Jump to content
Dogomania

Pomocy!! Podkarpacie - psy giną w "smalcowni", cała wieś kupuje smalec psi!!!


majuska

Recommended Posts

Ja równiez jestem...nie jestem ekspertem, ale uważam, może się mylę, ze nikt tego nie ruszy...to odpowiedź dziennikarza znajomego, jeśli nie będzie jakiś fotek bądź nagrania, jakiś nawet początkowe,. brak mi pomysłów, w szoku jestem, a tu kolejna mordownia gdzie nagrań potrzeba..trzeba by było kogoś tam wsadzić koniecznie..nie wiem, po ten chol....ny smalec niestety, żeby pstryknął fotki jakies albo nagranie..nie wiem nawet jakiś pijaczek co pójdzie za gorzałę i nagra...z czyms uczepionym, bo bez zdjęć chociażby to nie wiem, czy uda się coś zrobić...to przykre ale to nasza Polska rzeczywistość, chyba, ze któraś z Was ma dziennikarza, który się zajmował taką sprawą, bo napisac do kogoś, ze sa podejrzenia, to ja się boję, że oleją to....oni chca dowodów, chociaz tv ostatnio częściej się zajmuje, ale zdjęcia albo nagranie na początek...to moje skromne zdanie..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeżeli tam nie pojadą fachowcy to on będzie nadal mordował, wiem, że to dla wielu jest tzw. "koniec świata" i przede wszystkim koszty, wszystko to wiem, ale "szaraki" takie jak ja nic tu nie wskórają....a jeszcze moga coś spaprać.
Droga do Tylawy jest drogą na przejście graniczne, jest regularnie odśnieżana - czarna (nie jest jakoś strasznie trudno tam dojechać), ludzie z którymi rozmawiałam zapewne mogliby jeszcze wiele szczegółów opowiedzieć, mam do nich kontakt

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nawet jakby miało to trwać pół roku( biede psiny) :( trzeba się tym zająć.
Do jednej takiej smalcowni pojechała dziewczyna z ukrytą kamerą przypiętą pod kurtkę(i się nagrało wszystko musiała pare razy tam chodzić bo facet był nie ufny) ale wpadł :)

Link to comment
Share on other sites

moze niech ktos rozglosi ze panuje epidemia smalcozoidalnego wirusowego H1N1 zapalenia opon mozgowych i naklei ogloszenia w okolicy i wszystkie osoby ktore mialy stycznosc z psami a szczegolnie te ktore sie smarowaly proszone o pilny kontakt z Sanepidem.cos w tym stylu..moze.......tepaki...sie wystrasza a tego dziada..niech utopia w smalcu...z niego...


[quote name='Shania']Ja równiez jestem...nie jestem ekspertem, ale uważam, może się mylę, ze nikt tego nie ruszy...to odpowiedź dziennikarza znajomego, jeśli nie będzie jakiś fotek bądź nagrania, jakiś nawet początkowe,. brak mi pomysłów, w szoku jestem, a tu kolejna mordownia gdzie nagrań potrzeba..trzeba by było kogoś tam wsadzić koniecznie..nie wiem, po ten chol....ny smalec niestety, żeby pstryknął fotki jakies albo nagranie..nie wiem nawet jakiś pijaczek co pójdzie za gorzałę i nagra...z czyms uczepionym, bo bez zdjęć chociażby to nie wiem, czy uda się coś zrobić...to przykre ale to nasza Polska rzeczywistość, chyba, ze któraś z Was ma dziennikarza, który się zajmował taką sprawą, bo napisac do kogoś, ze sa podejrzenia, to ja się boję, że oleją to....oni chca dowodów, chociaz tv ostatnio częściej się zajmuje, ale zdjęcia albo nagranie na początek...to moje skromne zdanie..[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']czy media sa powiadomione? czy sa swiadkowie ,i materialy dowodowe?czy wiadomo gdzie mozna kupic smalec z tych zamordowanych zwierzat?
czy mozna gdzies zatelefonowac w tej sprawie?[/QUOTE]
Przeczytaj proszę temat to są zaledwie 3y strony, znajdziesz w nich wszystkie odpowiedzi na swoje pytania :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! Nie gorączkujcie się,bo to poważna sprawa!:razz:
Nie powinno się tak działać jak w Kłobucku,bo bez przemyślanego scenariusza nic dobrze nie wychodzi!
Przypominam,że Kłobuck to: braki w dowodach!!!!
Czasem lepiej poczekać,a sprawę tak załatwić,aby oskarżenie miało silne dowody;)
[B]Tylko Frotka[/B] /m.innymi dlatego,że jest prawnikiem!/ może doradzić,jak sensownie "osaczyć" faceta i jak w efekcie zdobyć niepodważalne dowody winy:razz:
A przede wszystkim ma duże doświadczenie w zwalczaniu smalcowni!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']czy media sa powiadomione? czy sa swiadkowie ,i materialy dowodowe?czy wiadomo gdzie mozna kupic smalec z tych zamordowanych zwierzat?
czy mozna gdzies zatelefonowac w tej sprawie?[/QUOT

Wez juz przestan, co? Watek ma 3 strony, raz juz zaznaczylas tu swoja obecnosc i co? Nie rozumiesz, w czym rzecz? Nie czytasz, ze dziewczyny zastanawiaja sie nad najlepszym rozwiazaniem? Pozwol im pomyslec i obrac taktyke, ok?

Edit: widze, ze Ata juz odpowiedziala, chyba pisalysmy w tym samym czasie, tyle ze dogo muli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...