Jump to content
Dogomania

Zamość-PATI we WŁASNYM DOMKU W WARSZAWIE!


sonia71

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='IVV']czy sa jakies wiadomosci ze schronu ??? czy ja ktos widzial ???
kiedy to miejsce bedzie ,bo mozna ja juz w sumie brac ...[/QUOTE]

prosiłam dziewczyny na zamojskim ale Zunia co chciała robić zdjecia się rozchorowala ,była zadra ale nic nie pisała o Pati ,więc nie mam potiwrdzenia że jeszcze jest...
funia sama na 100 procent taż nie określi konkretnego dnia kiedy będzie miejsce ...czekamy

ja też ciągle pamiętam o Hero ...ale powiedzcie co mogę zrobić ...nikt jej nie przetrzyma bo nie wiadomo dokładnie ile ...musimy czekać na miejsce u funi....

[B][COLOR="#4b0082"]wpłata na konto Pati:
1.:loveu:Joodith-30zł.[/COLOR][/B]
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']Joodith -Ptyśka daje ci dzióbka :)

[B][I][SIZE=4][COLOR=#483d8b][I][I]Świat schroniskowej Pati to oblodzone ściany budki przez które mróz przenika ją do ostatniej kosteczki,tak bardzo chce poczuć odrobinę ciepła CzyToTakDużo czy musi zapłacić swoją ledwo tlącą się iskierką życia za to że jest malutka ,ma gładką sierść i ktoś pozbył się jej zanim pokazała mu jak potrafi go kochać CzyToTakDużo ... grosik to dla ciebie tylko paczka papierosów mniej,1piwo,1kino ,1pizza a dla niej to ŻYCIE[/I][/I][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/QUOTE]

Bardzo ładnie napisałaś Soniu :-o

Link to comment
Share on other sites

nie wiem z czego to wynika ale mi nigdy nie udało się namowić żadnej z dziewczyn lub kogoś ze znajomych do nawet chwilowego przetrzymania psiutka nie mówiąc już o kilkudniowym , zawsze trafiam w nieodpowiedni moment...funia jak najszybciej da odpowiedź jak stoi z kwarantanną....serce boli ...

Link to comment
Share on other sites

Lolalola -funia jak i nikt inny nie jest w stanie na 100 procent określić kiedy będą adopcje....spokojnie- nie nakręcajmy się ...da znać ...

a dlaczego nie biorę pod uwagę innych hotelików i DT -z prostej przyczyny ...brak finasów na kolejne miesiące na jeden miseiąc mamy a co z odrobaczeniem ,wirusówki ,....a co dopiero transport który zazwyczaj pochłania dużą gotówkę..
wierz mi że już to przerabiałam... z Molly ..na szczęście jest w domku ale łatwo policzyć ile wkładu było mojego bo ostatecznie wszystko jest napisane ,dobrze że końcowy bilans wyszedł na plus i nadwyżka przeszła na Polly i Rozi... ale w czasie rozstrzygania adopcji trzeba za wszystko płacić ..wpływy są poźniej ...

a wy jak myślicie dziewczyny ..trzeba wszystko przekalkulować ,przegadać....dawajcie odpowiedzi....

EDIT: szukałam namiarów na yumanjii -i nie znalazłam ....jaki koszt ,z karmą czy bez?

Link to comment
Share on other sites

soniu71:)ja sie wcale nie nakrecam,tylko podpowiadam na wszelki wypadek,ponizej wkleje linka na ktorym jest yumanji,byla u niej moja Lola kiedys...mozesz zapytac,co i jak,moze to cos pomoze Patysce w sensie szybszego wyjscia ze schronu,napisz yumie,ze ja ja polecilam,nie sadze zeby za Patyske bylo wiecej niz 250 plus karma,ale trzeba sie upewnic u Aski ....moze da rade....mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

zapytanko do yumanji poszło ,ale coś wam przedstwawię :
-miesiąc DT-ok250zł.
-karma kupowana na allegro ok 150 zł,bo wtedy jest taniej jak duży worek
-odrobaczenia 2,3 razy,wirusowki,50zł.
-transport jeżeli z kimś połączyć ok 100zl.
czyli ok 550 zł w najlepszym wypadku jeżeli tylko bedzie tam miesiąc a co jeżeli więcej to 550 zł plus następne 250 zł czyli 750 zł
a mamy 130 zł.i ok 100 idzie czyli 230zl.
reszzta spada na mnie...................niewykonalne ............ bo zobaczcie nie można nawet nazbierać na operację Neli lub Szansy więc myślenie że się jakoś nazbiera jest po prostu złe...bo się nie zabiera....a czekając na miejsce u funi to 248 zł już z karmą plus odrobaczenia i wirusowki 50zł czyli 300zł.


co wy na to? ...bo ja to tak czarno widzę.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...