Jump to content
Dogomania

ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))


malawaszka

Recommended Posts

Udało się :lol: przedarłam się do łysolka ;) wbrew pozorom ma się dobrze :) chudzina to fakt, łapka trochę opuchnięta, trzyma ją większość czasu w górze,ale próbuje na niej stawać jednak myślę że niestety złamanie jest w okolicy nadgarstka lub zwichnięcie ;( , owszem problem skórny też jest, ma parę strupów na grzbiecie, mnie to wygląda na grzyba lub problemy skórne z niedożywienia :( niestety dowiedziałam się też, że chłopak na swojej drodze spotkał nie tylko dobrych ludzi, ale tez trafił na tych ZŁYCH podobno w zeszłym tyg został pobity przez jakichś "ludzi" :mad:. podobno monitoring sklepu to uchwycił :cool3:
Tam gdzie koczuje ma w miarę ciepło,materac i zasłonięte wejście żeby go nie zaśnieżyło !! jedzonko regularnie dostaje, [B]dzięki ogromne dla tych Pań co nim się zajęły [/B]:D
Dziś rano dostał ciepłej zupy :) teraz opędzlował michę ciepłego ryżu z mięsem :) a o 18 idę do niego z kolejną porcją :) nie sprawia wrażenia bardzo głodnego- dzięki dobrym ludziom:) je spokojnie i pozwala merdać sobie w misce :) a żebyście widzieli jak mu się ślepka uśmiechnęły na widok jedzonka - wdzięczna poczciwa psinka z niego jest :D .
Myślę że przetrwa jeszcze do transportu, a jutro rano powinniśmy go zabrać jak mój TZ da radę dziś po pracy przedrzeć się do Bełżyc z Lublina:cool3: .Myślę też że nie powinno być problemów z adopcją, wielki pies- fakt, ale poczciwy i wcale a wcale nie wykazuje ani lęku, ani żadnych innych niepokojących objawów wobec ludzi, mimo tego co przeżył !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lapo']Udało się :lol: przedarłam się do łysolka ;) wbrew pozorom ma się dobrze :) chudzina to fakt, łapka trochę opuchnięta, trzyma ją większość czasu w górze,ale próbuje na niej stawać jednak myślę że niestety złamanie jest w okolicy nadgarstka lub zwichnięcie ;( , owszem problem skórny też jest, ma parę strupów na grzbiecie, mnie to wygląda na grzyba lub problemy skórne z niedożywienia :( niestety dowiedziałam się też, że chłopak na swojej drodze spotkał nie tylko dobrych ludzi, ale tez trafił na tych ZŁYCH podobno w zeszłym tyg został pobity przez jakichś "ludzi" :mad:. podobno monitoring sklepu to uchwycił :cool3:
Tam gdzie koczuje ma w miarę ciepło,materac i zasłonięte wejście żeby go nie zaśnieżyło !! jedzonko regularnie dostaje, [B]dzięki ogromne dla tych Pań co nim się zajęły [/B]:D
Dziś rano dostał ciepłej zupy :) teraz opędzlował michę ciepłego ryżu z mięsem :) a o 18 idę do niego z kolejną porcją :) nie sprawia wrażenia bardzo głodnego- dzięki dobrym ludziom:) je spokojnie i pozwala merdać sobie w misce :) a żebyście widzieli jak mu się ślepka uśmiechnęły na widok jedzonka - wdzięczna poczciwa psinka z niego jest :D .
Myślę że przetrwa jeszcze do transportu, a jutro rano powinniśmy go zabrać jak mój TZ da radę dziś po pracy przedrzeć się do Bełżyc z Lublina:cool3: .Myślę też że nie powinno być problemów z adopcją, wielki pies- fakt, ale poczciwy i wcale a wcale nie wykazuje ani lęku, ani żadnych innych niepokojących objawów wobec ludzi, mimo tego co przeżył !!!!!!!![/QUOTE]

dzięki Ci kochana!!!!!! :Rose:

Link to comment
Share on other sites

ano jestem, jestem i pewnie szybko się z Bełżyc nie ruszę hihihihi !!!
A pysiol mu się śmieje również na widok człowieka, boshe słodziak, ale da radę poczeka i będzie dobrze :) i nastawia się do miziania :D
po 18 napiszę kolejna relację ;)

Link to comment
Share on other sites

tak to niestety najgorsze. Mam nadzieję, że żaden debil nie postanowi mu zniszczyc posłanka.
Nagranie z monitoringu można wykorzystać.
A może tak chłopaczek zostałby juz nazwany - żeby nie był bezimienny.
Ja proponuję [B]Lapo[/B] :loveu::loveu:- wg mnie bardzo do niego pasuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Najgorsze, że te mrozy w nocy straszne maja byc :( No ale trzeba być dobrej mysli.[/QUOTE] zaraz jeszcze przebuszuję piwnicę bo tam chyba, coś mi tak świta mam materacyk :) chłopak dostał już jeden ale na dwóch będzie jeszcze cieplej ;) naprawdę ma tam ciepło, panie zrobiły mu zadaszenie i zasłonkę przed wiatrem :D i śniegiem i wiary jestem wielkiej że nie będzie mu bardzo zimno :) więc nic się nie martwmy tylko kciuki trzymajmy żeby śnieg odpuścił i żeby chłopak jak najszybciej trafił pod opiekę lekarzy, bo wydaje mi się że bardziej mu przeszkadza ta skóra :( i łapka !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']tak to niestety najgorsze. Mam nadzieję, że żaden debil nie postanowi mu zniszczyc posłanka.
Nagranie z monitoringu można wykorzystać.
A może tak chłopaczek zostałby juz nazwany - żeby nie był bezimienny.
Ja proponuję [B]Lapo[/B] :loveu::loveu:- wg mnie bardzo do niego pasuje.[/QUOTE]
Lapo nie ma nic przeciwko :D wręcz bardzo mi miło , a rzeczywiście pasuje do niego ;)
Nie ma możliwości zniszczenia, bo posłanko jest na tyłach sklepu i raczej nikt się tam nie będzie plątał , mam nadzieję :)
Też mi chodzi taki pomysł po głowie z tym nagraniem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

a "domek " ma zrobiony z desek, taka przybudówkę ;) więc z tyłu nic nie wieje, z boku też, tylko wyjście ma z budki, ale też jest zasłonięte grubym materiałem który raczej wiatru nie przepuszcza :D a będę u niego o 18 i potem jeszcze wieczorem ok 21 pójdę zobaczyć czy chłopak ma domek w całości ;) i czy jest i nie poszedł na wędrówki po Bełżycach ;)

Link to comment
Share on other sites

Imie jest, teraz tylko oby akcja się udała.
Dziewczyny - jak jest nagranie - trzeba koniecznie z nim coś zrobić, bo zawsze panowie władza marudzą, ze trzeba nagrać na wideo ze coś tam się stało, bo inaczej to oni niewiele mogą. A jak teraz będzie dowód, to super!
I nadal pada....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...