Jump to content
Dogomania

Zamość-PATI we WŁASNYM DOMKU W WARSZAWIE!


sonia71

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

zaraz znowu popytam funię może przez weekend coś tam się powyjaśniało....a drugiej strony gdyby Patyśce cudem udało się być u yumanji (bo jest tam dla niej miejsce) to może adopcja bylaby szybsza i nie tak duże koszty ....qrcze ....muszę jeszcze raz wszystko przekalkulować....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']zaraz znowu popytam funię może przez weekend coś tam się powyjaśniało....a drugiej strony gdyby Patyśce cudem udało się być u yumanji (bo jest tam dla niej miejsce) to może adopcja bylaby szybsza i nie tak duże koszty ....qrcze ....muszę jeszcze raz wszystko przekalkulować....[/QUOTE]
ciotki jesli macie facebooka itp to wszedzie trzeba dorzucic Patyske,moze ja tam ktos wypatrzy!!!!!!!!!!!!!!!
przemysl Soniu to jeszcze raz,wiem,ze ta kasa to problem od zawsze........................ale bedzie miec fajnie u yumy!

Link to comment
Share on other sites

Lolalola -Patyśka jest na mojej stronie tzn założonej ogólnie dla wszystkich zamojszczakow -tylko jakoś oprócz IVV ktora tam czasem zaglada i Judyty to nikogo nie ma -a miało być tak pięknie ....strona poprostu umrze śmiercią naturalną bo jak nic się nie dzieje na niej ....

czekam na funię...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']Lolalola -Patyśka jest na mojej stronie tzn założonej ogólnie dla wszystkich zamojszczakow -tylko jakoś oprócz IVV ktora tam czasem zaglada i Judyty to nikogo nie ma -a miało być tak pięknie ....strona poprostu umrze śmiercią naturalną bo jak nic się nie dzieje na niej ....

czekam na funię...[/QUOTE]

Ja także udostępniam...ale potrzebna jest większa ilość zdjęć :)

Link to comment
Share on other sites

To Patysia juz ma 130 zl.[B]

Ciotki, Patysia blaga o kazdy grosik bo inaczej to beda z niej tylko chrzastki i skorka............
Nie bedzie sie nadawac nawet na zagryzke do ogorka
I tak juz wyglada jak wiezien z Oswiecimia !!!!!!!!!!!!! :-(:-(:shake::shake::shake::placz::placz::placz:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

IVV-ty psiowa anielico :),jeszcze jakieś grosiki idą ...na kilka dni grudnia się nazbiera ,tylko zaraz będzie styczen a platności są na początku miesiąca i tu nie mamy ...szczepienia...eh,
mam zarwaną noc,głowa mi od myślenia spuchła,oczyska opadły...a dzisaij to chyba kolana mi odpadną od klęczenia...żeby się udało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Soniu jak sie chce pieniadze uzbierac to trzeba bardzo duzo pw. wyslac. Ja niestety musze to zrobic dla Lenki i Henia bo tam tez juz niema.............

[B]Patyska blaga o pieniazki, bo jest strasznie chuda
i zemrze w schronie ....................[/B][/QUOTE]

tak Szarotko -wiem ,trzeba rozsyłać , na dogo już to nie działa ,zadnej odpowiedzi a znajomi już ci co mogli dali...ale teraz taki czas że większość niestety musi myśleć o rodzinie i świętach -to normalne....

Link to comment
Share on other sites

nie podoba mi się ta reklama ...znaczenie jest dobre że pies to nie zabawka ..ale sposób ..jakoś dla mnie ....nie tego....
Marinko przecież ty bywasz u mnie na FB! ja nie mam prywatnej swojej strony tylko tą jedną dla zamojszczaków :)

[B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Pati:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo]1.:loveu:[/COLOR][/B][B][COLOR=indigo]jogolcia@pdx-50zł[/COLOR][/B][B][COLOR=indigo].[/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo]2.:loveu:Gk/Pd-50zł.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]rozliczenie post #3.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=indigo][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']tak Szarotko -wiem ,trzeba rozsyłać , na dogo już to nie działa ,zadnej odpowiedzi a znajomi już ci co mogli dali...ale teraz taki czas że większość niestety musi myśleć o rodzinie i świętach -to normalne....[/QUOTE]
ja od wielu lat nie kupuje prezentow ,ani ich nie otrzymuje -pieniadze ,ktore na to mialy byc wydane, przeznaczane sa na dotacje dla potrzebujacych
fajnie by bylo gdyby wszyscy chociaz w Swieta robili cos dla innych niz zaganiali sie za glupimi prezentami ,ktore i tak sa rzucane w kat po pewnym czasie ...

Link to comment
Share on other sites

IVV ale myślenia ludzi nie zmienisz...owszem do 1 osoby na 100 może trafić to co się dzieje ze zwierzętami ...ale to malutkie ziarenko w korcu maku...ja jestem traktowana wśród znajomych i rodziny jako kosmita-dziwolag z ciągłym pytaniem po co ci to?a TZ po dzisiejszym dniu to już chyba wogóle wypisze mnie z rodziny....

Link to comment
Share on other sites

Soniu ,ale wlasnie my to musimy zmieniac !!! moi znajomi tez krecili nosami,ale ja stawialam sprawe jasno (jedyny prezent jaki przyjme to dotacja ) dawalam liste potrzebujacych do wyboru ;)
teraz juz sie troche przyzwyczaili hi,hi,hi
kupowanie prezentowto strata pieniedzy dla mnie ...
mocno religijnym osobom tlumacze ,ze Jezus bylby bardziej zadowolony z takiego wlasnie prezentu ,a nie z nastepnej materialnej rzeczy....i wlasciwie ten argument dociera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IVV']Soniu ,ale wlasnie my to musimy zmieniac !!! moi znajomi tez krecili nosami,ale ja stawialam sprawe jasno (jedyny prezent jaki przyjme to dotacja ) dawalam liste potrzebujacych do wyboru ;)
teraz juz sie troche przyzwyczaili hi,hi,hi
kupowanie prezentowto strata pieniedzy dla mnie ...
mocno religijnym osobom tlumacze ,ze Jezus bylby bardziej zadowolony z takiego wlasnie prezentu ,a nie z nastepnej materialnej rzeczy....i wlasciwie ten argument dociera[/QUOTE]

IVV, szczęściaro:) Ja od lat usiłuję przekonać znajomych do takie formy obdarowywania, ale rezultat jet mizerny, a mój szacunek do owych znajomych i niektórych członków rodziny po prostu nie istnieje :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...