Jump to content
Dogomania

ŁYSY sznaucer olbrzym w DOMUUUUU lalala :))))


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 668
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PRZEKLEJAM Z FACEBOOKA
aka wiadomosc otrzymalam od strazy miejskiej w Lublinie....jezeli wiec ktokolwiek wie gdzie ten sklep sie znajduje pod ktorym spi ten biedaczek, prosze dajcie znac! oni go zawioza do schroniska:

W odpowiedzi na Pani mail uprzejmie informuję..., że ponieważ pies
znajduje się w Bełżycach, Straż Miejska Miasta Lublin nie może podjąć
interwencji na tym terenie. W sprawie tej kontaktowałam się z
komisariatem Policji w Bełżycach, jednak do podjęcia interwencji
potrzebna jest dokładna informacja, gdzie przebywa pies (informacji
takiej brak na podanej stronie).
Kontakt do lubelskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt to
[email][email protected][/email] tel. 81 466-26-42.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafranekm']Proszę nie kontaktować się z Policją w Bełżycach, bo ona z kolei zawiadomi UGminy, a oni u siebie albo w schronisku go uśpią.My staramy się go zabezpieczyc. Okaże się, że nasze tarania na ma nic.Gmina ani Policja nie może o tym wiedzieć.[/QUOTE]

dokładnie tak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']PRZEKLEJAM Z FACEBOOKA
aka wiadomosc otrzymalam od strazy miejskiej w Lublinie....jezeli wiec ktokolwiek wie gdzie ten sklep sie znajduje pod ktorym spi ten biedaczek, prosze dajcie znac! oni go zawioza do schroniska:

W odpowiedzi na Pani mail uprzejmie informuję..., że ponieważ pies
znajduje się w Bełżycach, Straż Miejska Miasta Lublin nie może podjąć
interwencji na tym terenie. W sprawie tej kontaktowałam się z
komisariatem Policji w Bełżycach, jednak do podjęcia interwencji
potrzebna jest dokładna informacja, gdzie przebywa pies (informacji
takiej brak na podanej stronie).
Kontakt do lubelskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt to
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 81 466-26-42.[/QUOTE]
Kto za tym stoi:cool3:?
Biedak wytrzyma jeszcze trochę, musi wytrzymać...

Link to comment
Share on other sites

jestem i ja

[quote name='majka2222']pies się drapie bardzo? jeśli ma przerzedzoną skórę to może być świerzb, trzeba kupić Novoscabin nie jest taki drogi i rękawiczki jednorazowe smarować go, szybko mu przejśc powinno... no i wartałoby go oczywiście potem wykapać:([/QUOTE]

a może wcale nie świerzb tylko niedożywienie? albo alergia? albo nerki? albo cokolwiek - mój pies świerzba nie ma a też przerzedzony! nie wydawajmy wyroków !
a wykąpać? doskonale, tylko chyba nie na ulicy? może najpierw znaleźć miejsce




[quote name='malawaszka']MaDi ma spróbować go umieścić w Lublinie w szpitaliku, chociaż na kilka dni, a potem dzięki AgnieszceP będzie miejsce dla niego w Warszawie w klinice na tatarkiewicza, gdzie oni leczą rottki - oby się udało! będzie potrzebny transport do Warszawy!!!!! o pieniądzach nie wspomnę :([/QUOTE]

oby! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio']Matko, żeby się nie okazało, że UG już go dopadł :([/QUOTE]


nie wiedza gdzie jest - i mam nadzieję, że nikt im nie powie! my na pewno nie! to zakrawa na paranoję, że tak trzeba postępować, ale takie są polskie realia niestety... w takich miejscach nie ma opieki nad bezdomnymi psami - jest ochrona PRZED bezdomnymi psami... a ten pies nie ma czasu na walkę z UG

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']to osoba z FB, ale to niegroźne wcale, bo nikt nie wie gdzie on jest, a nadto odpowiedź jest taka, że Straż Miejska nie może pojechać /wiadome zasięg/ i żeby kontaktować sie policja - czego nikt nie uczyni - gdyz Wy koordynujecie działania - to tylko informacje.[/QUOTE]

dzięki Basiu :)

[quote name='jambi_']jestem i ja

[B][COLOR=Red]no wreszcie! [/COLOR][/B]

a może wcale nie świerzb tylko niedożywienie? albo alergia? albo nerki? albo cokolwiek - mój pies świerzba nie ma a też przerzedzony! nie wydawajmy wyroków !
a wykąpać? doskonale, tylko chyba nie na ulicy? może najpierw znaleźć miejsce

[B][COLOR=Red]też ma mandzieję, ze to niedożywienie, alergia na pchły a nie choroba skóry, ale na oko się nie dowiemy - dlatego pojedzie do klinki[/COLOR][/B]

oby! :kciuki:[/QUOTE]

:)

Link to comment
Share on other sites

Teraz najważniejsze, to podać lapo miejsce/sklep gdzie przebywa ten pies, tam gdzie jest to prowizoryczne schronienie sklecone. Lapo chce mu jedzonko cieple zanieść i jak mamy go do Lublina zawieźć, to przecież musimy go w ogóle znaleźć i mieć "w ręku"....Malawaszko, Twoja znajoma wie gdzie to jest, może jakoś pomóc w szukaniu, bo chyba foty jak widzę to ona robiła....?

Jeśli dziś dotrę do domu po pracy i mój TZ również, to pomyślimy, zorientujemy się co i jak i być może zaryzkujemy jechanie do Bełżyc po psa...ale nic nie obiecuję, bo pogoda jest straszna, jest po prostu śnieżna zamieć, która wcale nie ustaje, są korki na każdej drodze dojazdowej z i do Lublina....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='farmerka63']Pogoda wszędzie jak najgorsza na takie akcje...ale w tym momencie jesteście jedyną szansą dla tego biedaka . Trzymam kciuki za sukces i gorąco wierzę, że się uda. Wysyłam już Wasi 5 dyszek na dobry początek :kciuki: -piechol na pewno będzie potrzebował finansowego wsparcia.[/QUOTE]

A do kogo można przesłać pieniążki?? Ja też chce pomóc!

Link to comment
Share on other sites

Chyba dzisiaj nic nie zdziałacie już :(
Info z dziennika wschodniego:
"Około godz. 13 ma dotrzeć do Lublina fala jeszcze bardziej intensywnych opadów śniegu. Ratusz rozważa zamknięcie dróg wjazdowych do miasta. Aktualnie droga krajowa nr 17 Lublin - Warszawa jest zablokowana. Policjanci kierują samochody ciężarowe na przydrożne parkingi. (...) Śnieg ma padać nieprzerwanie aż do godziny 18."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']co za złośliwość losu! [B]lapo[/B] zaopatrz psiaka dobrze kochana :Rose: musi wytrzymać! teraz jak pomoc jest tak blisko to MUSI!
tak - kwestia pieniązków to bardzo proszę o wstrzymanie się aż będzie "nasz" bo nie mogę zbierać pieniędzy na psa, którego nie mam pod opieką[/QUOTE]

Trzymam kciuki, żeby się udało!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...