Jump to content
Dogomania

Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']


ulvhedinn

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widze,że doszło :) sorki,że tak późno i mało. Masz moze znajomego co by w Śląskim miał konto?? szkoda płacic 6 zeta za przelew jak to odrobinka karmy jeszcze jest. Jak tak to podaj na pw. W listopadzie jeszcze jakiegoś grosza wyśle.

Link to comment
Share on other sites

[B]Było:
[/B]Mila 0
Aksa 0
wspólny -75,90

[B]Wpływy:[/B]
supergoga bazarek (płyty od anuleq) 40,0
kaerjot przepis i taśma 30,0

[B]Zostalo:[/B]
Mila 0
Aksa 0
wspólny - 5,90

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
Pieknie dziękujemy!!!!

Mila niestety dzis czuła się trochę gorzej i coś jej się żle chodziło na tylne łapki... ale tylko z rana teraz juz jest ok. Mam nadzieję, ze to nic poważnego:shake:

Link to comment
Share on other sites

W tym problem, ze nie za bardzo widać... aż jest za późno:-( Trzeba zwracać uwagę na węzły chłonne i na zmiany w samopoczuciu... Szczególnie węzły chłonne - bo powięszone zawsze wskazuja na jakąś anomalie- niekoniecznie chłoniaka ale np. zapalenie, infekcję itp. Mila wyniki miała całkiem dobre, odrobinę gorsze samopoczucie wiązałam z hormonami (miała zawsze z tym problemy), a chłoniak został wykryty zupełnym przypadkiem. Robiłam jej USG- podejrzenie ropomacicza i wet zwrócił uwagę na nieprawidłową strukturę śledziony... Miałyśmy to szczęście, że badał bardzo doświadczony wet i choroba została wykryta stosunkowo wcześnie.

Na razie Milusia czuje sie dobrze i mam nadzieje że jeszcze długo tak zostanie!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nic nie opowiadałaś o tym, jak Mila zostaje biedna wyprowadzana na spacer przez ciocię Rebellię - na jednym końcu Mila, na drugim ciotka... jak się Mili coś spodoba to po prostu idzie :D i delikatnie rzecz biorąc ma w d... miotającą się na drugim końcu sznurka ciotkę :lol:

Link to comment
Share on other sites

We Wrocławiu mamy właśnie burzę, więc usiłuję pisać z wielgachnym łbem wciśniętym pod pachę:evil_lol:
Jest jedna rzecz,która mi się nie podoba... Milę chwilami tak jakby "zarzuca"... tzn. rozjeżdżają jej się tylne łapy i chwilami uginają, a do tego wygina grzbiet w bok... :shake: ale poza tym ma dobry humor i apetyt i ogólnie jest wesoła....

Link to comment
Share on other sites

Dziś była kolejna chemia... ale wet ogólnie jest bardzo zadowolony z Mili, węzły sa niewielkie, a psica czuje sie świetnie:multi: Rozrabia na całego- straszy psy na spacerach, buczy wesoło i wcina, wcina za trzy psy- przytyła ok 2,5 kg!!! to sukces bo przy nowotworach chudniecie jest częstym objawem, a ona ma niedowagę, taka moja malutka chudzinka;)

Jutro zrobie rozliczenie bo dziś padam...

Link to comment
Share on other sites

ja to napisalam na przelewie, ale napuszę tutaj tez. Wyslalam pieniadze z przeznaczeniem na tymczas Kongi przede wszystkim, ale widze, ze inni tz wpłacają na nia pieniądze- to jesli juz na nia bedzie trzeba, wez Magda to na resztę psiakow.
Pieniądze poszly na Twoje konto bezposrednio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...