Jump to content
Dogomania

Mazurskie szczeniaki - są już bezpieczne i szczęśliwe!- została malutka sunia-zobacz!


dudson13

Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magenka1']dudson a masz może fotki tych 4 piesków?[/QUOTE]
Mam zdjęcia psiaków. Jedno jest na pierwszej stronie, pozostałe wstawię, alę nie wiem, czy ten ty będzie chciał oddać nam resztę psów, bo to dziwny typ- mówi jedno, później robi drugie. Chyba, że straż miejską na niego nasłać.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][COLOR=black]Chłopczyk tak rozkochał w sobie DT, że zostaje w nim na stałe. Jego siostra dzisiej również pojechała do domku, który miała zapewniony wcześniej. Cieszę się, że maluchy i sunieczka po trudnym starcie wreszcie są szczęśliwe i kochane. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=black]Na psiaki dostałam dwie wpłaty po 50 zł. Wydałam na pierwsze szczepienie maluchów 22 zł na drugie 52 zł, czyli ze 100 zł zostało mi 26zł. Dzisiaj oba domki zwróciły za szczepienia po 20 zł więc mam dodatkowe 40 zł. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=black]Z pieniędzy szczeniaków i suni od Dudson zostało mi 66zł. Mam pytanie komu mam przekazać te pieniążki?[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka'][FONT=Tahoma][COLOR=black]Chłopczyk tak rozkochał w sobie DT, że zostaje w nim na stałe. Jego siostra dzisiej również pojechała do domku, który miała zapewniony wcześniej. Cieszę się, że maluchy i sunieczka po trudnym starcie wreszcie są szczęśliwe i kochane. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=black]Na psiaki dostałam dwie wpłaty po 50 zł. Wydałam na pierwsze szczepienie maluchów 22 zł na drugie 52 zł, czyli ze 100 zł zostało mi 26zł. Dzisiaj oba domki zwróciły za szczepienia po 20 zł więc mam dodatkowe 40 zł. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=black]Z pieniędzy szczeniaków i suni od Dudson zostało mi 66zł. Mam pytanie komu mam przekazać te pieniążki?[/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Dobre wieści:) Oby więcej takich...
Co do finansów - nie mam pojęcia...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, ja myślę, że ty masz tam tyle biednych psiaków, że pieniądze się przydadzą na pewno. Zresztą nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej po tym jak cudownie cała sprawa się rozwinęła - dzięki Tobie - 3 psiaki mają już domki!!!!!!
Jeżeli ktoś ma inne pomysły to się dostosujemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to jeżeli Ania ma inne psy wymagające nakładów finansowych, to może te pieniądze - za ogólna zgoda - przeznaczyc właśnie na te pozostałe psy...?

Pzdr.[/QUOTE]

Ja przelałam wszystkie pieniążki i dołożyłam od siebie jeszcze 20zł. Jestem pewna, że przydadzą się. Jeżeli ktoś ma inny pomysł lub sie nie zgadza to niech da znać teraz

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nikt nie ma nic przeciwko przekażę tye pieniądze na rehabilitację Hesi i Alberta.
Hesia 3 styczna będzie miała bardzo skomplikowaną operację kręgosłupa, po której konieczna jest rehabilitacja. Albert ma problemy z łapą i kręgosłupem.
Wątek Alberta:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192587-Albert-olbrzym-o-gołębim-sercu.-Przeżył-piekło.-Potrzebuje-rehabilitacji.[/URL]

Wątek Hesi:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/196995-Hesia-niepełnosprawna-kochana-sunia.-Czy-ktoś-ją-pokocha[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jest w miarę dobrze, chociaż daleko do ideału, ale na pewno nie chodzą głodną, są karmione. Sytuację o wiele gorszą zastaliśmy w gospodarstwie obok. Niedługo założę wątek piesiów. Wyobraźcie sobie, że jak pojechaliśmy na interwencję do sąsiada to psy były wygłodniałe, że zaczęły połykać jedzenie. Jeden z psiaków zadławił się, na szczęście zimną krew zachował strażnik miejski i uniknęliśmy uduszenia psiaka. To jest ta sama miejscowość. Masakra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...