Jump to content
Dogomania

Misiaczek odszedł za TM:(


anetek100

Recommended Posts

  • Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tak smyczka obróżjka są..ale transportu w niedzielę nie będzie..onka nie jedzie, niestety warunki nie sprzyjają jeździe:(:(:(prawdopodobnie w styczniu dopiero wyruszy w taką samą trasę:(zatem powiedzialam Oli niech kupi leki, chociaz ze dwie puszki hepaticu,by psiuńcio już miał..

Link to comment
Share on other sites

witam:)
w bólach nareszcie udało mi się zarejestrować. czekałam długo na link potwierdzający rejestracje....

byłam wczoraj z Mamą u weta tego samego, który widział pieska w poniedziałek, ale stwierdził, że powinien go jeszcze raz zobaczyć przed podaniem leków, więc recepty nie dostałyśmy
dzisiaj udało mi się zorganizować transport i byłyśmy w tej samej lecznicy ale u innego lekarza, piesek dostał zastrzyk(antybiotyk), dostanie jutro i w poniedziałek(już umówione jesteśmy z mimiś na podwózkę), w poniedziałek będzie pan weterynarz, u którego byłyśmy wczoraj i on podejmie decyzje jak dalej leczenie ma wyglądać, prawdopodobnie wreszcie dostaniemy receptę.

Chyba, że Misia uda się przetransportować już jutro do BDT, wnioskuję z wpisu Anuli:


"Cioteczki jak dobrze pójdzie Misiaczek będzie jutro u mnie na BDT.Więcej napisze koordynator tego przedsięwzięcia- Aneta."[INDENT]I będzie można już spokojnie w Polkowicach rozpocząć leczenie
Czekam na informację odnośnie ewentualnego transportu.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Piesek dostał dzisiaj 3 zastrzyki (dokładnie - LIMOSPH, CATOSAL, METAUNM(nazwy spisuje z kartki, jaką dostałam- nie wiem czy poprawne)) pani weterynarz z dużych ampułek odmierzała konkretną dawkę, nie wiem czy można to kupić aptece, osobno jako ampułko-zastrzyki. . Nie wiem o której miałby być ten ewentualny transport, ale lecznica jest jutro czynna 9-12, więc przed jego wyjazdem może jeszcze udałoby się dać mu te zastrzyki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']No a jak się czuje Misiaczek po tych zastrzykach a transport ma być chyba o 5 rano bo ta osoba chce jak najszybciej wyjechać aby mogła też szybko wrócić[/QUOTE]

Piesek po zastrzykach jest spokojny i ciągle śpi. On ogólnie jest bardzo osłabiony, mało chodzi, mniej je niż na początku.
Co do transportu to nie jest jeszcze potwierdzone???

Link to comment
Share on other sites

dotarłam:)pędziłam co sił w kołach mojej malutkiej samochodzinki hehehe ale juz jestem....elmira mogłaby jutro o piątej ramno zabrać piesia..tak wstępnie ustaliłyśmy (koszt 350 zł), ale teraz oddzwoniła cyz jest sens na wariata pieska ciągać, bo we wtorek prawdopodobnie jedzie drugi piesek więc koszt transportu na połowę..ciocia rozmawiala z Anula ale musze jeszcze zapytac czy jutro jedzie Misio za 350 czy we wtorek za mniejsze koszty..byloby na karme chociaz nie wiem sama,ale elmira mowi tez ze moze chwile poczekac z wyjazdem,jej w sumie obojętne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...