Jump to content
Dogomania

Mazurskie szczeniaki - są już bezpieczne i szczęśliwe!- została malutka sunia-zobacz!


dudson13

Recommended Posts

dudson a kiedy psiaki będą w hoteliki? mam info od Ani:
[B]Udało mi się załatwić szczepionki po kosztach leków i środek na odrobaczenie. Dobrze by było odrobaczyć maluchy jak najszybciej, dobrym preparatem, na pewno są bardzo zarobaczone. Maluchy mogą przyjechać na bezpłatny " przegląd" na Poliklinikę. [/B]
Warto się umówić z Anią i pojechać z szczeniakami na kortowo i skorzystać z okazji

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapisuję i również mogę pomóc z transportem, poza tym poproszę o nr konta do wpłaty, jednorazowo mogę coś podesłać, chyba że bardziej potrzebna karma dla juniorów lub jakieś lepsze puszki na dokarmienie tej czarnej chudzinki, piszcie co najbardziej potrzebne, bo jak doczytałam wet i leki załatwione.

PS. poproszę też o lepsze zdjęcie tej małej suczki, jak rozumiem psiaki raczej nieobyte z domem i domowymi zasadami ?

Link to comment
Share on other sites

mam trochę górnopółkowych nowych oryginalnych próbek kosmetyków, które dostałam do zakupów - np. miniaturki tuszy Dior, kremów, miniaturki perfum itp. myślę że są dość atrakcyjne, więc chętnie przekażę na bazarek, jeśli ktoś będzie prowadził, bo na osobiste pilnowanie niestety nie mam czasu :(

Link to comment
Share on other sites

Madlaine i Anetek jesteście kochane. Transport jest już załatwiony i szczepienia i odrobaczenia też - będą właśnie w Poliklinice. Zwierzaki są w hoteliku w Warkałach, kawałek za Olsztynek w stronę Gutkowa. Umieściłam je tam, bo nie mozna bylo dłużej czekać i zostałam z fakturą 600zł:(:(:( Wiem jednak , że tak trzeba było. Jeżeli możecie kochane to podjedźcie do tego hoteliku i poróbcie fotki a potem ogłoszenia biedakom. Ta pani z hoteliku jest przygotowana na to, że będą jakieś dobre duszyczki odwiedzać nasze maluchy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...