Jump to content
Dogomania

Onka Hera ma DS:)


dreag

Recommended Posts

Guest monia3a

I zapomniałam napisać, że mój TZ troszkę kręcił nosem ale powiedział, że jeśli już muszę i chcę to on nie ma nic przeciw ;) tylko póki mam dwa tymczasy w domu mała będzie musiała zamieszkać w budzie na podwórku. Mogę ją wziąć najwcześniej w niedzielę rano.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='monia3a']Siedzę i cały czas się zastanawiam czy nie lepiej będzie jej w domu, wiecie ja chciałabym aby każdy pies mieszkał w domu a nie w budzie ;)[/QUOTE]

Tak i jeszcze z własną kanapą :lol:
Szukacie pałaców dla tych psów nie wiadomo po co :eviltong: zamiast oddać jak chętni przyjeżdżają i chcą brać ;)

Link to comment
Share on other sites

Po słowach jaanny019 doszłam do wniosku, że najlepiej jednak do Białej:cool3:. No i ją do niej zawiozłam. Mam nadzieję, że będzie grzeczna, bo stróż mówił, że u niego w pakamerze była cały czas bardzo grzeczna. I super bawiła się z psami, jak pod nią podjechalam. Szalały we trójkę. Czuła się tam już jak u siebie. Szkoda mi jej. Po raz kolejny wzięłam psicę do samochodu (wskoczyła bez zapraszania), a potem znowu zostawiłam. To dla mnie zbyt duże obciążenie psychiczne:cool1:. Chyba zaczynam wariować:roll:. Znowu noc do tyłu.

[B]Biała29[/B] czekamy na wieści...

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Bardzo nie odpowiedzialne jest to co zrobiłaś, przyjechał do Ciebie nieznany pies a Ty od razu spuściłaś ją ze smyczy. Co by było gdyby nie wróciła ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biala29']pochodziła nawet ją puściłam luzem i wróciła na wołanie:razz:[/QUOTE]
:crazyeye: o jej. ja swego dopiero po pół roku ze smyczy spuściłam chociaż on cierpiał i ja , że nie może biegać tzw. luzem. Całe szczęście ,że wróciła. Pamiętaj ,że następnym razem może nie wrócić, przecież tak naprawdę to Ciebie jeszcze nie zna

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniła do mnie pani zza Choroszczy. Jest zainteresowana sunią, ma jedną Onkę starszą i miała psa, który odszedł. Oferuje raczej pobyt na zewnątrz, ale w towarzystwie psiej koleżanki. Buda ocieplana. Poinformowałam panią o konieczności sterylizacji - albo my, albo ona w nowym domu i podpisaniu umowy adopcyjnej. Zapomniałam o uprzedzeniu o wizycie przedadopcyjnej, ale to chyba nie stanowi problemu... Chciałaby ją zobaczyć, najlepiej jeszcze dziś. Co myślicie? Kurcze, szkoda, że buda...:roll: Powiedziałm, że jakby co, Biała się z nią skontaktuje, ale najpierw trzeba się zastanowić czy dać jej szansę:cool3:. Brzmiała całkiem, całkiem...

Link to comment
Share on other sites

Generalnie na podwórku:p. Tak sobie pomyślałam, że będzie najprawdopodobniej w sobotnim Porannym, może jeszcze coś się lepszego trafi. Możemy zaczekać. A babka jak zainteresowana, to może niech przyjedzie, można ją jeszcze wybadać, nie zamykać drogi. Może się okazać, że to nie najgorsze wyjście. Skoro miała dwa psy, to chyba lubi... Pewnie, że lepiej byłoby jej w łóżeczku, tym bardziej, że teraz grzeje pupcię u Białej. Ona bardzo lgnie do człowieka, chce przebywać w jego towarzystwie, ale z psami też lubi. Tak sobie myślę, że ona temu w lecznicy drapała i marudzi ła, bo zostawili ją samą gdzieś zamkniętą, a ona się tego bała.
[B]Biała29, [/B]jak u Ciebie w mieszkaniu się zachowuje? Chce wyjść, otwiera dzrzwi? Gadaj zaraz jak na spowiedzi:evil_lol:.
A z tą suką, która była u Ciebie wczoraj dogadały się w końcu w domu czy na spacerku:cool3:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Może panią trochę wziąć "na przetrzymanie". Wymówić się sterylką planowaną... Jeśli jej zależy, powinna się zgodzić zaczekać. Bo jak się w międzyczasie trafi domek z łóżeczkiem, to co?...[/QUOTE]
Niezły pomysł;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Może panią trochę wziąć "na przetrzymanie". Wymówić się sterylką planowaną... Jeśli jej zależy, powinna się zgodzić zaczekać. Bo jak się w międzyczasie trafi domek z łóżeczkiem, to co?...[/QUOTE]

Też tak myślę :)

... szkoda suni do budy ... ona tęski do człowieka ... nie wiem, czy będzie tam szczęśliwa.

Jest piękna, ma dobry charakter, z pewnością znajdzie dobry domek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ciocia Jo37 obiecała owczarkarzy ściągnąć na wątek :) I ogłoszenia trzeba robić w ilościach hurtowych (ja niestety nie potrafię :()[/QUOTE]
dałam do owczarkarzy, ale cisza...
[URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=16914&PN=1[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas temu wyadoptowałam jednemu panu taką sukę.Ten człowiek nie mieszka w pobliżu,ale przyjeżdżał z psem na Bagnówkę,gdzieś tam są konie i ułani.Zmienił numer i nie mogłam się z nim skontaktować,więc pomyślałam że coś się stało...W miejscu gdzie mieszkał już nie mieszka i dlatego prosiłam o sprawdzenie.Tamta suka ma na imię Kerbi i ma dwie plamki na języku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...