Jump to content
Dogomania

Czekoladka - teraz MASZKA! W dogomaniackim DS!


evel

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieczkę moję wykryją od razu;P Będzie szajba w domu :D Chyba zblokuje ja w takim razie hormonem i raz-dwa wytnę.Pytanie jeszcze o chipa?Ma?
Bo tak se planuje ze jak nie jest to ja zaczipuje podczas sterylki.

Yoda, co ją brałam ze schronu na DT tez miała cieczkę i jakos dałyśmy rade :D.

Link to comment
Share on other sites

Ja w sprawie finansów - 20.04 zostało zapłacone 200 zł za hotel do 19stego kwietnia, na koncie Czeko zostało 50 zł (doszło 8 zł od evel do pełnej kwoty), więc teraz do zapłaty będzie to, co za hotel do czasu wyjazdu + 100 zł długu (50 zł już jest).

Link to comment
Share on other sites

W obecnej chwili Czeko ma na koncie pozostałe 50 zł + 20 zł od pliny (wpłacone 18.04), co daje sumę 70 zł. Z racji na to, że bedzie w hotelu do soboty, za sam hotel trzeba będzie w tym miesiącu zapłacić 126 zł (miesiąc zaczyna się pannie 19 każdego miesiąca), więc do zapłaty jest 126 zł + 100 zł długu = 226 zł - 70 zł na koncie = 156 zł. [B]Czyli 156 zł trzeba jeszcze dozbierać. Nie należy też zapominać o pieniądzach na transport Czoko do DS - suma jeszcze nieznana. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudaPaskuda']a skąd ona bedzie jechać?Może znajdzie się ktoś kto również wybiera sie na wystawe i bedzie bez kosztów dowozu.A jak ma szczepienie na wscieklizne to pewnie by się dało na teren wystawy wejsc :)[/QUOTE]
na większości wystaw na jakich bywałam - jeśli tylko pies ma dokumeny i wpis o szczepieniu - wchodzi na wystawę bez problemów.
najlepiej zamieścić info z pytaniem czy ktoś jedzie z tamtych stron do Łodzi na wystawę na topiku o łódzkiej wystawie. Czasem się ktoś trafi, albo gdzieś z pobliskiego miasta - zawsze to mniej km do zapłacenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']W obecnej chwili Czeko ma na koncie pozostałe 50 zł + 20 zł od pliny (wpłacone 18.04), co daje sumę 70 zł. Z racji na to, że bedzie w hotelu do soboty, za sam hotel trzeba będzie w tym miesiącu zapłacić 126 zł (miesiąc zaczyna się pannie 19 każdego miesiąca), więc do zapłaty jest 126 zł + 100 zł długu = 226 zł - 70 zł na koncie = 156 zł. [B]Czyli 156 zł trzeba jeszcze dozbierać. Nie należy też zapominać o pieniądzach na transport Czoko do DS - suma jeszcze nieznana. [/B][/QUOTE]

Uzupełniłam pierwszą stronę. Idę szukać tematu łódzkiej wystawy ;)

Z mojego bazaru będzie chyba lekko ponad 100zł, jak mi się uda to dzisiaj wystawię następny.

Link to comment
Share on other sites

jak juz pisałam, nie poddam się.Wychowalam kelpika który był tak lekliwy ze jak sie tylko na niego krzywo spojrzało to szczał hektolitry siuśków,z lekiem separacyjnym, ze nei mógł zostac sam w domu bo wyl, szczekal i niszczyl..Ale teraz jest OK.

jak ktoś chce moze sobie poczytac o szczeniakach ze szczecińskiej ktore tez były lękowe...Nie boję się jej lęków, grunt żeby nie była zgryźliwym,agresywnym psiakiem,ale z tego co czytam to nie jest wiec prędzej czy późnej damy rade :)

Czy mała sie bawi jakimiś zabawkami?Przeciąga sie czy woli gonic piłki? (pytam bo moze zabiore ją za jakis czas na trening agility i zobaczymy jak jej sie spodoba )

nie moge sie już doczekac!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...