Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kurde, ja mieszkam na Radogoszczu to do Arturówka mam rzut beretem, tylko jeszcze nie kąpałem Meli w stawie, ja i owszem w tym roku się kąpałem w Arturówku ale woda za czysta nie była i żona mówi że Meli nie da tam wykąpać:laugh2_2:. Ja na spotkanie jak najbardziej jestem chętny tylko w weekendy o 12.30 mamy z Melą szkolenie:roll: ale też bliziutko Łagiewnik także po obiedzie jak najbardziej :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sock']Ja oczywiście też jestem chętna na spotkanie, tylko czemu tylko 2 osoby kto jeszcze? :)[/QUOTE]

My się możemy dołączyć, tylko może nie koniecznie w Arturówku :roll:. Najchętniej okolice lotniska, lub generalnie jakieś duże otwarte przestrzenie z dala od jezdni i zbyt dużej ilości ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Hih, [B]rufus295[/B] chyba widzieliśmy się ostatnio w Łagiewnikach :cool3:


Ja z ofinem na spotkanie bardzo chętnie, ale niestety raczej mamy napięty terminarz (teraz mam dorywczą pracę, a od weekendu tygodniowe szkolenie..) Ale będę śledzić Wasze ustalenia, moze nam sie jednak uda dotrzec ;)

Link to comment
Share on other sites

Ano jakoś tak się nieszczęśliwie złożyło i co gorsze zminienoło się tylko to, ze zamiast 'aśki' używam do ludzi pełnej wersji imieniaxD, a charakter bez zmian;)
W każdym razie żyję, znalazłam się tu znowu, nawet podjęłam trud odzyskania hasła^^

Nadrabiam tematy i wiem, że już trochę czasu minęło ale naprawdę przykro mi z powodu Miki:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...