...

Proszę Kochani :loveu: pomóżcie znaleść miejsce dla Rodzinki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']mają około 6 tygodni, nie wiem czy nadają sie juz do adopcji w zasadzie same jedzą (tzn nie jedzą a wpieprzają :) )[/QUOTE]

w sytucji taka jak ta mogłyby juz domu szukac
ludzi tylko treba uświadomoc ze to maluszki wymagające troszke wiecej opieki niz starsze szczeniaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Nie mam pojęcia co wymyślić . Na szczęście jest coraz cieplej, może w kojcu zewnętrznym w ocieplonej budzie jakoś sobie poradzą , no bo co innego z nimi zrobimy :(
Nie ma szans na tymczas dla 7 psów na święta :([/QUOTE]

Rudziu ja też myślę, że skoro nie ma lepszej opcji to kojec zewnętrzny z ciepłą wymoszczoną budą nie będzie taki zły. Tyle przeżyły na gołej ziemi, same bez opieki to teraz już jak są większe powinny prędzej dać sobie radę. Zwłaszcza że cała rodzina już podkurowana i dożywiona lepiej.
A 6 tyg. szczeniaki w odpowiedzialne ręce można dać, tylko żeby takowe się znalazły :(

Link to comment
Share on other sites

[B]dusje[/B] ja myślę że tu nie od złą wolę chodzi ale o to, że ludzie robią wcześniej rezerwację i nie można teraz komuś zmienić albo odmówić. Niestety hotele też muszą zarobić a taki okres to dla nich "żniwa". Normalnych klientów też muszą mieć żeby się utrzymać.

Link to comment
Share on other sites

Nawet przez chwile nie pomyslalam o zlej woli tego pana :lol: Fatalny okres na znalezienie czegokolwiek......i jak zawsze ewentualny problem z transportem i z czasem. No marzy mi sie postawienie tej klateczki....moze w kantorku? ;) Zaciskam kciuki za dobre rozwiazanie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Drogie cioteczki - zakończył się bazarek na imiona dla rodzinki. Propozycje które padły to Moding ( z duńskiego Dzielna) dla suni. I zgodnie z kolejnością zdjęć psiaków - Dorcia, Rudzia, Malinka, Jeżynka, Jagódka i Dzdka. Dzięki licytującym - Andegawenka, Jagoda1, Kapsel, Moca35, Zaba ( kolejność alfabetyczna) uzbierało się prawie 100zł. Pozbierać i przelać, czy podawać nr konta TOZu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka'][B]dusje[/B] ja myślę że tu nie od złą wolę chodzi ale o to, że ludzie robią wcześniej rezerwację i nie można teraz komuś zmienić albo odmówić. Niestety hotele też muszą zarobić a taki okres to dla nich "żniwa". Normalnych klientów też muszą mieć żeby się utrzymać.[/QUOTE]

nie, nie wyobrażam sobie powrotu ich na pole :(
Słuchajcie, mam propozycje hotelu AMOK.. ale to kupa kasy :placz:
mamusia za 10 zł za dobę a maluchy za 4 zł za dobę... to i tak koszt ok 1000 zł
450 zapłaci moja znajoma, 100 była by z bazarku imieninowego trochę jest też juz z bazarku stroikowego mojego... brakło by właściwie nie tak wiele.. kurcze myślcie, co robić....
Ubłagałam im miejsce w środku, na górze kociarnia a na dole pomieszczenie ok 3 m na 3 m

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...