Jump to content
Dogomania

Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']


ulvhedinn

Recommended Posts

Jak na razie odpukać bardzo dobrze:multi: Węzły nieduże, przybrała ładnie na wadze, humor ma świetny, apetyt też:cool1: - właśnie wszamała 1,5 kg korpusów...:roll: Na spacerach chce się bawic, turla się w trawie (no nie zawsze tylko w trawie:evil_lol: ) Oby tak było jak najdłużej!!!!

PS. wiem wiem, muszę zrobic rozliczenie:oops: ...jutro, dobrze??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

magda-jakbys potrzebowala jakiejs karmy dla psiakow to na Grunwaldzkiej w Murenie jest ostatnio sporo probek roznych-kocie rozdajemy na biezaco kociarom,ale psie czesto sa-na pewno royale rozne,belcando,nie pamietam co tam jeszcze,jak o cos poprosisz,ze potrzebujesz dla jakis bid to cos dostaniesz,wiadomo,male porcyjki ale zawsze troche latwiej utrzymac bidy--z reszta do wszystkich wroclawian to info adresuje-tylko nie schodzcie sie zbyt licznie,bo to dosyc dziwne bedzie-ja tam jeszcze pracuje od swieta;)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Alicja:lol: zawsze się przyda, bo ta banda pożera takie ilości, że czesem to sie zastanawiam, gdzie te potffory to mieszczą??:evil_lol: W tej chwili dokupuje na bieżąco, na szczęście w zaprzyjaźnionym sklepie mi często taniej sprzedają (odbiorca hurtowy:evil_lol: ) ale nie ma chyba takiej ilości, która by nie zniknęła:roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Było:[/B]
Mila 0
Aksa 0
wspólny - 5,90

Wpływy:
Irma 100,0 łysolka
loozerka 70,0 psiaki
Rossa 30,0 Mila
loozerka 80,0 psiaki
Pacific Aksa 50,0
AFN 120,0 Konga
AFN 222,0 psiaki

Wydatki:
Mila wet 30+58+58=146zł
Mila żarło 25+20+ok.30 zł=75 zł
Mila zioła(brzoza) 2,50

Aksa żarełko 2x7,5+8,5+4x7,5=61zł

Konga hotelik 2x50
Konga maść 22,99 (23zł)

Bazarek rozliczę osobno, bo po pierwsze muszę się połapać:oops: , a po drugie jednak odliczyć część kosztów (karabińczyki, wysyłka itp...) :oops:

Zostało:
Aksa 0
Mila 0
Konga 97,0
wspólny 167,0

:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

No fakt, muszę kupić zapas żarełka dla KrAksy i Mili no i jutro kolejna chemia:roll: ale na razie jesteśmy do przodu i to się liczy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja tylko chcialabym podkreślić, ze ta druga wpłata ode mnie - 80 złotych -to tylko częściowo moja "zasługa" - pieniądze w kwocie 50 złotych pochodzą z aukcji oddłużeniowej, do ktorej link prowadzi z mojego banerka- na allegro zostały wystawione przez paulinę ksiązki zalegające w mojej piwnicy i zostały zakupione przez ludzi, dodatkowe 20 zł to koszty przesyłki, ktore od tych osob otrzymalam i zdecydowałam się pokryc sama, ale zgode na przesłanie tej kwoty bezposrednio do Ulv dały dziewczyny najaktywniej uczestniczące w akcji, te, ktore wymyśliły ją i ciągną- Przyjaciel koni, Kostek i Czarodziejka

Link to comment
Share on other sites

Wystaię dziś jeszcze zimowo-pachnącą świeczkę i .....flet :evil_lol: na bazarku.
Myślisz że ktoś będzie reflektował??:cool3:
Piękny drweniany ręcznie malowany, cepeliowski :) więc pograć to raczej sobie nie można - pogwizdać raczej :razz:
Na psy powinno działąć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Żeby jeszcze na dogociotki zadziałał...:evil_lol:

Byłyśmy dziś u weta ... i ... jest lepiej niż się spodziewał!!!:multi: Węzły są prawie niewyczuwalne, żadnych wfektów ubocznych nie widać, Mila czuje się świetnie:multi: :multi: :multi:

Tzn... ja wiem, że z tą wstrętną chorobą tak naprawde nie da sie wygrać, ale zamierzamy dalej walczyć i urwać jak najwięcej czasu....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...