Jump to content
Dogomania

Bialutka Lady...Pojechała do swojego domu! Wyzdrowiała!!!!!!!!!!


Masza4

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='invictus hilaritas']ja jestem z LUBINA[/quote]
Jeżeli mogłabyś dać dom tymczasowy to transport się znajdzie .
Jak przeczytasz wątek o Zosi z Lublina to zobaczysz ,że nie ma rzeczy niemożliwych ( jest teraz na tymczasie w Krośnie Odrzańskim ) .
Ta sunia nie daje mi spać po prostu i szukam możliwości wyciągnięcia jej ze schroniska .

Link to comment
Share on other sites

Irmo dostałam namiary, ale na mój gust pan który 'kupił' suńkę powinien sam do nas zadzwonić...Jestem zdania, że nic na siłę i na pewno nie oddam suni byle komu, więc zastrzegam sobie prawo wyboru domu-chodzi o dobro psa. Czekam więc na telefon-w końcu to kupującemu też powinno zależeć na zwierzaku...

Link to comment
Share on other sites

Odezwał się człowiek, który zakończył aukcję Angielki na allegro. Napisał mi smsa pełnego bluzgów...Do tego jakiś intelektualny przygłup, bo błąd ort. gonił błąd ort. :evil_lol: Nie bardzo znam się na aukcjach ale podobno można wystawić tam komuś opinię. Jeśli więc ktoś z kontem mógłby to zrobić to bardzo bym prosiła :cool3: Będę wdzięczna :lol:
Niunia nadal czeka na domek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masza4']Odezwał się człowiek, który zakończył aukcję Angielki na allegro. Napisał mi smsa pełnego bluzgów...Do tego jakiś intelektualny przygłup, bo błąd ort. gonił błąd ort. :evil_lol: Nie bardzo znam się na aukcjach ale podobno można wystawić tam komuś opinię. Jeśli więc ktoś z kontem mógłby to zrobić to bardzo bym prosiła :cool3: Będę wdzięczna :lol:
Niunia nadal czeka na domek...[/quote]

komentarz to ja mu z pewnością wystawię - bo w mojej aukcji złożył ofertę
a w tej sytuacji wystawiam nową aukcję

Link to comment
Share on other sites

wystawiłam komentarz ale jedyne czego oczekuję, że teraz ta osoba wystawi negatywny komentarz mnie
no cóż - samo życie

a to nowa aukcja Angielki

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=127980767"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=127980767[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Witam,

1. Jeśli ten typ:angryy: wystawi Ci negatywny komentarz - Ty możesz na ten komentarz odpowiedzieć i ukaże się to na stale pod jego komentarzem.
2. Proponuję napisać do obsługi Allegro, opisać całą sytuację, przytoczyć treść SMS-a, który otrzymałaś - nikt nie jest nie do ruszenia, a Allegro chętnie współpracuje - gdy kiedyś o coś napisałam z zapytaniem, później zapytali mnie, czy dostałam satysfakcjonującą odpowiedź ( to chyba dużo, jak na nasze warunki).

Pozdrawiam serdecznie, życzę wspanialego domku dla dziewczynki :lol:
Trzymam kciuki
Anka

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałam jeszcze o jednym - sprawdź, jakie komentarze ma już owy typ na swoim koncie - podejrzewam, że w stosunku do innych zachowuje podobny poziom - to będzie też dobry argument, jeśli skontaktujesz się z obsługą Allegro.

Jeszcze raz - wszystkiego dobrego.
Anka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...