Jump to content
Dogomania

Bita, głodzona ONka na łańcuchu! Już szczęśliwa w swoim domu :).


milka74

Recommended Posts

  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ONki bez szans...

[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1550513081[/url]

Dziewczyny mam ogromną prośbę o rozesłanie linku do allegro wszędzie gdzie się da, wstawienie w opis na gg, umieszczenie na fb, nk !!!to jedyna szansa dla tych biedaków... poza tym te psiaki nie mają czasu:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']W następnym tygodniu będę sporadycznie na dogo, pamiętajcie proszę o Lucynce:lol:
Yumanji jakbyś mogła zrobić nowe fotki, i najlepiej wykorzystać do roli modela młodsze dziecię:loveu:[/QUOTE]

Moglalam wczoraj troche,jak znajde w tej miescinie kabel ,to wrzuce dzisiaj.I potwierdzam,ze Lucy jest super "mieszkaniowym"psem.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia Lucy - SUPER!!!:loveu: ale niestety wysłane mms'ami i nie wiem czy uda mi się je jakoś zrzucić czy dopiero po powrocie do domu w niedzielę będziecie mogli popodziwiać Lucynkę:cool3:
Lucy nadal mieszka w domu i jest psiakiem absolutnie tylko do domu/mieszkania - zachowuje czystość, nic nie niszczy, nie piszczy, nie miota się, nie reaguje w ogóle na inne psy np. szczekanie suk yumy zza ściany, chodzi za yumanji i jej synami i domaga się pieszczot:lol:

Toyota z tego co wiem to Lucy została odrobaczona po przyjeździe ale teraz yumanji odrobacza wszystkie psy bo u jednego wykryto robale.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam Miłce smsa, żeby przelała yumanji 465zł za Lucy (380zł hotel 7.03-7.04 + 70zł antybiotyki + 15zł odrobaczenie), mam nadzieję, że zajrzy i na wątek i uzupełni rozliczenie:lol:

edit.
Aha wczoraj był tel. o Lucy do kojca...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jestem, już uzupełniłam wszystkie wpłaty. Bardzo Wam serdecznie dziękuję za czuwanie u Lucy, bo ja niestety po zmianie pracy nie wyrabiam z czasem, ani na domowe sprawy ani na dogo...:shake::shake::shake: mam nadzieję jednak, że się to jakoś ustabilizuje bo już k...wa nie wyrabiam...jeszcze raz sorry za sporadyczną obecność na wątku,w razie nagłych wypadków jestem z Anett w kontakcie telefonicznym, choć oczywiście postaram się częściej zaglądać :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Wpłaciłam na konto Lucy kwotę z bazarku 155,60 zł i 20 zł mojej deklaracji, czyli po zaokrągleniu 180 zł.[/QUOTE]
Toyotko kasa od Ciebie tez oczywiście dotarła i zaznaczam, że od Argat też :lol: wszystkie rozliczenia do wglądu jak zwykle w 2 poście, a no i przelew do Yumy na 465 zeta tez zrobiony...ufffff zameldowałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Zmienił zdanie i nie chce już go oddać. Siedzi w ciasnym kojcu na tyłach domu i widocznie mu nie przeszkadza :p.

Pokazałam już jakiś czas temu zdjęcia Lucy z hotelu tej sąsiadce, która ją dokarmiała i jej reakcja był taka jak moja. Powiedziała że Lucy ma ładnie wyczesaną sierść. Zapytałam się więc Yumanji czy czesała Lucy i okazało się, że nie, bo nie było takiej potrzeby.
Z tego wynika, że to karma ma taki wpływ na wygląd jej sierści .

Zrobiliśmy więc dla Lucy kawał dobrej roboty. Oby jeszcze miała szczęście trafić do dobrego DS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...