Jump to content
Dogomania

Onka Hera ma DS:)


dreag

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest monia3a

Jak przeżyjemy wspólnie święta to przeżyjemy i dłużej. Jeśli tylko będą deklaracje na psiaka z Raczek to myślę, że może jechać choćby jutro ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Heksa dziś rano poszła sobie pospacerować :angryy:
Jak codzień o 4.30 nakarmiłam ją i poszłam do domku obrabiać się do pracy, po jakiejś pół godzince wyszłam z nią pogadać a jej nie ma :-o nudziło się panience :shake:
czegoż ona tak ucieka, źle je u mnie ?? to niech idzie sobie i nie wraca, a nie kręci się koło domu :evil_lol:
Wszystko już jakoś pomału się poukładało tylko te jej ucieczki ...

Dziś wraca mój TZ i tak się zastanawiam czy ona go wogóle wpuści do domu, ponieważ na wszyskich przechodzących szczeka basem :D

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Narazie nie mogę zaszczepić Heksy przeciw wściekliźnie, ponieważ dostała leki na powstrzymanie cieczki, dopiero po niedzieli. Tak więc jakby kogoś pogryzła to powiem, że to pies dreag :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Ile sunia ma lat?
Znajomy szuka oneczki młodej. Do domku na wsi, do 2 psów, teren ogrodzony.[/QUOTE]

Ja mam młodą sunię do adopcji, świetnie dogaduje się z psami i kotami i w ogóle jest super. Nie wiem tylko czy ten znajomy ma jakieś preferencje odnośnie wyglądu czy wielkości? wątek Luny w podpisie

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Heksa ma około 2 latek ale niestety z suczkami się nie dogaduje tylko z samcami ( choć z moją Kiarką jest już OK ale na początku było ciężko )

Jutro jadę sprawdzić dla niej domek w Białymstoku :) przez telefon dziewczyna brzmi OK ale jak będzie na żywo - zobaczymy.

Dziś panna dała mi popalić, rano wstałam ją karmić a jej nie ma - poszła sobie :D wołałam i nic. Niestety musiałam pójść do pracy. Wróciłam i poszłam jej szukać, małpa sama wróciła, ech mam ja się z nią :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda7k']Ja mam młodą sunię do adopcji, świetnie dogaduje się z psami i kotami i w ogóle jest super. Nie wiem tylko czy ten znajomy ma jakieś preferencje odnośnie wyglądu czy wielkości? wątek Luny w podpisie[/QUOTE]
Młodego onka chce. Ale ponieważ ma duże psy uważam że suka będzie najlepsza. Ale młoda.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='joanna83']Jak tam Heksa? Nie poszła dziś na wycieczkę?
Widziałam jej ogłoszenia na BO. Może lepiej nie piszcie, że ona została wyrzucona itp. Ludzie boja się brać dorosłą ONkę z niewiadomego źródła.[/QUOTE]

Dziś nie poszła przynajmniej rano :D mąż do mnie dzwoni i mówi: Heksa sobie poszła i nie chce wracać :D ganiał ją z parówką po przystanku :evil_lol: żałuję, że tego nie widziałam :roll:

Ja w ogłoszeniach piszę tylko o niej, o jej charakterze i zachowaniu. Wiem z doświadczenia, że ludzie nie chcą psów z ulicy. Po ogłoszeniu przed świętami na gumetree miałam kilka telefonów o nią ale nestety po świętach nikt się nie odezwał. Ale to dobrze, ponieważ nie oddam jej do pilnowania do budy - szukamy domu z mieszkaniem w mieszkaniu :roll: także proszę nie piszcie, że nadaje się na stróża :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

I nic nie wyszło :P choć Asia nie napisała, że jeden domek tylko dla Heksy.
Pierwszy domek był dla suni Ani ale niestety sunia nie została więc pojechałyśmy sprawdzić DS Heksy i niestety nie oddam tam psa.
Modzi ludzie, chłopak miał wcześniej amstafa kilkanaście lat i na starość oddał do schroniska ponieważ zrobił się agresywny :o
Mieli jeszcze suczke z rodowodem shar pei ale jak miała kilka lat i w trakcie cieczki wyleciały jej wnętrzności :o i niby ja ratowali ale się nie udało,aha i chłopak jak był młody to miał ON chłopaka, który odszedł ze starości, a miał 7 lat.
Masakra jakaś, rozumiem, że nie każdy jest zamożny i nie każdy śpi na kasie ale po wyglądzie samego mieszkania załamałam się, a jak popatrzyłam na ludzi to słów brak, chłopak w porwanych skarpetkach, a dziewczyna w porwanej bluzie. W domu małe dziecko a temperatura może z 18 stopni. Nie oddam tam Heksy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...