Jump to content
Dogomania

1% dla Przystani Ocalenie! Oddaj Im... Oni zainwestują ten % lepiej niż ktokolwiek...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

też muszę kiedyś odwiedzić przystań. Ale jakoś mam kawałek, nie wiem gdzie, samej jakoś ciężko się zebrać... eh :) albo nie mam czasu albo różne różności. Może kiedyś którąś z Was napadnę i się dołączę do wycieczki :D

Link to comment
Share on other sites

przepraszam za offa


[INDENT][B][COLOR=red]Szukamy transportu do domuy stałego dla jamnika z naszego schroniska! Za zwrotem kosztów i za fatygę, nawet opłatę na noc w hotelu...[/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]trasa: TYCHY - SOPOT! [/COLOR][/B]

[B][COLOR=red]może być transport łączony.[/COLOR][/B]

[IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/2/normal/52966.jpg[/IMG]

[CENTER][B][COLOR=#0000b1]Niewidomy jamniczek wpadł do studzienki ściekowej, skąd wyciągnęła go Straż Miejska i 24.07.2010r. przywiozła do schroniska.
Na szczęście ślepota nie przeszkadza psiakowi, nieźle sobie radzi w terenie, chociaż w miejscu którego nie zna musi na początku chodzić na smyczy. Niestety piesek nie został odebrany przez właściciela, nikt się nim nie interesuje... Jamniczek jest starszym, ok. 10 letnim pieskiem. Jest przerażliwie SMUTNY. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#0000b1]Niestety adopcje starszych piesków są tak żadkie, że ten smutek jest uzasadniony. Może jakiś wielbiciel tej rasy zlituje się nad tą biedą i podaruje dom, gdzie jamniczek wreszcie zamerda ogonem.
[/COLOR][/B][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...