Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

No coś nie chodzą....
A ktoś chętny na spotkanie w Parku Podolskim na Dąbrowie? Jest sporo terenu do biegania dla psiaków... Fontanny (chyba bez wody aktualnie), jakieś skałki takie dziwne, jakiś bar i wszystko co powinno być w parku:cool3:.
Idzie ktoś?
Proponuje dni: piątek - sobota - niedziela.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

To więc może odnowimy temat łódzkich spacerów?
Kto chętny na spacer w weekend bądź godz16-17( lub później )w tygodniu? Za miejsce proponuje okolice Arturówka (mało ludzi o tej porze roku i SM-ów)... lub Zdrowie, gdzie indziej też dojechać się da :) tylko chętnych potrzeba;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amigo i ja']To więc może odnowimy temat łódzkich spacerów?
Kto chętny na spacer w weekend bądź godz16-17( lub później )w tygodniu? Za miejsce proponuje okolice Arturówka (mało ludzi o tej porze roku i SM-ów)... lub Zdrowie, gdzie indziej też dojechać się da :) tylko chętnych potrzeba;)[/quote]

Ja jestem chętna na wspólny spacer i moja siostra też. To by były trzy psiaki: kundelek, młoda ON-ka i leonka :)
Proponuję w najbliższą niedzielę ok godz. 10. Co do miejsca to się dostosujemy i liczymy na Twoją pomysłowość, bo my jesteśmy ze Zgierza.

Tak na marginesie to już się poznałyśmy, jeździłam z ON-ką na psie przedszkole, tzn. właściwie to my Cię poznałyśmy, ty nas pewnie nie kojarzysz, bo przedszkolaków było bardzo dużo. ;) Teraz jeździmy na kurs wprowadzający.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amigo i ja']Pamiętam Was:cool3: o ile się nie mylę ON-ka to Redka ?:cool1:

Proponuję w niedzielę około 15:30 w Arturówku przy plaży (potem pójdziemy dalej w las:eviltong:) .[/quote]

Super! Zgadza się ON-ka to Redka. :) Fajnie, że nas pamiętasz. :multi:
Wstyd się przyznać, ale w Arturówku ostatni raz byłam jakieś 15-20 lat temu :oops: Mam nadzieję, że znajdę plażę ;) Na wszelki wypadek prześlę Ci swój numer tel. na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia :-)']a co to za tajemnicza kundelka? bo o Redce i leonce wiem:-)[/quote]

Cześć Klaudia. Miło Cię tu spotkać.
Tajemniczy kundelek. To znajdka, nazywa się Dino. W zeszłym roku, godzinę przed Wigilią, postanowiliśmy go przygarnąć. Taki mały, rudy, liskowaty. Niesamowita pociecha. Przez ten prawie rok zmienił się nie do poznania. Miło było obserwować takie zmiany na lepsze :)

Będziesz miała okazję go poznać, bo umawiałyśmy się z Asią, że będę przyjeżdżać z nim razem z leonką Młodej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']Ooo ja chyba nie w temacie, psia gromadka Ci się powiększyła? Bo widzę husky i jakiegoś szczeniorka w podpisie :)[/quote]
[B] tak powiekszyla jeszcze o 3 psy ... oprocz huski i mloddego jest suczka znaleziona w lesie nad morzem :razz:[/B]


[B]Kaska nie dam rady z 4 jak by byl pozniej to bysmy sie tawili cala gromadka :evil_lol: reszte nie zostawie bo plakac beda...[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam.
Przepraszam za offtopic ale tu jest największe "zagłębie" mieszkańców Łodzi a to do Was mam "interes" ;)


W imieniu mojej znajomej z basseciego forum zamieszczam tu przesłaną przez nią informację i bardzo proszę o wzięcie udziału w jej ankiecie :loveu: :modla:

cyt.:
"[I]Z racji podjęcia przeze mnie obywatelskiej akcji, dotyczącej czystości
w naszym mieście, chciałam Was poprosić o wypełnienie krótkiej ankiety
(5 pytań), dotyczącej psich kuponów ;-)
Jeśli macie znajomych psiarzy w Łodzi, podeślijcie im ankietę - niech
wypełnią i w ten sam sposób prześlą ja dalej.

Z góry dzięki a poniżej link do ankiety.[/I]

[URL="http://www.ankietka.pl/survey/show/id/21606/psie-nieczystosci.html#_CHCESZ_STWORZYC_LISTE_PREZENTOW?_wejdz_na_www.urlad.pl/a2xf3cd"]Psie nieczystości - www.ankietka.pl[/URL] "

Z góry wszystkim serdecznie dziękuję :Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam wszystkich:lol:

Mam pytanko dotyczące sterylizacji mojej prawie 3-letniej bokserki.
Do tej pory stawiałam na dziewczyny ze "Sfory" na Stefana, teraz poważnie zastanawiam się nad "dr.Seidel" w Tesco na Pojezierskiej.
Macie jakieś doświadczenia z zabieganmi w tej lecznicy??

Link to comment
Share on other sites

Klaudia może znasz Tereskę od jackusi (ćwiczy z nimi agility w Łodzi)..
Ona właśnie tam chodzi z 3 jackami, ONkiem i azjatką...
Myślę, że mogłaby się wypowiedzieć...

Ja z moją bokserką chodziłam niedaleko...
Na Lewą do dr. Maćka...
Naprawdę można polecić - troszczy się bardzo o swoich pacjentów, dba i dokłada wszelkich starań by wszystko poszło bez najmniejszych komplikacji ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwuś']Witam wszystkich:lol:

Mam pytanko dotyczące sterylizacji mojej prawie 3-letniej bokserki.
Do tej pory stawiałam na dziewczyny ze "Sfory" na Stefana, teraz poważnie zastanawiam się nad "dr.Seidel" w Tesco na Pojezierskiej.
Macie jakieś doświadczenia z zabieganmi w tej lecznicy??[/quote]

Skąd Ci ten Dr. Seidel w Tesco wpadł do głowy?
Ja Paniami ze Sfory jestem zachwycony ale dużo dobrego słyszałem o P. Pacałowskiej ze Sfory na Przybyszewskiego
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...