Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Natychmiastowe, trafne diagnozy (uczulenia, złamania, korzonki, krwiaki), udana operacja wypadniętego oka, sterylizacja z [U]2cm szwem[/U], poszarpane, odgryzione ucho - super opieka i pomoc (szycie, opatrunki itd).
Jesteśmy wszyscy całym sercem za panią Ewą!
Nigdy, nigdzie indziej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']Ja niewiem czy w ten piatek dam rade bo cos mi szepcza ze do pracki bede musiala jechac, wiec to jeszcze jest do zobaczenia ehhh

kasiu i Tofik znow bedzie molestowal mojego Spajka ? :cool3:[/QUOTE]

Tofik to by go zjadł :evil_lol:... ja bym była raczej tylko z Zazolem, albo z Zazolem i Opą :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Tofik to by go zjadł :evil_lol:... ja bym była raczej tylko z Zazolem, albo z Zazolem i Opą :lol:.[/quote]

ale musisz pamietac, ze moj tez sie troche nauczyl juz bronic :evil_lol: Nie powiem bo cierpliwosc to on ma, ale do czasu :evil_lol:

Ja jutro tylko w jedno miejsce i jestem wolna, a sobote mam zajeta, niewiem jeszcze jak z niedziela ....
o ile kwalifikujemy sie do spacerku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']ale musisz pamietac, ze moj tez sie troche nauczyl juz bronic :evil_lol: Nie powiem bo cierpliwosc to on ma, ale do czasu :evil_lol:

Ja jutro tylko w jedno miejsce i jestem wolna, a sobote mam zajeta, niewiem jeszcze jak z niedziela ....
o ile kwalifikujemy sie do spacerku :cool3:[/QUOTE]


W sobotę jesteśmy na wystawie :cool3:, więc tylko niedziela wchodzi w grę. Tofiś nadaję się aktualnie tylko do spotkań z babami :roll:... bo z obcymi chłopakami to tylko na smyczy spacerek :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Wow, po dwóch latach temat odżył :) Ja na większy spacer się niestety nie piszę, bo załóżmy, że jakimś cudem byłoby to w dniu gdy nie mam ani szkoły ani nie jestem w pracy - to i tak mój mały wypłoszony wilczak w międzyczasie wyrósł na wredną sukę, która no... nie lubi konkurencji powiedzmy. O ile z psami to pobawi się zawsze - z sukami zostaje tylko smycz i duży dystans.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...