Jump to content
Dogomania

SPOTKANKO W ŁODZI....


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bellatriks']do XIII. A Ty? ;)

PS. Ola czy oceny w systemie można wpisywać do poniedziałku do końca dnia czy do kiedy? Bo cała moja klasa nie ma wpisanych ocen z angielskiego, a dziewczyna z innej klasy ma pozamieniane oceny w ogóle!:shake:[/QUOTE]
Nie wiem, u nas to w sekretariacie wpisywali tzn. szkoła ;)

ja wzielam XXIV i VIII.

Link to comment
Share on other sites

no taaak, no taak, alae Spajaki m "gdzieś" taką "zabaweA" ;/
wielkopsiun go goni, zamiast go pozahaczać tak jak Tigerke, eeeehh a ABimber nto bestia jedna jest i tyle :siara:

ide dalej zakówać a potem spać bo już siły mi opadły, papatki baby jedne kochane :P ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga K']no taaak, no taak, alae Spajaki m "gdzieś" taką "zabaweA" ;/
wielkopsiun go goni, zamiast go pozahaczać tak jak Tigerke, eeeehh a ABimber nto bestia jedna jest i tyle :siara:

ide dalej zakówać a potem spać bo już siły mi opadły, papatki baby jedne kochane :P ;)[/quote]
:evil_lol: ale jak by Spajk nie uciekat to wielkopies by go nie gonił:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']:evil_lol: ale jak by Spajk nie uciekat to wielkopies by go nie gonił:evil_lol:[/QUOTE]

No właśnie Ewa ujeła sedno sprawy :cool3: ...wielkopies nauczył się od Opy ostrego stylu zabawy :diabloti: i nie mógł zrozumieć dlaczego koleś wymięka :evil_lol: i ucieka :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']No właśnie Ewa ujeła sedno sprawy :cool3: ...wielkopies nauczył się od Opy ostrego stylu zabawy :diabloti: i nie mógł zrozumieć dlaczego koleś wymięka :evil_lol: i ucieka :roll: .[/quote]
to cos jak kot i kłębek :lol: kłębuszek sie toczy to kotek łapie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']no i na dodatek wilkopiun byl molestowany od samego poczatku :evil_lol: :evil_lol:

Efa jaka ty madra sie zrobilas :evil_lol: :evil_lol: no no :)[/quote]
a kto wielkopsiuna molestował:crazyeye: :evil_lol:

:cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']:evil_lol: ale jak by Spajk nie uciekat to wielkopies by go nie gonił:evil_lol:[/quote]

jak miał nie uciekać ? :roll: taki wielki psiun go gonił ;(

[quote name='simbik']No właśnie Ewa ujeła sedno sprawy :cool3: ...wielkopies nauczył się od Opy ostrego stylu zabawy :diabloti: i nie mógł zrozumieć dlaczego koleś wymięka :evil_lol: i ucieka :roll: .[/quote]

ja to rozumiem, tylko etarz powiedz to kolesiowi :cool3:
a poza tym zrozumcie też kolesia - sam wśród gromady znających sie psów :shake::shake::shake:

[quote name='evaxon']to cos jak kot i kłębek :lol: kłębuszek sie toczy to kotek łapie:evil_lol:[/quote]

:roll:

[quote name='teqquila']no i na dodatek wilkopiun byl molestowany od samego poczatku :evil_lol: :evil_lol:

Efa jaka ty madra sie zrobilas :evil_lol: :evil_lol: no no :)[/quote]

przez kogo był molestowany wielkopsiun ?

właśnie, Effa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ola: [/B]i jak tam? Dostałaś sie do wybranego liceum? Na jakiej pozycji jesteś?:cool3:

Ja się dostałam do swojej pierwszej preferencji na 2 pozycji:multi: miałam 199.25/250pkt (dochodzi test zdolności językowych). Pierwsze miejsce miało 208.75 pkt, a więc dużo więcej:roll:

No, ale i tak jestem zadowolona.

XIII LO - klasa 1wb, 18h francuskiego/tyg bedę miała od września:diabloti:
hehe, + dwa czy trzy przedmioty wykładowe po francusku:p

Niezły zachrzan. :razz: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bellatriks'][B]O[/B]
XIII LO - klasa 1wb, 18h francuskiego/tyg bedę miała od września:diabloti:
hehe, + dwa czy trzy przedmioty wykładowe po francusku:p

Niezły zachrzan. :razz: :lol:[/quote]
Lol. Będziesz chodzić z moją znajomą - z panną mego braciszka - do klasy :) lol.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...